Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Kousek Havaje

124

Komentáře

  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 09.11.2014
    Čau,mám dotaz: Padají kokosové ořechy i z gurmánu? Nebyl bych si tak jistý. :D Děkuji. ;)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 09.11.2014
    Ahoj,
    všechny vypadávátka padají jen z hlavní farmy :).
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 09.11.2014
    Díky moc. :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 01.01.2015
    Ahoj,mám dotaz. Padají ty kokosové ořechy z žlutého ibišku a jestli ano,kolik? Děkuji moc. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 01.01.2015
    farlady napsal: »
    Ahoj,mám dotaz. Padá to z žlutého ibišku a jestli ano,kolik? Děkuji moc. :)

    A záleží taky, co z něj má padat?

    Kokosové ořechy z něj padají po 18 ks, mušle po 20 ks a květy taky po 20.
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 13.05.2015
    krásný den přeji..
    nejen že považuji za pěkný "výdrb" že k soutěži přidají dekorku kde jako první musí sbírat zelí že to zdržuje od spolkové soutěže..ale z jakého důvodu trvá jen 5 dní ?..děkuji předem za odpověď.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 13.05.2015
    corega napsal: »
    krásný den přeji..
    nejen že považuji za pěkný "výdrb" že k soutěži přidají dekorku kde jako první musí sbírat zelí že to zdržuje od spolkové soutěže..ale z jakého důvodu trvá jen 5 dní ?..děkuji předem za odpověď.

    Ahoj corego,

    pokud máš na mysli Havaj, tak ta byla bohužel zkrácena o den, a to kvůli dalším událostem, které nás čekají. Kalendář je poněkud naplněný a bohužel někde se muselo ubrat. Dle mých informací by příští Havaj měla běžet ve stejném čase jako předtím.

    Foxes
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 13.05.2015
    corega napsal: »
    krásný den přeji..
    nejen že považuji za pěkný "výdrb" že k soutěži přidají dekorku kde jako první musí sbírat zelí že to zdržuje od spolkové soutěže..ale z jakého důvodu trvá jen 5 dní ?..děkuji předem za odpověď.

    To bych taky rád věděl proč je jen na 5,5 dne (cca 130hod)

    edit: Odpověď byla rychlejší :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 14.05.2015
    Mně by spíš zajímalo, proč nenajdu informaci o délce akce v okamžiku, kdy si vybírám obtížnost? Kdybych věděla, že je zkrácená, nedala bych si tu nejobtížnější.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    upraveno 14.05.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Mně by spíš zajímalo, proč nenajdu informaci o délce akce v okamžiku, kdy si vybírám obtížnost? Kdybych věděla, že je zkrácená, nedala bych si tu nejobtížnější.

    Ahoj,

    souhlasím s Tebou. Z překvapení jeden nevychází.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 14.05.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj corego,

    pokud máš na mysli Havaj, tak ta byla bohužel zkrácena o den, a to kvůli dalším událostem, které nás čekají. Kalendář je poněkud naplněný a bohužel někde se muselo ubrat. Dle mých informací by příští Havaj měla běžet ve stejném čase jako předtím.

    Foxes

    Nebylo by bývalo férové tuto skutečnost hráčům oznámit?
    Odpovím si sama: Proč by to jeden dělal? Vždyť by se připravil o další výdělek ( kupování zlatek za účelem urychlení úkolů ).
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 14.05.2015
    Je zajímavé že to že byla zkrácena Havaj o jeden den se nelíbí hlavně hráčům na levlu 100 a výše ktřeří ty soutěže bez problému dělají za tři max.čtyři dny.Ti na nižších levlech kterých by se to mohlo dotknout mlčí.Co se týká spolkové soutěže tak se mi líbí že byla prodloužena o dva dny protože za těch šest dní se nakonec nebo podstatně výše v pořadí dostalo velice málo spolků a to ještě za mohutného zlacení.Bylo to vidět na těch jednotlivých soutěžích úplně zřetelně protože u těch zlatících spolků tam byly úplně nereálné cifry které by bez zlacení nebyly možné.Což už není žádná soutěž ale normální koupě.Takto má daleko víc spolků šanci se dostat mnohem dál a je to daleko lepší.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 14.05.2015
    marynela napsal: »
    Je zajímavé že to že byla zkrácena Havaj o jeden den se nelíbí hlavně hráčům na levlu 100 a výše ktřeří ty soutěže bez problému dělají za tři max.čtyři dny.Ti na nižších levlech kterých by se to mohlo dotknout mlčí.

    Asi sem nechodí, nebo si to ani nevšimli.
    Já příspěvek dala, ač se mne to taky netýká. Jen mám silné empatické cítění.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.05.2015
    On i hráč s levelem nad 100 může mít problém, pokud ví, že bude třeba 3 dny pryč..to při takovém zkrácení výrazně zamává s jeho šancí na zdárné dokončení.
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 14.05.2015
    On i hráč s levelem nad 100 může mít problém, pokud ví, že bude třeba 3 dny pryč..to při takovém zkrácení výrazně zamává s jeho šancí na zdárné dokončení.

    Nechci se tě nějak dotknout ale pokud je ten hráč tři dny pryč tak to s tou jeho šancí na dokončení zamává i když to bude na šest dnů.Tak si holt dá nižší obtížnost aby to stihl a nebo se pro jednou prostě nezúčastní.Vždyť nejde o život a je to jenom hra.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.05.2015
    marynela napsal: »
    Nechci se tě nějak dotknout ale pokud je ten hráč tři dny pryč tak to s tou jeho šancí na dokončení zamává i když to bude na šest dnů.Tak si holt dá nižší obtížnost aby to stihl a nebo se pro jednou prostě nezúčastní.Vždyť nejde o život a je to jenom hra.

    Mě se nijak nedotýkáš, o tom bych snad něco věděla :D Počkej.. ne, nikdo na mě nesahá :D

    Ale vážně :) Normálně člověk tuší, za jak dlouho danou akci zvládne, pokud ví, že bude muset být pryč nějaký čas, ví, že v pohodě zvládne i nejtěžší úroveň - třeba za předpokladu, že bude pryč ze začátku události a dodělá ji po návratu. Jenže teprve po výběru obtížnosti zjistí, že je událost kratší, a po jeho návratu už má jen 2 dny. Jde o to, že se událost může hypoteticky zkrátit na polovinu času, ale zjistíme to až po otevření stanu a volbě obtížnosti. U ní časoíra uvedena není:

    1FKtoCU.png

    PS: Teď mě napadla jedna možnost, jak časomíru zjistit před otevřením stanu - přes nabídku postavit a čas je uveden u dekorací z události. Ha! :)
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 14.05.2015

    PS: Teď mě napadla jedna možnost, jak časomíru zjistit před otevřením stanu - přes nabídku postavit a čas je uveden u dekorací z události. Ha! :)

    Ha, to je nápad. :D
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 15.05.2015
    jj ten nápad by stál za uváženou..
    marynela napsal: »
    Je zajímavé že to že byla zkrácena Havaj o jeden den se nelíbí hlavně hráčům na levlu 100 a výše ktřeří ty soutěže bez problému dělají za tři max.čtyři dny.Ti na nižších levlech kterých by se to mohlo dotknout mlčí.Co se týká spolkové soutěže tak se mi líbí že byla prodloužena o dva dny protože za těch šest dní se nakonec nebo podstatně výše v pořadí dostalo velice málo spolků a to ještě za mohutného zlacení.Bylo to vidět na těch jednotlivých soutěžích úplně zřetelně protože u těch zlatících spolků tam byly úplně nereálné cifry které by bez zlacení nebyly možné.Což už není žádná soutěž ale normální koupě.Takto má daleko víc spolků šanci se dostat mnohem dál a je to daleko lepší.

    Že by jsme se třeba zajímali právě kvůli těm nižším levelům? :rolleyes:
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 15.05.2015
    a ešte jednu poznámku -- Čo keby láskavo firma oznámila že začala súťaž aj tabuľkou a nie len hladaním na parkovisku či tam niečo nie je..
    ALE prima nákupy vyskakujú stále pri každom reštarte...
  • Evita (SK1)Evita (SK1) Komentářů: 4
    Mňa štve, že v leveli 34 mám dodávať do hry Kúsok Havaja viac položiek, ako hráči v leveli vyššom ako 100.
    A to sa hovorí o férovej hre. :'(:'(:'(
    Ako to môžem splniť, keď ešte nemám ani poriadne vybudovanú farmu. Naozaj ide len o to, aby sme do všetkého pchali prachy? To je úbohé!!!!!!!!!!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Evita (SK1) napsal(a):
    Mňa štve, že v leveli 34 mám dodávať do hry Kúsok Havaja viac položiek, ako hráči v leveli vyššom ako 100.
    A to sa hovorí o férovej hre. :'(:'(:'(
    Ako to môžem splniť, keď ešte nemám ani poriadne vybudovanú farmu. Naozaj ide len o to, aby sme do všetkého pchali prachy? To je úbohé!!!!!!!!!!!
    Ahoj, záleží, jakou úroveň obtížnosti si hráč nad 100. level zvolí, proto může mít nižší množství než ty ;)
  • oliverko (CZ1)oliverko (CZ1) Komentářů: 36
    Keď máme tú istú úroveň, tak logicky hráč v nižšom leveli by mal mať nižší počet. Alebo, keď už, tak by som chápala, že pri rovnakej obtiažnosti budú rovnaké počty, ale isto nie, že nižší level a vyšší počet. To je na hlavu.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    oliverko (CZ1) napsal(a):
    Keď máme tú istú úroveň, tak logicky hráč v nižšom leveli by mal mať nižší počet. Alebo, keď už, tak by som chápala, že pri rovnakej obtiažnosti budú rovnaké počty, ale isto nie, že nižší level a vyšší počet. To je na hlavu.

    Můžeš to doložit na konkrétních číslech?
  • Evita (SK1)Evita (SK1) Komentářů: 4
    Už si presne nepamätám, koľko mi povedal, že má pozbierať kokosových orechov, ale ja v leveli 34 ich mám pozbierať 630. 
    Poprosím, kto ste vyšší level a robíte tú najľahšiu úroveň, napíšte, koľko máte nazbierať kokosových orechov.
    Ďakujem.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.03.2016
    Povídám si tu s jedním nebo se dvěma hráči? Už tomu nerozumím.

    Počty kokosů jsou následující:

    2. úkol: Najdi kokosové ořechy (odměna: XP, prvotřídní krmivo pro krávy) - všechno

    1. obtížnost

    lvl 14-18: 220 (20, 10) (přeskočit za 1 200 zlatých)

    lvl 19-27: 400 (40, 10) (přeskočit za 2 200 zlatých)

    2. obtížnost

    lvl 28-35: 630 (50, 10) (přeskočit za 3 800 zlatých)

    3. obtížnost

    lvl 36-46: 880 (60, 20) (přeskočit za 5 300 zlatých)

    od lvl 47: 970 (80, 20) (přeskočit za 5 900 zlatých)

    4. obtížnost

    od lvl 47: 1 190 (180, 20) (přeskočit za 8 900 zlatých)

    5. obtížnost

    od lvl 47: 1 650 (260, 20) (přeskočit za 14 900 zlatých)

    6. obtížnost

    od lvl 47: 2 500 (320, 30) (přeskočit za 29 700 zlatých)


    Pokud si hráč zvolí 1. nebo 3. obtížnost, hraje těžší podúroveň.

  • oliverko (CZ1)oliverko (CZ1) Komentářů: 36
    Ja som len komentovala Evitin príspevok.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    oliverko (CZ1) napsal(a):
    Ja som len komentovala Evitin príspevok.
    Která nic o stejné úrovni nepsala.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Evita (SK1) napsal(a):
    Už si presne nepamätám, koľko mi povedal, že má pozbierať kokosových orechov, ale ja v leveli 34 ich mám pozbierať 630. 
    Poprosím, kto ste vyšší level a robíte tú najľahšiu úroveň, napíšte, koľko máte nazbierať kokosových orechov.
    Ďakujem.

    Pokud máš level 34, logicky plníš obtížnost č. 2 (viz. přehlednej seznam od black-.-angel) a těch 630 kokosů souhlasí. Pokud někdo s vyšším levelem hraje nejlehčí obtížnost (čili o stupeň lehčí než ty), má skutečně nasbírat kokosek míň.
  • Evita (SK1)Evita (SK1) Komentářů: 4
    Musím si nabudúce  dať pozor, akú obtiažnosť si vyberiem. Ale mám taký dojem, že mi to ani neponúklo na výber z 2 obtiažností. Hneď ma to hodilo na tú vyššiu. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Evita (SK1) napsal(a):
    Musím si nabudúce  dať pozor, akú obtiažnosť si vyberiem. Ale mám taký dojem, že mi to ani neponúklo na výber z 2 obtiažností. Hneď ma to hodilo na tú vyššiu. 
    Ahoj. Volit obtížnost události si budeš moct až uděláš obtížnost 3 a zároveň musíš být v lvl 47. Pak třeba když uděláš 3 obtížnost přírodu si v další přírodě můžeš už obtížnost volit.
Sign In to comment.