Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Nu mai am cooperativa

RalucaAx (RO1)RalucaAx (RO1) RO1 Postări: 3
Buna ziua. Am intrat dupa foarte mult timp pe ferma si am observat ca nu mai am cooperativa. As vrea sa stiu motivul de ce?? am investit bani si timp in aceea coperativa. Multumesc.

Comentarii

  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 25.06.2020
    S-a mai tot spus pe aici, daca cauti vei gasi. Dupa vre-o luna fara conectare la ferma sefa/ul cooperativei pierde sefia in detrimentul jucatorului care care are cea mai mare activitate din coop sau urmatorul la rand. Asa este facut jocul. N-ai decat sa-l rogi pe cine este sef acum sa iti dea sefia coop inapoi.
  • RalucaAx (RO1)RalucaAx (RO1) RO1 Postări: 3
    editat 25.06.2020
    Am inteles,multumesc frumos de raspuns. Cooperativa era una de familie si nimeni nu are sefia cooperativei,ma pune sa imi fac alta sau sa ma inscriu intr-o alta cooperativa. A fost stearsa de tot...
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Da, daca toti ati fost inactivi cooperativa a fost stearsa. Acesta este regulamentul jocului. Dar daca cumva cineva a mai fost activ, poate ca a devenit seful cooperativei si i-a schimbat numele. Daca spui ca este cooperativa de familie, poti sa afli care este situatia.
    o zi buna!
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Ca de obicei orice remediere aduce cu ea si buguri....la semintele tematice nu se mai da nici-un obiect de colectie sau alte recompense si ce e mai grav la semintele de aur nu am primit nici-un gold!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Am raportat chiar acum eroarea si se fac investigatii.
    O zi buna!

    PS te rog sa scrii acolo unde se potriveste subiectul postarii tale si doar o singura data, ca sa nu creezi spam pe forum . Multumesc anticipat!
  • RalucaAx (RO1)RalucaAx (RO1) RO1 Postări: 3
    IRIS a zis:
    Buna dimineata!
    Da, daca toti ati fost inactivi cooperativa a fost stearsa. Acesta este regulamentul jocului. Dar daca cumva cineva a mai fost activ, poate ca a devenit seful cooperativei si i-a schimbat numele. Daca spui ca este cooperativa de familie, poti sa afli care este situatia.
    o zi buna!

    Am inteles. Multumesc mult de raspuns.
    O zi buna!
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!