Domů Czech Technické problémy & bugy

Ztráta zlatých

1511

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.04.2015
    Ahoj :)

    A nezadal jsi náhodou výrobu v dole na zlato? Spuštění stojí 2 000 zlatých.

    Jedině podpora může prověřit, za co byly zlaté utraceny.

    Osobně bych doporučila ještě změnu hesla pro případ, že by se ti někdo naboural na účet.
  • vroubek (CZ1)vroubek (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 13.04.2015
    Ne, zlaťáky netěžím, ale fakt to vypadá, že si někdo z mého účtu udělal "dojnou krávu". Díky za odpovědi.
  • zrzin (CZ1)zrzin (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    upraveno 13.04.2015
    Ještě pozor třeba na přejmenování koně! Taky jsem nemohla přijít na to, kam mi zmizelo 2000 zlatých. Na farmě to nebylo nijak znát. Zjistila jsem to, až jsem chybu udělala znovu.:( Je to taková rychlá nenápadná chyba, bez upozornění k čemu se vlastně chystáš. Prostě klik a jsi jako já třeba o 4000 zlatých chudší. Ale tvůj kůň se pyšní úžasně drahým jménem.
    Občas se člověk překlikne, něčeho si nevšimne. Tohle byla dost drahá chyba za dost neužitečnou věc. Ach jo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.04.2015
    Bohužel takové "přešlapy" se občas stanou :( První pojmenování koně je zadarmo, každé další přejmenování už zlaté stojí, stejně tak u psa v případě změny jména či barvy, nebo změny jména farmy... možností je opravdu více a jedině podpora může zjistit, kam byly zlaté investovány.
  • zrzin (CZ1)zrzin (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    upraveno 13.04.2015
    Na toho psa a farmu jako takovou už je člověk tak nějak navyklej koukat. Koně, ač jsou tu už nějakou dobu, jsou přece jen novinka se spoustou úkolů a všelijakých "ovládacích prvků", že když na tebe poprvé vykoukne modré okénko (za zlaté), snadno ho přehlédneš. Teda aspoň já, no.
  • vroubek (CZ1)vroubek (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 14.04.2015
    Ahoj , díky za dobré rady, dám si na to pozor, ale myslím, že to je něco jiného. Zlaťáky mizí vždy v pondělí, dopoledne , po aktualizaci, nevím, nejsem si vědom, že bych v tu dobu pojmenovával koně. Počkám ještě týden, jestli se to zase stane, příští pondělí budu , budu-li mít čas, bdělý. Pak bych oslovil Podporu. Díky za milé příspěvky, taky dělám chyby, uvidíme. Hezké jarní dny a hodně farmářských úspěchů!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.04.2015
    vroubek napsal: »
    Ahoj , díky za dobré rady, dám si na to pozor, ale myslím, že to je něco jiného. Zlaťáky mizí vždy v pondělí, dopoledne , po aktualizaci, nevím, nejsem si vědom, že bych v tu dobu pojmenovával koně. Počkám ještě týden, jestli se to zase stane, příští pondělí budu , budu-li mít čas, bdělý. Pak bych oslovil Podporu. Díky za milé příspěvky, taky dělám chyby, uvidíme. Hezké jarní dny a hodně farmářských úspěchů!

    Aktualizace ale v pondělí povětšinou nebývá, s ní to tedy nemá nic společného. Napiš na podporu a oni ti sdělí, v čem problém utracených zlaťáků vězí :)

    Farmaření zdar! :):)
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 14.04.2015
    Ešte jedna vec vie nenápadne ubrať zlatky - krajinárka. Keď dávam vylepšovať dekoráciu, automaticky naskočí ako prvá možnosť tá za zlatky, takže pri troche nepozornosti a rýchlom vylepšovaní sa môže stať, že si to človek nevšimne. Akurát, že tam tá čiastka nebude vždy rovnaká.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 14.04.2015
    Povrdzujem. Tiež som o ne prišla pri krajinárke. Ale moja nepozornosť bohužiaľ. Vedia presne ako to nastaviť, aby to stále skočilo najprv na zlato. :)
  • LeniManagerLeniManager Komentářů: 3
    upraveno 14.05.2015
    Ahoj ztráta zlaťáků připsané na účtu po druhém přihlášení zmizely,přesto,že jsem nic nekupovala z 2500 mám 790 tak moc bych první den neutratila co s tím? Dík za odpověď Lenka
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 14.05.2015
    LeniManager napsal: »
    Ahoj ztráta zlaťáků připsané na účtu po druhém přihlášení zmizely,přesto,že jsem nic nekupovala z 2500 mám 790 tak moc bych první den neutratila co s tím? Dík za odpověď Lenka

    Obligátní odpověď: napiš na podporu, my nemáme možnost vysledovat pohyb na tvém zlaťákovém účtu...:(
    Jen podpora ti může nahradit případnou ztrátu..
  • DordacDordac Komentářů: 5
    upraveno 27.05.2015
    Zdravím mám problém a tím i vyplívající dotaz. Vlasním dvě farmy a na obou jsem zjistila že se mi jednou za čas ztratí zlaťáky. Nic za ně nekupuji šetřím na vylepšení psa. Na nic jiného je nevyužívám. Co mám s tím dělat a kam se obátit a budou mi ty zlaťáky nějak vráceny ???? Díky za info
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.05.2015
    Dordac napsal: »
    Zdravím mám problém a tím i vyplívající dotaz. Vlasním dvě farmy a na obou jsem zjistila že se mi jednou za čas ztratí zlaťáky. Nic za ně nekupuji šetřím na vylepšení psa. Na nic jiného je nevyužívám. Co mám s tím dělat a kam se obátit a budou mi ty zlaťáky nějak vráceny ???? Díky za info

    Pokud máš 2 farmy na stejném serveru, je to proti VOP. Doporučuji obrátit se na podporu a požádat o zrušení jedné z nich, než ti budou obě zablokovány.

    Co se týče ztráty zlatek, v tom případě je podpora jediným řešením - pouze oni jsou schopni zjistit pohyby na účtu a zjednat případnou nápravu.

    Podporu můžeš kontaktovat zde: http://support.goodgamestudios.com/.
  • kinyo400 (CZ1)kinyo400 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 19.07.2015
    ahojky,stratilo se mi asi 1700 zlatáku co jsem měla ušetřený,připíšou se mi.Lenka
    Post edited by kinyo400 (CZ1) on
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 09.07.2015
    kinyo400 napsal: »
    ahojky,stratilo se mi asi 1700 zlatáku co jsem měla ušetřený,připíšou se mi.Lenka

    Ahoj kinyo400,

    jsi si jistá, že si se omylem nepřeklikla a neutratila si je? Jestli nevíš nebo si nepamatuješ, tak prosím kontaktuj naši Podporu, která ti mile ráda pomůže. http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs

    Foxes
  • kinyo400 (CZ1)kinyo400 (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 09.07.2015
    už jsem napsala na podporu ale zatím nic,no mrzí mě to ale asi už je neuvydím,ale už kupovat zlatáky nebudu,koupím je občas a když na něco šetřím tak to trvá pul roku a pak o ně přijdu:(,no už jsem smířená že na lepší dekorace mít nebudu,pěkný večer Lenka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.07.2015
    kinyo400 napsal: »
    už jsem napsala na podporu ale zatím nic,no mrzí mě to ale asi už je neuvydím,ale už kupovat zlatáky nebudu,koupím je občas a když na něco šetřím tak to trvá pul roku a pak o ně přijdu:(,no už jsem smířená že na lepší dekorace mít nebudu,pěkný večer Lenka

    Ahoj, dej podpoře čas, odpovědi se určitě dočkáš :) Pokud ti zmizely bez tvého přičinění, na konto ti budou navráceny.

    Taktéž hezký večer :)
  • lenka01V2lenka01V2 Komentářů: 1
    upraveno 08.08.2015
    ahoj. už se mi několikrát stalo,že se mi odečetli zlatky,bez toho,abych něco kupovala,nebo něco časově urychlovala. je to vždy tak do 100 zlaťáků... Co s tím???
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 09.08.2015
    lenka01V2 napsal: »
    ahoj. už se mi několikrát stalo,že se mi odečetli zlatky,bez toho,abych něco kupovala,nebo něco časově urychlovala. je to vždy tak do 100 zlaťáků... Co s tím???

    Je málo pravděpodobné, že by zlatky zmizely samy od sebe, leč není to nemožné,
    proto radím směřovat dotaz ohledně ztráty zlatek na podporu: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?41324-Jak-kontaktovat-podporu-n%C3%A1vod
    Ve hře je mnoho možností, jak utratit zlatky, aniž by to člověk zamýšlel. Jedině podpora je schopna dohledat, jak a kolik zlatek bylo utraceno, případně ztraceno.
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    v akci:matlidino slavne dušene na houbach  sem klik na tlačitko viz.obrazek ale když sem naněj klikl neoběvilo si ukazat za 290. ale až když sem na to klikl protože sem slišel že sem si něco koupil za zlato takže bych chtěl aby ste to spravil aby se hned jak na to najedu oběvilo ukazat za 290 zlatych A DALE BYCH CHTĚL ZLATE SPĚT MĚL SEM 302 A TĚD MAM 92 ZLATYC.



    A DALE:tato hra se posledni dobou hodně seka když ji pustim věčinou i pak a nemužu nic prodat nakramit prasata zobrazit nakou akci atd.POZNAMKA:urověn: 36
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.09.2015
    Tvá úroveň je nám víš k čemu. A kolikrát jsem ti říkala, abys nezakládal nová ZBYTEČNÁ vlákna??? Diskuzi k Matildě tady snad nemáme?! Musíme vážně pro každý tvůj dotaz mít nové vlákno?

    Když nad šipku kurzorem najedeš, máš tam napsáno, kolik zlatých nápověda stojí. První je zadarmo, další jsou za zlaté. Ta jedna zadarmo platí po celou dobu hry, nikoli na každý den.

    Pak je zajímavé, že jsi měl 302, máš 92. Tj. rozdíl 210. Na začátku píšeš, že jsi utratil 290. Hm, nějak to nesedí, viď? Nicméně kdyby ztráta zlatých byla způsobena chybou ve hře, nápravu získat můžeš. Ale za tvé ukliknutí kvůli tomu, že ses pořádně nepodíval, ti opravdu nic nevrátí. Takhle hra nefunguje. V případě že by ti zlaté byly strženy neprávem, zpět na účet ti je může připsat jedině support: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.

    Ad sekání, aktualizuj si prohlížeč i flash player, případně ještě promaž cookies. Návody najdeš tady na fóru, zkus se tím trochu prohrabat, ono ti to prospěje. Třeba už příště nezaložíš aspoň padesáté zbytečné vlákno.



  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    skusim nezaložovat zbytečna vlakna:) )))
  • Pavlinka17 (CZ1)Pavlinka17 (CZ1) Komentářů: 0
    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je možné, že mi zmizeli zlaťáky, ještě predevčírem jsem měla 2500 zlatých a včera jak jsem zapla hru, tak jsem měla pouze 500 zlatých. Nic jsem za zlaté nekupovala a nestalo se to poprvé?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přijatá odpověď ✓
    Ahoj, jedině podpora může zjistit, za co byly zlaté utraceny - tu můžeš kontaktovat zde: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.

    Jinak za 2 000 zlatých je toho ve hře spousta - spuštění výroby zlatých v dole, různá přejmenovní farem, psa, koní.. mohlo to být cokoli.
  • MickaSnow (CZ1)MickaSnow (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Mezi vypnutím a znovu zapnutím hry mi vymizely bez jakékoli provedené operace zlaťáky - cca 700, proč??Divné!!! Neseriozní???
  • MadlaPb (CZ1)MadlaPb (CZ1) Komentářů: 0
    Ahoj farmáři,
    dnes jsem se ráno přihlásil, měl jsem přibližně 600 zlaťáků... Potom kolem 15:30 jsem se přihlásil zase a měl jsem jen 463 zlaťáků... Je toto normální?
  • MickaSnow (CZ1)MickaSnow (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 20.06.2017
    no tak to vítej v klubu ..mně vymizelo cca 700 

    a včera ve spolku psala jedna dívčina, že se jí také ztratily ..to je tady asi tedy běžné..

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, pokud jsi je za nic neutratila třeba nějakým urychlením, kontaktuj podporu. Ta jediná může zjistit, kam zlaté putovaly, a případně je na konto připsat zpět. Podporu můžeš kontaktovat zde: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    MickaSnow (CZ1) napsal(a):
    no tak to vítej v klubu ..mně vymizelo cca 700 

    Stačí to napsat do jednoho vlákna.

    Napište na podporu, jedině ta může zjistit, za co zlaté byly utraceny, případně zlaté připsat zpět.

    Podporu můžete kontaktovat zde: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.

  • IVETSAFIRA (CZ1)IVETSAFIRA (CZ1) Komentářů: 1
    ahoj chci se zeptat na farmě mi mizí zlaťáky a nic za ně nekupuju. může mi někdo říci, ja je to možné? prosím
Sign In to comment.