Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

De ce nu ma pot conecta la joc de pe Chrome?

Azi am instalat windows si nu ma mai pot conecta la joc de pe chrome,merge doar pe mozzila.Ce as putea sa fac sa mearga si pe Chrome?..tin sa mentionez ca folosesc windows 7 pe 64 biti

Cele mai bune răspunsuri

  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 11.04.2020 Răspunde ✓
    Incearca sa dai un reset la Chrome si incearca sa intri fara a face nici-o setare la Chrome. Poate e ceva de iti blocheaza accesul la site.
    Post edited by BGD_2 (RO1) on
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    Răspunde ✓
    Aaaa, ai putea avea ceva dreptate cu win 7! De cand au  terminat cu suportul pentru el, 7-le a inceput sa faca figuri si fitze. cred ca au introdus ceva intentionat pentru a face utilizatorii sa termine cu 7-le si sa treaca pe 10!

răspunsuri

  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 11.04.2020 Răspunde ✓
    Incearca sa dai un reset la Chrome si incearca sa intri fara a face nici-o setare la Chrome. Poate e ceva de iti blocheaza accesul la site.
    Post edited by BGD_2 (RO1) on
  • Florin860 (RO1)Florin860 (RO1) RO1 Postări: 13
    tot nu merge
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Florin, ai instalat ultima varianta de Chrome? 
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 11.04.2020
    Am bagat si eu Chrome acum si mie imi merge jocul pe el.


    Ai mai putea sa incerci urmatoarele:
    - baga Ccleaner, dezinstaleaza chrome si foloseste Ccleaner pentru a face curatenie atat printre fisiere cat si printre registrii.
    - alternativ, poti folosi Revo Uninstaller pentru a dezinstala, avantajul la Revo il ai ca dupa ce s-a terminat de dezinstalat un program, cu Revo poti face curatenie dupa dezinstalare.
    - apoi reinstaleaza Chrome.

    Daca nici asa nu merge atunci chiar nu stiu ce sa mai zic.
  • Florin860 (RO1)Florin860 (RO1) RO1 Postări: 13
    pai atata timp cat am facut clean instal la windows,ar fi trebuit sa mearga..am incercat si pe alt pc dar tot nu merge..cred ca are legatura cu faptul ca windows 7 nu mai are suport de la microsoft..am instalat windows 10 acum si merge perfect!..multumesc mult pt sfaturi!
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    Răspunde ✓
    Aaaa, ai putea avea ceva dreptate cu win 7! De cand au  terminat cu suportul pentru el, 7-le a inceput sa faca figuri si fitze. cred ca au introdus ceva intentionat pentru a face utilizatorii sa termine cu 7-le si sa treaca pe 10!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier