Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Zahradnictví

vladkobjum2vladkobjum2 Komentářů: 2
upraveno 14.02.2017 v Otázky ke hře
vie mi niekto poradit ako sa pouziva vybavenie na farme

v inventari je taka kolonka ze vybavenie ked si na nu kliknem nachadza sa tam 5 poloziek ako voda, kukurica na slachtenie ..............
ked si na to kliknem napise len hladaj suvislost s pouzitim pola sadu a bla bla
no do dnesneho dna som tu suvislost nejako nenasiel nech klikam ako klikam proste neviem to pouzit bol by som rad ak by sa nasiel niekto kto poradi dik
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1

Komentáře

  • vlada18 (CZ1)vlada18 (CZ1) Komentářů: 67
    upraveno 08.07.2013
    Tyto věci se používají na šlechtění plodin
  • vladkobjum2vladkobjum2 Komentářů: 2
    upraveno 08.07.2013
    dik za odpovede
  • Zelda (CZ1)Zelda (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 18.07.2013
    Dobrý den, dělám úkol se speciálním osivem a mám vyrábět pšenku, tu jsem teď začla vyrábět, ale nepřičetla se mi, na podporu píšu, ale nejde mi to odeslat, dá se to nahlásit ještě nějak jinak?? děkuji za radu



    a.......už je to ok, :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 18.07.2013
    a nejde v tom úkolu naopak o skončení produkce (místo začátku)?
  • Alla2 (SK1)Alla2 (SK1) Komentářů: 16
    upraveno 03.11.2013
    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či môžem niekde získať vlastnú vodu. Ďakujem za odpoveď
    Alla
  • badíkov (CZ1)badíkov (CZ1) Komentářů: 61
    upraveno 03.11.2013
    vodu získáš sběrem plodin a výrobou na hlavní farmě, nebo si ju můžeš koupit za zlatky.
  • Kong Doan2Kong Doan2 Komentářů: 7
    upraveno 12.02.2017
    Ahoj lidičky,
    třeba jsem slepej jak patrona, ale nemohu najít, kde je uvedeno množství speciálních semen, co jsem zušlechtil ze zahradnictví. Víte to někdo? Samozřejmě to vidím, když sázím, ale pokud bych chtěl zjistit, kolik čeho mám, abych se připravil na projekt, a pole jsou zasetá, tak jsem v koncích.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 11.11.2013
    Najdeš je v inventáři, čtvrtá ikonka zleva.
  • elizzabetta (CZ1)elizzabetta (CZ1) Komentářů: 160
    upraveno 12.02.2017
    Kdyz zbouram zahradnictví, muzu dal sazet specialni seminka?Mam plne sklady a jen mi tam zabira misto...
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 17.11.2013
    Obávám se, že nemůžeš. Sama to vyzkoušené nemám, ale mám dojem, že to někdo na fóru zmiňoval. Že se objeví nějaká hláška jako "k výsadbě potřebuješ speciální budovu", nebo tak nějak.
  • elizzabetta (CZ1)elizzabetta (CZ1) Komentářů: 160
    upraveno 12.02.2017
    No tak to je teda pekne na ***** :D houby samozdrejme...
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.11.2013
    Kdyz zbouram zahradnictví, muzu dal sazet specialni seminka?Mam plne sklady a jen mi tam zabira misto... :)

    Ahoj :)
    Tak toto opravdu nevím, podle selského rozumu bych řekla, že bys semínka upotřebit mohla, ale raději to v pondělí zjistím :)
  • elizzabetta (CZ1)elizzabetta (CZ1) Komentářů: 160
    upraveno 13.03.2017
    No ja sem si taky myslela ze uuuplne normalne bych je mohla sazet,ale kdyz sou nejake obavy tak to jeste necham ,az se najisto ujisti jestli to jde nebo ne...nebo bych to sama mohla zkusit,ona to zadna velka ztrata dolaru neni :D:D 

    Tak úspesne hlasim, ze zahradnictvi uz nestoji, ale seminka sazet jdou!!! :D:D Takze paradicka :)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 20.11.2013
    Jeste takovy dotaz k zahradnictvi, kdyz pestuji ty specialni semena tak se mi snad jeste ani jednou nepovedlo vypestovat vic nez minimalni mnozstvi semen, nevite na cem to je zavisle? Treba urovne zahradnictvi nebo tak neco? V popisu jsem teda nic nenasel, jen ze pri zvednuti urovne, se zkrati doba vyroby.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 20.11.2013
    Je to čistě o náhodě. Pěstuj dál a jistě se vyššího počtu někdy dočkáš.
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 20.11.2013
    Aha ta nahoda, bude pekne vypeceny vzorec asi neco jako vyhra ve sportce co? :-)
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 20.11.2013
    Jistě náhoda je náhoda...mimochodem zkoušel jsi již něco skutečně vypěstovat? Byla tvoje úspěšnost 100%? Pokud ano, máš zázračné schopnosti...gratuluji.
  • guinevra8guinevra8 Komentářů: 1
    upraveno 20.11.2013
    Dobrý den ,
    mám postavené zahradnictví už asi týden a chtěla jsem splnit první úkol - speciální semena květů . Vodu mám , květy také , jen mi chybí přepravky - polní květiny ke šlechtění , které bývají uložené v inventáři . Mám je na nule . přičemž tyto přepravky kukuřice , zelí a pšenice mám na plný počet . Za celou dobu mi ani po dalším týdnu z pole nevyskočila ani jedna . Na podporu jsem psala před týdnem , nikdo se mi neozval .
    Děkuji Guin.
  • perutyn (SK1)perutyn (SK1) Komentářů: 43
    upraveno 20.11.2013
    Musíš sadiť poľné kvetiny, aby Ti z poľa vypadli: Tie "prepravky" vypadávajú iba k plodine ktorú sadíš - k ničomu inému
  • Kong Doan2Kong Doan2 Komentářů: 7
    upraveno 23.11.2013
    Zkus si udělat větší zásobu vody a pak pěstuj několikrát za sebou, uvidíš, že je to náhodně, řekl bych, že tak 40:60, že dostaneš větší než malé množství semen... a nemyslím konopí.
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 25.11.2013
    uz jsem na to prisel, ono to porad pise, ze vyrabi dve, ale nakonec toho vypadne vice, coz jsem si drive nevsimal, jen toho vyrabeneho mnozstvi, takze jo pada toho vice sem tam.
  • ino2282ino2282 Komentářů: 3
    upraveno 10.12.2013
    mám problem so šlachtenou pšenicou lebo ked ju zasadim tak mi vyrastie len 20 pšenice a normalne 65.
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 10.12.2013
    Ale za 30 minut :)
  • keja04keja04 Komentářů: 3
    upraveno 09.02.2014
    Prosím, poradil by mi někdo, jak nakládat se speciálními semeny, které vyšlechtím v zahradnictví? Lze je prodat nebo z nich nějak vyrobit krmivo? Já mám dojem, že se mi zatím jen hromadí a nepřišla jsem zatím na způsob, jak jich využít. Děkuji za radu.
    Post edited by keja04 on
  • jacob0303 (CZ1)jacob0303 (CZ1) Komentářů: 229
    upraveno 09.02.2014
    Ahoj,speciální semena musíš zasadit na poli dává ti to větší výběr jakoby že za 5 minut normálný uděláš míň než za tu hodinu....chápeš?
  • keja04keja04 Komentářů: 3
    upraveno 09.02.2014
    jacob0303 napsal: »
    Ahoj,speciální semena musíš zasadit na poli dává ti to větší výběr jakoby že za 5 minut normálný uděláš míň než za tu hodinu....chápeš?

    Snad tedy chápu:-), prostě jen normálně sít, díky !
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 09.02.2014
    speciální semena se výborně využijí při akcích, kdy z polí vypadávají hledané předměty (pouze při včelkách mi z nich nevylétla ani jedna), ale spec. pšenice a kuku je na tyhle akce bezva, 4 hodinové zelí se zase upotřebí nejlépe při akci Havai, kde se má hned v 1. úkolu sebrat 4200 zelí, když pohnojíte, máte to dříve splněno, než s 45 minutovým
  • keja04keja04 Komentářů: 3
    upraveno 09.02.2014
    Moc všem děkuji za odpovědi :-)
  • NicoolinNicoolin Komentářů: 52
    upraveno 06.03.2014
    Prečo, keď dám zakaždým robiť v škôlke kukuricu, kapustu alebo pšenicu mi vyrobí z kukurice max 4 to je dobre , z kapusty len vždy 1 špec. semeno a z pšenice len 3?? ja tomu nechápe a môžem tam mať hocijaký počet surovín ... :/

    ďakujem za odpoveďe
    Post edited by Nicoolin on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 06.03.2014
    Nicoolin napsal: »
    Prečo, keď dám zakaždým robiť v škôlke kukuricu, kapustu alebo pšenicu mi vyrobí z kukurice max 4 to je dobre , z kapusty len vždy 1 špec. semeno a z pšenice len 3?? ja tomu nechápe a môžem tam mať hocijaký počet surovín ... :/

    ďakujem za odpoveďe

    To je normální. Spíš by ses měla radovat aspoň z tý kukuřice. :D
Sign In to comment.