Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul

Nedumerire !

Am fondat o coop cu numele de Marul copt . Nu am putut intra pe joc aprox 2luni si am ramas fara cooperativa ! eram singurul ei membru si aveam in cont galbeni peste150000 cumparati , in plus aveam facute cercetari si am donat o multime de obiecte pt a urca in clasamentul coop. De ce am ramas fara toate ?

Comentarii

  • tarina (RO1)tarina (RO1) RO1 Postări: 7
    La cat am cheltuit :bani reali , timp si energie .s-ar putea sa primesc macar un raspuns ?
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 09.05.2020
    Iti voi raspunde eu. Daca nu intri vre-o luna, cred, ca sef/fondator de cooperativa, sefia trece urmatorului la rand. Din moment ce tu nu ai avut niciun membru in coop, care macar sa intre odata pe saptamana sa inregistreze ceva activitate si sa ii fie transferata sefia, cooperativa nu a avut niciun fel de activitate. Iar coop fara activitate sunt desfiintate automat. 
    Probabil!
    Cred ca doar suportul te mai poate ajuta cu recuperarea dar n-as baga mana in foc. 
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Asa este, are dreptate DGD_2. 
  • tarina (RO1)tarina (RO1) RO1 Postări: 7
    Buna ziua !Daca pot ramane fara banii reali investiti doar pentru ca nu am putut sa intru pe joc , refuz sa mai am de-a face cu jocul. In aprox. 7 ani s-a intamplat o singura data sa absentez atata. Daca doreste cineva ferma , i-o dau cu placere.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna!
    Prin regulament nu este permisa vanzarea sau donarea fermelor, asa ca nici asta nu se poate.
    Imi pare rau...

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier