Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

probleme monument de vara +borduri

ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
In primul rand cum fac sa scap de borduri de pe gradini?Plantez seara salata fara borduri,a doua zi culeg,pun papadie fara boduri iar cand dau semanatoare rapida pune papadia dar cu borduri.
Apoi ce se intampla cu monumentul de vara?Am ramas doar cu acele 5 alge la 8 h,restul bonusurilor ptr lapte,satisfactie,si ce am mai ales eu unde au disparut????
https://prnt.sc/rvw8au

Comentarii

  • rody rodica (RO1)rody rodica (RO1) RO1 Postări: 19
    am mai probleme cand culeg ouale si incarc traulerele - jocul ori se deregleaza ori merge greu si trebuie sa dau de multe ori restart - se poate face ceva sa se restabileasca mersul normal al jocului?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 11.04.2020
    Buna dimineata!

    CherryLips - referitor la borduri, acesta este  bug de la semanatoarea rapida care a fost deja semnalat si va fi remediat in curand. Pentru bonusurile de la Monumentul de vara te rog sa faci un tichet la Support si la subiect alegi *in game loss*. Daca nu primesti raspuns, abia atunci pot sa intreb si eu care este situatia.

    rody rodica - ai dreptate când vorbesti despre acea lentoare in joc care insoteste targul in ultima perioada. A fost remediata la ultima editie, dar acum a intervenit si noua ferma de cai si de aceea s-a jucat mai greu. Se lucreaza la imbunatatirea acestor aspecte. Dar eu am reusit sa joc mai bine, dupa ce am curatat browserul si mai ales, dupa ce am scos animatia si am ales calitate slaba si lipsa notificarilor de la Setari. 
    Acum, dupa ce s-a terminat Targul satului, jocul ruleaza mult mai bine

    O zi frumoasa!.
    Post edited by IRIS on
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    Multumesc frumos pentru raspuns,voi incerca sa scriu la suport.O zi frumoasa iti doresc!
  • offf (RO1)offf (RO1) RO1 Postări: 24
    draga Iris, te rog sa le comunici colegilor tai ca totusi combina este un serviciu platit deci ar trebui rezolvat cu celeritate;eroarea a fost semnalata in 8 si azi suntem in 13...
    si da, asteptam o despagubire pentru ca am platit ceva ce nu am putut folosi
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Am sa traduc mesajul tau si il voi posta integral.
    O zi frumoasa!

    PS Si eu am combina!
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    P.S. Si eu o am si deja incepe sa devina deranjant! Are dreptate off. Mai sus ai spus ca a fost semnalat deja bug-ul si totusi nu au luat nicio masura. N-am nimic cu tine :) dar poate daca scriu mai multi se misca si ei mai repede. Zi frumoasa fara... borduri!
  • Arkanna (RO1)Arkanna (RO1) RO1 Postări: 14
    Buna ziua, suntem deja in 14 aprilie si problema persista. Asa cum a spus si offf, serviciul acesta nu este gratuit si ar trebui macar un minimum de bun-simt din partea GGS pentru a grabi repararea bug-ului. Exista vreo noutate sau suntem tot in asteptare? Multumesc.
  • Roro (RO1)Roro (RO1) RO1 Postări: 4
    probleme si iar probleme - m-am chinuit degeaba sa culeg ouale - iepurasul rasplata mi-a fost furat din inventar desi am dat "ok "cand am terminat de cules cele 315 oua 
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Am un raspuns referitor la problema cu bordurile,: va fi remediata la începutul saptamanii viitoare. Sa vedem ce se va rezolva si referitor la compensatii.
    O seara placuta!
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 16.04.2020
    Multumim Iris!
    ....Astazi au aparut si pe f1 pe 2 parcele,mi-e si frica sa folosesc semanatoarea sa nu apara pe toate parcele....ganditi-va daca acum eram in plin campionat???Sunt jucatori care au borduri pe toate cele 3 ferme((((((( nu se poate asa ceva,si totusi,sa amane remedierea atatea zile :(( sunt banii nostrii.......
    Sunt niste bani pierduti!!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna!
    La mine a aparut de aseara, dar uite ca se rezolva astazi. Aveam o multime de surcele in depozite si oricat  ne cerea nesatului de aventurier, tot faceam fata  :)))

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier