Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutii - Si mai multe diamante!

IRISIRIS Guest Postări: 1,305
Puteti posta aici parerile despre aceasta actualizare: ce va place si ce nu, sau eventuale propuneri.

                                                                   
Post edited by IRIS on

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    nu spune nimic de utilarile cailor pe care le faci degeaba fara nici o urmare  si nu ma lamureste pentru ce sa mai produc porcariile pe care le-au inventat daca nu au nici o utilitate , utilarea cailor  cu ele aduce zero valoare calului   !!!!
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Plus ca acum nu stiu daca vom reusi sa mai trecem de liga de argint,se pierd majoritatea curselor,chiar si in liga de bronz ,iar numarul potcoavelor aur a scazut drastic,o bataie de joc,nimic mai mult.
  • aby75 (RO1)aby75 (RO1) RO1 Postări: 17
    Am scris si in sectiunea de probleme tehnice. Dupa actualizarea de ieri mie mi-au disparut de la ferma de cai o mare parte din copaci. 
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    eu nu i-am numarat da in principiu este posibil sa mai fi disparut si de la mine cert este ca fata de cum ii aveam inainte le-au schimbat pozitia si nu mai pot sa-mi dau seama daca lipseste ceva  !!!!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Dupa fiecare actualizare trebuie sa stergeti cache si cookies si apoi când intrati sa reactualizati jocul (F5). In acest fel veti avea tot inventarul intact.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier