Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Öneriler, övgü ve eleştiri

oyunda olması gereken öge

evet sevgili arkadaşar burada şunu söylemek istiyorum oyuna yalak yapsınlar ana ciflik ile gurmeye bu yalak ögesine topladığımızda  yalak hangi türe özgü yapılmış ise o türün bütün hayvanlarını bi seferde yemlesin
örneğin:

tavuk yalağı bu yalağı aldıp bahçeye kurduğumuzda bahçemizde ac olan tüm tavukları seçeceğimiz  yem cinsine göre bi seferde yemlesin :)

şimdi diyeceksiniz ne var 3 kümesi yemliyemiyonmu :) ama benim 50 kümesim var :) toplamak hiç sıkıntı değil tek tıkla topluyom  ama yemleme işi tam bi işkence ye dönüşüyo :( diyeceksiniz o kadar kümes neyen lazım ele demeyin en iyi parayı o veriyo hemide bizim koop da sürekli yumurta görevi var çatak kaşık için kapışmakta fayda var :)
Buyüzden oyunun yapımcılarından rica ediyorum oyuna böyle bi yenilik bi öge getirsinler inanın cok faydasını görürler benim gibi olan insan çok böyle bi yenilik gelse varyaa zannediyom koop savaşları çıkar yemlemek birçok kişiyi sinir ediyo çünkü sırf yemlememek için ürünü toplamıyom bazem gözüm kesmiyor :)

Yorumlar

• AnkaZ (TR1)AnkaZ (TR1) Gönderiler: 325
    Haklisini fena fikir degil.
    Aslinda ilave olarak toplu yemleme ve bahceleri toplu gubreleme secenekleri olsa iyi olurdu.
    Oyunda bize zaman kazandirırdı.

Sizin köpeğin isi zor valla. 50 tane kümesi tilkilerden korumak kolay is degil. :)

• FANİDÜNYA (TR1)FANİDÜNYA (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    okadarını bilmem ama dediğim  olsa iyi olur yemlerken cok sinirleniyom :)
    Latife olsun diye söylemistim.
    Bence de toplu yemleme ve gubreleme olsa iyi olurdu.
  • iyi fikir :)
  • emirbey (TR1)emirbey (TR1) Gönderiler: 19
    o iş olmaz çünkü online sürelerini azaltır buda oyun kurucusunun işine gelmez.oyunda amaç çok kişiyi online tutmak.ohh yemle çık ne ala :dizzy: 
    İsteyenin bir yüzü kara, vermiyen zenci ;)
  • asu beril (TR1)asu beril (TR1) Gönderiler: 1
    ya benim çiflik birden bire kapandi
  • FANİDÜNYA (TR1)FANİDÜNYA (TR1) TR1 Gönderiler: 3
    şahsen oyuna zaman buldukça giriyom hiç sıkıntı yok ama cok zevk almamaya başladım ele bi öge olsa bence cok tutulur online süresi artar zaten bakmıyan bakmıyodur örnek  adam inek kurmuş 7 saatte bir geliyor topluyo gidiyo  ama dediğim gibi bi öge olsa bence oyunda iyi kar ederler demedi demeyin bence cok süper olur bizim kop kümes üzerine nekadar çok kümes okadar çok puan ama 50 taneyi yemlemek sıkıntı :)
    28.02.2016 düzenlendi
    İngilizceniz var ise bu dusuncenizi ingilizce forumda paylasmanızı tavsiye ederim. Orası daha aktif ve moderatorler cevap veriyorlar.

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak