Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm – Kooperatifler Kooperatif aramasi
MODERATOR WANTED

We are currently looking for new moderators for BF Turkish forum. Applicants who can communicate in Turkish, and either English or German, would be ideal. If you are interested in this moderator position, please read through the application form and apply HERE to be considered to join the team!

Yeni Arkadaş İyidir : ) : )

Dost Arkadaş Arayan Gelsin Konuşmak İsteyen Gelsin Herkes Gelsin : ) : )

Yorumlar

•  <3 
  • Antibiyotik07 (TR1)Antibiyotik07 (TR1) TR1 Gönderiler: 8,939
    Heyy ne kadar sevimli şeysin sen öyle 
    Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek kitaplar, sevilmeye değer birkaç arkadaş, acı veya pişmanlık vermeyen masum eğlenceler, gerçeğe bağlılık, güven, ümit ve sevgi dolu bir yürek dünya'nın bütün zevklerinden daha değerlidir.

joseph h.doodson
    ben yusuf bir çay içebiliriz
    Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek kitaplar, sevilmeye değer birkaç arkadaş, acı veya pişmanlık vermeyen masum eğlenceler, gerçeğe bağlılık, güven, ümit ve sevgi dolu bir yürek dünya'nın bütün zevklerinden daha değerlidir.

joseph h.doodson
  • muhammet63 (TR1)muhammet63 (TR1) Gönderiler: 3
    beni al çok iyi xp  para  ve altın hiölesi biliyorum

kahve de olabilirdi. 

joseph h.doodson
  • ..VuSKa.. (TR1)..VuSKa.. (TR1) Gönderiler: 159
    :neutral:

:| 

joseph h.doodson

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak