Home Archives Discussions

επιστροφη στη βασικη μου φαρμα

RulerGiouli_lig (GR1)RulerGiouli_lig (GR1) GR1 Posts: 11
edited 24.10.2016 in Discussions
Δεν μπορώ να επιστρεψω απο τον test server στη βασική μου φάρμα. Πώς μπορώ να βρω τον τρόπο και το password;



I can not come back from the server test in my main farm. How do I find the way and the password;
Post edited by RowdyRac (FormerMod) on

Answers

  • sorry i dont speak ur language so i cant help u 
  • farmerjohn 22 (US1)farmerjohn 22 (US1) US1 Posts: 37,770
    edited 25.10.2016
    Δεν μπορώ να επιστρεψω απο τον test server στη βασική μου φάρμα. Πώς μπορώ να βρω τον τρόπο και το password;

    Αυτό είναι το αγγλικό φόρουμ. Θα πρέπει να δημοσιεύσετε την ερώτησή σας στο Ελληνικό φόρουμ. Εδώ είναι μια σύνδεση ......  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/testboard/discussion/130725/Θέματα-του-test-server-που-απασχολούν-την-Ελληνική-κοινότητα/p5



    Post edited by farmerjohn 22 (US1) on
  • @giouli_lig (TEST-SERVER1) To get back to your live account, click the log out button at the top of the screen then click reconnect. Change the server at the bottom of the screen to your regular server and login using the login box in the top right corner of the login screen.

    Για να πάρετε πίσω στο live λογαριασμό σας, κάντε κλικ στο αρχείο καταγραφής έξω κουμπί στο πάνω μέρος της οθόνης, στη συνέχεια, κάντε κλικ επανασυνδεθεί. Αλλάξτε το διακομιστή στο κάτω μέρος της οθόνης για να την τακτική του server σας και συνδεθείτε χρησιμοποιώντας το κουτί σύνδεσης στην πάνω δεξιά γωνία της οθόνης σύνδεσης.



Sign In to comment.