Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Viteza jocului

Viteza jocului a scăzut considerabil odată cu apariția iepurașului, cel puțin așa s-a întâmpla la mine, imediat ce a apărut evenimentul. Mai întâmpină și altcineva dificultăți în acest sens? Durează foarte mult să faci ceva mai ales când dai să culegi. Trec peste 15 secunde.

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
     Echipa lucreaza acum ca sa rezolve neajunsurile aparute dupa actualizare si aparitia pe joc a unor evenimente. Speram sa se remedieze cat mai repede. 
    Nu uita sa cureti browserul si sa reincarci jocul.
  • Catharsis (RO1)Catharsis (RO1) RO1 Postări: 89
    Curățarea broswerului nu are niciun efect sau reîncărcarea jocului.
    Ar fi bine să se remedieze că ți se pierde toată pofta de joc în asemenea condiții:) Cred că scoaterea iepurașului ar fi o idee.
    Mulțumesc pt răspuns.
  • NelaRena (RO1)NelaRena (RO1) RO1 Postări: 18
    Buna seara. Si la mine jocul functioneaza ffff greu. 
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Eu inchid animatiile si notificarile si atunci jocul merge bine si merg la calitate medie sau slaba,(de la setari). Dupa targ merge intotdeauna mai bine. Dar seara, cand intra ,ai multi jucatori si fac misiuni, apare acea incetinire a jocului.
    Weekend placut!
  • NelaRena (RO1)NelaRena (RO1) RO1 Postări: 18
    IRIS a zis:
    Buna ziua!
    Eu inchid animatiile si notificarile si atunci jocul merge bine si merg la calitate medie sau slaba,(de la setari). Dupa targ merge intotdeauna mai bine. Dar seara, cand intra ,ai multi jucatori si fac misiuni, apare acea incetinire a jocului.
    Weekend placut!
    Acelasi lucru am facut si eu si totusi jocul are viteza melcului. Nu pot sa termin eventul ca nu am cum sa caut ouale. Nu se incarca jocul. Am schimbat si browser-ul si nimic. E frustrant. 

    Asa este de cateva zile bune.  >:)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier