Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii - Facem spațiu pentru boostere

IRISIRIS Guest Postări: 1,305

  

                        Aici puteti sa va spuneti parerea despre actualizarea lunii Septembrie. 
Post edited by IRIS on

Comentarii

  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    RUSINE PENTRU PRETURILE LA TERENURI... !!!RUSINE!!!.......   NU TOTI AVEM BANI DE ARUNCAT IN JOCURI... DE CE NU E SI DOAR DOLARI CUM E NORMAL?      ASA          O SA VA RAMANA TERENURILE ALEA.
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 30.09.2020
    Feedback-ul meu va fi mai mult decât negativ,devine o obligație jocul pe aur.Mi se pare extrem de detastabil,nu exista motivatie ptr a lua aceste terenuri,tinand cont ca viteza cu care castigam aceste diamante este de domeniul SF-ului si unul foarte lent. :(((((!!!!
    Post edited by ArmynaSoryna (RO1) on
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua,
    Am transmis parerile referitoare la pretul noilor terenuri precum si solicitarea de a exista si o varianta cu pretul doar in dolari.
    Multumesc pentru feedback..
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    Multumim frumos,o alternativa ar fi de 2,3x mai scump terenul pe dolari fara diamante....se aduna enorm de greu acele diamante :((ar fi ca un sac fara fund :(
  • bebelusha92 (RO1)bebelusha92 (RO1) RO1 Postări: 50
    GGS...Ne-ai dezamagit...Noi ne chinuim cu bloc,com etc...Si poc ne-ai blocat...Asta nu e nesimtire,nu e rusine...E in mod clar,un mod de a obliga jucatorii sa bage bani sau sa se lase...Cum sa fie atatea diamante UN TEREN?
    Sper sa realizeze ca nici 5% din juc ,nu pot cumpara asa ceva...
    Sunt curioasa cati au ap+colo+etc in maxim,incat sa poata aduna asa sume:))))))))
    personal , spun pas .
    p.s le puteti scoate de la mine  ca aveti 0 sanse sa cumpar asa absurditate:)
  • bebelusha92 (RO1)bebelusha92 (RO1) RO1 Postări: 50
    Multumim frumos,o alternativa ar fi de 2,3x mai scump terenul pe dolari fara diamante....se aduna enorm de greu acele diamante :((ar fi ca un sac fara fund :(

    Total de acord ,prefer sa fie 2 mil primul teren..decat asa
  • corinanic (RO1)corinanic (RO1) RO1 Postări: 10
    un up fara succes
  • jitariuc5 (RO1)jitariuc5 (RO1) RO1 Postări: 2
    Era normal sa fie o optiune de a cumpara doar in dolari .
  • flory 2013 (RO1)flory 2013 (RO1) RO1 Postări: 181
    Buna dragilor ,sunt de acord cu colegii ,noile parcele sunt cam piperate cu diamante ...va rog sa faceti o schimbare ca altfel raman asa cum sunt si acum .....eu inca am o parcela de cumparat din cele vechi pe floricola si este in dolari dar acum cele noi vor ramane nefinalizate si este pacat ca as putea sa le cumpar cu niste dolarei sa mai pun ce as dorii eu ...gen livezi sau vite etc ...multumesc ,zi buna ::)
  • crissa (RO1)crissa (RO1) RO1 Postări: 16
    Buna . Inca lucram la comunitati , care au niste preturi imense..Suma diamantelor e absurda ...Varianta doar pe dolari-aur-diamante era corecta , asa combinat...NU.
  • camy (RO1)camy (RO1) RO1 Postări: 38
    Imense preturile la terenuri si rusinos ca le solicitati.De o vreme incoace doar noi sa bagam bani reali in joc ...de la voi nu mai vine nimic inapoi.Ati scos tot ce se putea...bagi 10000 galbeni si primesti o floare de aur ..sau bagi 100000 galbeni si primesti o autorizatie..in rest suntem plini de foarea soarelui.....poate puneti si o fabrica de ulei ca sa le putem folosi.La liga pentru diamante,,,abonament 28000galbeni...inapoi  pe toata durata eventului ...primesti maxim 12-13000 diamante....nu mai zic cati galbeni consumi pe durata eventului.
  • Rody-rory (RO1)Rody-rory (RO1) RO1 Postări: 125
    Sunt in asentimentul celorlalti colegi
    Preturi exorbitante in diamante pt noile terenuri Stiti cit de greu se obtin diamantele?
    Ar trebui sa le putem obtine si in dolari ,cu diamantele avem deocamdata ce construi.
    La un moment dat alta optiune nu voi avea, decat sa ma las de joc.
    Sper intr-o rezolvare corecta si pt jucători.
  • dana-s (RO1)dana-s (RO1) RO1 Postări: 18
    Ar fi minunat daca s-ar renunta la diamante pentru cumpararea noilor terenuri. 
    Acestea se obtin destul de greu, iar cele pe care le castigam ne sunt necesare pentru blocuri, comunitati etc care consuma ffff multe.
  • corinanic (RO1)corinanic (RO1) RO1 Postări: 10
    Ultimul up a mai stricat ceva... beneficiile care existau la timpii redusi. Acum nu mai sunt timpi redusi la toate cladirile de pe ferma, respectiv brutaria, laboratorul, pepiniera, magazinul, cresterea in nivel a pomilor de pe ferma de cai. Am ajuns la concluzia ca tot ce face ca jocul sa fie mai frumos se elimina up cu up... poate GGS vrea sa renuntam la joc si incearca sa ne ajute sa luam decizia. Mai bine nu mai face imbunatatiri ca nu le reuseste. Din aceste imbunatatiri marca GGS rezulta de fapt stricaciuni...
  • bebelusha92 (RO1)bebelusha92 (RO1) RO1 Postări: 50
    Aseara am observat ce zicea Corina...Mda ,minunat...E putin penibil cum s-au impartit boosterele....Deci,ggs ....ai mai stricat o chestie , personal ,incep sa nu vad rostul incarcarilor....Degeaba cumperi gold,cand voi scoateti tot ce e bun...sa numai zic de cutii,etc... :|
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Am transmis si restul informatiilor postate.
    Va multumesc mult! 

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier