Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discutie - Fermierii pescuiesc și ei!

                                                                 

Aici puteti sa discutati despre actualizarea lunii februarie.

Comentarii

  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    waaaaw, geniala ideea de a putea salva cateva moduri de echipare a barcilor ..... multumim GGS, felicitari :)
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Aceasta idee a fost propusa in urma cu cativa ani de catre Arwyn si sustinuta de catre ceilalti moderatori.  Am sa transmit felicitarile  voastre celor care au transpus in viata dorintele jucatorilor.
  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    Dar contractele si zonele de pescuit cand se vor modifica? am 6 contracte a cate 2000-3000 creveti scoici si eu pescuiesc pe saptamana daca am noroc 150
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna CyberJohn,
    Sa nu crezi ca nu am ridicat si eu aceasta problema, pe care voi ati semnalat-o aici in repetate rânduri si cu care evident ca ma confrunt si eu. Sa speram ca nu va dura prea mult si se va gasi o solutie si pentru contracte. Voi transmite rugamintea ta si te tin la curent cu raspunsul pe care il voi primi (sper).

    PS Stai sa vezi ce cantitati sunt necesare când ajungi la contractele cu somon si peste spada :pensive:
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    Bun update-ul, dar mai e loc de îmbunătăţiri, în primul rând la contracte. Eu aş dori cel puţin un contract care să conţimă şi ceilalţi peşti, pentru că am cu sutele de mii şi ar prinde bine nişte bonusuri la vânzare.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara, moon_light
    Voi face si aceasta propunere, desi se pare ca totul este legat de cat se castiga din pescuit.
    Parerea mea este ca foarte multi jucatori vand peste la liber, deoarece au nevoie de bani pentru diverse imbunatatiri, iar la piata dureaza mult sa se completeze contractele. Vom vedea ce decizii se vor mai lua...
  • carmen1312 (RO1)carmen1312 (RO1) RO1 Postări: 1
    buna ziua,tare as vrea sa stiu si eu cum pot pescui luferi,crapi...nu reusesc nicicum. este vreo metoda anume,degeaba pun tot felul de ustensile ca nu stiu ce pot face cu ele. va rog mult ajutati-ma
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 16.04.2020
    Buna!
    In linkul de mai jos  gasesti informatiile de care ai nevoie ca sa pescuiesti. Sunt 2 pagini cu informatii adunate de la jucatori pe parcursul timpului. Sunt si imagini din care se intelege foarte bine ce ai de facut.
    Mult succes!

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/ro/discussion/137008/pescuit/p1

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier