Home Panda Activity

Panda

Username
Panda
Visits
5,295
Roles
Moderator, Announcement_Rights_CS
Joined
Last Active
Points
386
Badges
17
Posts
1,438

Activity

 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, mám dotaz jestli už je známo více o úpravě Farmářské lize, jak to bylo oznámeno minulý týden v zobrazovací notifikaci. Pak se chci zeptat na kočičí strom, jestli je pouze tenhle nebo jestli se dá vylepšit.
  15.08.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, nevíš jestli nepřidají časem svazové body i do Farmářské laboratoře, nyní již tam jsou body zkušenosti a byl bych rád kdyby tam přibyli rybí body. Pak jsem na podporu opět psal s chybovým hlášením co se mi dnes objevilo na obrazovce, před malou chvílí se mi to zobrazilo již dnes podruhé, ale chybové hlášení trvalo pouze 5 sekund. Když se podíváš na tyto stránky na fóru a postupoval jsem podle nich, vyčistil cookies a opět se to objevilo. https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3747177#Comment_3747177
  10.08.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, nevíš jak dlouho bude trvat ta nutná oprava. Jestli půl hodiny nebo 1 hodinu a čeho se to týká.
  09.08.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj, chtěl bych se tě zeptat na tuto chybu, objevuje se mi při vyzvednutí odměny, když kliknu na psí boudu a je u ní zobrazen pytel a zobrazí se toto. Poslal jsem to před chvílí na podporu a nyní to posílám i tobě jestli nevíš co je to za chybu, popřípadě jestli není o této chybě zmínka na fóru. Já totiž moc nevěřím podpoře že mi odpoví. Už se my několikrát stalo že my s takovými problémy neporadily ani neodpověděli a čekám na odpověď i dva měsíce.
  07.08.2022
 • Farmář Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, děkuji tě za včerejší odpověď za jak dlouho my účet mohou smazat. Když jsem se podíval na žebříček a hledal jsem tam Eliška.21, tak mě hráče s tímto jménem nenašla, ale já mám tohoto hráče na stromě přátelství. Jak je to možné. Pak jsem se chtěl zeptat, když mě ve hře vyskočí čtvereček s chybovým hlášení tak to mám poslat na podporu. Mě tohle stává každý den u psí boudy, ale včera mě to vyskočilo asi 10x ale i někde jinde než u psí boudy. Když jsem to chtěl poslat na podporu, tak my chyba zmizela. 
  07.08.2022