Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Intrebare

Salut! Nu s-ar putea face astfel incat o decoratiune sa fie transferata in depozitul temporar, de pe o ferma, contra unei sume modice de galbeni, pentru a fi reconstruita pe alta ferma? Intreb...

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Am sa intreb si voi reveni cand voi primi raspunsul. 
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Asa cum ti-am spus, am transmis imediat propunerea ta si din cate am vazut a fost foarte apreciata. Sa asteptam sa vedem ce decizii se vor lua in final.
    O zi frumoasa!
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Buna! Multumesc pentru promptitudine! 
  • zguby560 (RO1)zguby560 (RO1) RO1 Postări: 45
    Buna seara. 
    de ce nu ne sunt atribuite pe cont florile de diamant primite la misiuni in Ferma de vis? nu este corect!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Diamantele se acorda la finalul evenimentului. Probabil ca fiind vorba despre un alt server pe care se joaca Lumea din vis, ar fi fost problematic sa se faca in permanenta transferul in siguranta al diamantelor.
    O zi buna! 
  • zguby560 (RO1)zguby560 (RO1) RO1 Postări: 45
    Era intrebare legata de florile de diamant,care  se pot planta.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Ai dreptate si imi cer scuze. Am sa transmit intrebarea ta. Dar un eveniment este conceput intr-un anumit fel, deci nu se poate pune problema ca este *corect* sau nu. Dar evident ca mai poate fi imbunatatit la sugestia jucatorilor, daca in urma studiilor facute acest lucru poate fi viabil.
    O zi frumoasa!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier