Начало Группы ARTYŚCI

ARTYŚCI

Zapraszam do sojuszu ARTYŚCI chętni przyjmę każdego.
U nas:
miła atmosfera niekonieczność meldowania się i pisania na chacie, robimy MS i jarmarki na spokojnie totalny chillout zanczy robimy ale nie mocno, Greta nie konieczna jeżeli już wejdziesz to robimy, badania wioskę ulepszmy.
 Sojusz ma 25lvl jest to niski poziom dlatego poszukuje członków.
Jeszcze 1 aktywność czerwone kropeczki wyrzuce natomiast jak ktoś mi zgłosi dłuższą nieobecność zostaje.
 
JESZCZE CHWILKA
Jeszcze napisze dlaczego wgl założyłam ten sojusz skoro i tak do mnie nikt  nie przychodzi?
Otóż rok temu miałam super pomysł taki mini projekt żeby założyc swój sojusz to było jakoś w grudniu albo listopadzie i założyłam pod nazwą WINTER TEAM jednak mam swoje 2 konta i w tym roku 1 dostałam oraz jeszcze jedno założylam czyli praktycznie wszystkie te 4 konta są moje śmieszne wiem prowadzę soj ze swoich kat, ale tak. Mineło pare miesięcy też nie wchodziłam regularnie, aż zaczełam znów wchodzić prawie codziennie no i wbiło 25 poziom, ale nie mogę tak prowadzić sama tego sojuszu dlatego właśnie poszukuje członków do wspólnej gry:)

Владелец: wewi (PL1)Лидеры: wewi (PL1)Создано: April 12, 2022Участники: 5Конфиденциальность: Публичный

Анонсы

Когда-то сюда попадут важные вещи.

Дискуссии

Предстоящие события

Эх, никаких событий не намечается.

Пользователи