Home Panda Activity

Panda

Username
Panda
Visits
5,398
Roles
Moderator, Announcement_Rights_CS
Joined
Last Active
Points
393
Badges
17
Posts
1,535

Activity

 • SedlakVenda (CZ1)
  Zdravím tě,jak je možne že na misy se čeka až 10 minut...pustíš ještěrku a co udělaš ...nic,bylo by fajn stímto problemem něco udělat a že by nebyli hráči na mise v 18.hodin ???
  16:52
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, nevím jestli to je problém, ale když kliknu na hlavní farmě na pravé straně jak jsou řádky s farmami a tam ikonka přehrávání dopředu (netrpělivý pěstitel), když na to omylem kliknu tak my vyskočí okénko, jestli chci opravdu použít zlaťáky, ale na Grétině se my toto neobjevuje, jak je to možné když jsem si to tak nastavil, tak by to mělo platit pro všechny farmy. Popřípadě my odepiš jak to mám nastavit pro Snové, aby jsem nepřicházel o zlaťáky zbytečně. Já jsem se pouze chtěl podívat kolik se my toho dělá a vše se my udělalo, zbytečných skoro 1000 zlaťáků když jsem nikam nespěchal.
  16:06
 • TIBOR2 (CZ1)
  DOTAZ K FOTBALU , MYSLIM SI ZE JEDNOU DAROVANE PISTALKY NA MUZSTVO UZ ZUSTAVAJI NA DALSI ZAPASY A MUZES JEN NAVYSIT JIZ DODANY POCET , JE MUJ USUDEK SPRAVNY?? U NAS VE SPOLKU SE NEMOHU ZEPTAT JSOU TAM SAME DEVCATKA A TY MAJI SPIS DOTAZY NA ME . DIK 
  02.12.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Ano, pokud daruješ píšťalky už mužstvu zůstávají a pokud pokračuje dále jen zvyšuješ sázku dodáním dalších píšťalek
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, nyní se mě hra restartovala a Farmářská liga (žebříček je v pořádku).
  02.12.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, můžeš my odpovědět co je ve Farmářské lize za soutěž, protože mi to odkazuje událost na mise, ale žádný žebříček my to neukazuje a já jsem nahrál již 68687 bodů. Koukal jsem se do moderátorského věstníku a tam jsem se nic zatím nedočetl. Můžeš my tedy odpovědět, jestli již tuto chybu řešíte.
  02.12.2022
 • TIBOR2 (CZ1)
  AHOJ  STRATILA SE MI Z MEZISKLADU  DEKORACE  PRASATKA VILEMINY KTERE JSEM DOSTAL ZA UMISTENI  V TOCENI NA BALONOVEM KOLE STESTI  , DEKORACI JSEM DOSTAL  30 . 11 A DNES UZ JI TAM NEMAM . CO MAM DELAT?  NEVIM  KAM MAM NAPSAT  , PREDEM DIK ZA RADU 
  01.12.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Ta dekorace je ze sady balonky a je pro květinovou farmu. Dívej se do meziskladu z květinové farmy. Pokud tam nebude piš na podporu.
  • TIBOR2 (CZ1)
   TIBOR2 (CZ1)
   DIKY, NASEL , JEN SE DIVIM ZE NENI NAPSANO NA KTEROU FARMU TEDY JE . MAM JESTE DOTAZ ZDA UCINKY BONUSU BUDOU NA VSECHNY FARMY NEBO JEN NA KVETINKU , DIKY
  • Panda
   Panda
   Je to součást sady pro květinovou farmu, funguje jen pro květinovou farmu a aby bonus fungoval musíš mít pro něho postavený určitý počet dekorací ze sady.
  • TIBOR2 (CZ1)
   TIBOR2 (CZ1)
   DIK ZA VYCERPAVAJICI ODPOVED , VSUDE TE BUDU CHVALIT A DOPORUCOVAT:-))))))))))
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl bych se zeptat, jak mohu získat Legendární katalizárory. Zjistil jsem že se ve farmářské laboratoři nedají vyrobit, ale pouze koupit v centrumu za zlatá jablka. Ale nevím proč se dají vyrobit ve Farmářské laboratoři Unikátní katalizátory - 2 políčka, jednou to je za cenný katalizátor a podruhé je to za Legendární katalizátor s diamanty. Neměl by tam být pouze 1x a ten druhý být Legendární katalizátor za Unikátní katalizátor s diamanty. Já si myslím že ten Legendární katalizátor je cenově lepší než ten Unikátní.
  29.11.2022
 • Jaja. (CZ1)
  ahoj Panda, kolegyně ze spolku včera 21.11.nedostala žádnou odměnu za zápas 
  Anglie- Irán . dostane odměny dodatečně? jaja.
  22.11.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Tým o problému ví a řeší ho. Zatím nic více nevím. Budu vás informovat v Moderátorském věstníku.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Díky ti můžeš mi poslat odkaz na moderátorský věstník, aby jsem si ho mohl uložit mezi záložky o tomto věstníku nevím.
  21.11.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Tento druhý zápas: Senegal : Nizozemí nyní začal, místo daruj píšťalky je zobrazeno: Zápas probíhá. To u zápasu: Anglie : Irán nebylo. 
  21.11.2022
  • Panda
   Panda
   Já vím, děkuji.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl jsem se zeptat a upozornit na Fotbalovou horečku: 20.11.22 - zápas Katar ver. Ekvádor fungoval perfektně a hned po zápase jsem dostal: Trofeje a míče, ale zápas: 21.11.22 - Anglie ver. Irán, prakticky nefungoval. Góly se nezobrazovaly, ani po zápase jsem nedostal Trofeje ani míče. Během zápasu měli mít omezeno darovat píšťalky, ale darovat píšťalky jsem mohl. Nemohl by se na to někdo podívat. 

  P:S. Tento problém jsem dal i do Fotbalové horečky 2022.
  21.11.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Ví se o tom a tým na tom pracuje. Je to v moderátorském věstníku.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Děkuji. Nevím jestli jsem se na toto již ptal, když jsi udělám žeton ve farmářský laboratoři - viz úroveň 20 až 30, kde se mi zobrazí žeton, ve hře jsem pouze na úrovni 102 a žetony se můžou používat od úrovně 150. 2 otázka: když jsem si je již vyrobil zobrazí se my až budu na úrovni 150.
  19.11.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Žetony uvidíš a budeš moci použít až budeš mít lvl 150 v dialogu s žetony v kruhové nabídce budov. Vyrábět v laboratoři je můžeš ale do lvl 150 je neuvidíš ale skladují se.
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl jsem se tě zeptat na stránky Fandom.de - Big farm, asi 2 měsíce jsem tam hledal návody ke hře a nyní tam chci najít návod k farmářské laboratoři a k jiným návodům a stránky jsou předělané. Můžeš my poslat odkaz na návod k farmářské laboratoři (stačí mě pouze kolik potřebuji diamantů od 95 úrovně víše) nebo odkaz na stránky fandom.de. Jestli jsem našel správné. Děkuji ti.
  17.11.2022