Anasayfa Turkish Goodgame Big Farm - Oyun Teknik sorunlar

Bu kadar hata yeter!..

Hayalet Çiftlik (TR1)Hayalet Çiftlik (TR1) Gönderiler: 712
Her güncelleme bir hata getiriyor tamam anladım ama bu defa big farm kendini aştı. Oyun her zamankinden daha çok donuyor ve kooperatif projeleri görünmüyor. Artık güncelleme yapmayın bence,böyle giderse oyunla beraber bizim emeklerimizde gidecek 

Yorumlar

• nazmiye (TR1)nazmiye (TR1) Gönderiler: 11
    ne zaman düzeltilecek bu sorun projeyi göremiyoruzzzz 
  • Stardust (TR1)Stardust (TR1) TR1 Gönderiler: 362
    Evet projelerde sorun var. Bizde göremiyoruz. Ayrıca mause ile zoom yapamıyorum. Zoom-in, zoom-out düğmeleriyle idare ediyorum yine düzelir umuduyla. Oyuna yeni etkinlikler yüklendikçe oyunda donmalar yavaşlamalar artmaya başladı. Yakında oyunu hiç oynayamayacağız gibime geliyor. En kısa sürede bu mesajları değerlendirirsiniz umarım.  :/
  • [Deleted User][Deleted User] Gönderiler: 0
    The user and all related content has been deleted.
  • her şeyi doğru yaptığından emin ol! :D
  • düzelir işşallah nazmiyee
     :/ 

• tinistas560 (TR1)tinistas560 (TR1) Gönderiler: 46
    Her güncelleme bir hata getiriyor tamam anladım ama bu defa big farm kendini aştı. Oyun her zamankinden daha çok donuyor ve kooperatif projeleri görünmüyor. Artık güncelleme yapmayın bence,böyle giderse oyunla beraber bizim emeklerimizde gidecek 
    Sana katılıyorum maalesef.... oyundaki bazı görev kısmında dahil yapamıyorum.... oyun şu anlık berbat değil ama böyle giderse gerçekten de oyunu oynayamayabiliriz.oyunun sonunun goodgame farmer gibi olmasını istemiyoruz ve umuyorum ki goodgame big farm ekibi mesajlarınızı dikkate alır.
  • sevilla1907 (TR1)sevilla1907 (TR1) TR1 Gönderiler: 221
    Merbaba.Laptopumu  yeniledim oyun hala donuyor!Demek ki benim laptopta sorun yokmuş! At yarışları kapalı her nedense! Artık burada ne yazsakta bir cevap veren ilgili kimse yok!Ahh Şükran hanım nerdesiniz;sizi çok arıyoruz valla.
  • AnkaZ (TR1)AnkaZ (TR1) Gönderiler: 325
    Merhaba Sevilla Hn.
    E-posta ile destek almayi denedinizmi ?

http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=tr

• AnkaZ (TR1)AnkaZ (TR1) Gönderiler: 325
    09.02.2016 düzenlendi
    Sanırım donma nedenini anladim. Oyun esnasinda cok falza animasyon oldugu icin bilgisayar kaldirmadigindan dolayi flash yuzunden takilmalar oluyor.

Bunun cozumlerinden birisi ;
        Oyun icindeki ayarlardan , Animasyonlari göster 'i kaldirmak(kutucugu temizlemek) ve Kaliteyi dusuk tutmak.
    Digeri ise
       Tarayicida Donanımsal hızlandırma özelliğini kapatmak.
            Firefox -- "Use hardware acceleration when available"
            Google -- Use hardware acceleration: when available ( )
            İnternet explorer 'i kullanmadigim icin bilemedim :(

Bendeki ingilizce oldugu icin bunlari yazidm. Turkcesi de "Gecerli oldugunda donanim hizlandirmayı kullan" olmasi lazim.

Bende de arada bir oluyordu. Bunlari kapatinca duzeldi.

Bu ozellikleri Google da arayarak nasil kapatilacagini ogrenebilirsiniz.

Umarim sorununuza cozum olur.

İyi oyunlar

Bir Yorum Bırak

KalınİtalikÜstü çizgiliOrdered listSırasız liste
Emoji
Görsel
Sola hizalaOrtalaSağa hizalaHTML görünümüne geçTam sayfaya geçIşıkları aç/kapat
Görsel/dosya bırak