Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

SONDAJ DESPRE LIPSA HOMARILOR DIN CONTRACTELE DE LA PIATA DE PESTE

                                                              

Buna ziua fermieri!

Vă rugăm să vă ajutați si sa ne ajutati pentru a găsi un posibil bug.

Va rugam pe cei care jucați activ în zona pescuitului de mare adâncime de cel puțin 6 luni și nu ati avut niciodată nici un contract cu homar în piața de pește sa posteze aici. 

Dacă aveți unele contracte numai cu homar sau homar ca unul dintre produsele solicitate, vă rugăm să nu răspundeți la acest subiect!

Toate mesajele care nu contribuie exclusiv la întrebarea inițială vor fi eliminate. Aceasta include întrebări despre pescuitul la mare adancime sau comentarii de genul „Am avut ultimul contract de homar acum 3 săptămâni” sau postări similare.

Vă mulțumim pentru sprijin!

IRIS, in numele echipei internationale de moderatori

Comentarii

  • maggie28 (RO1)maggie28 (RO1) RO1 Postări: 10
    Buna ziua!Eu nu am avut niciodata contract cu homari.
    O seara linistita va doresc!
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    buna :)

    eu inainte de schimbarile de la piata de peste, cam la 2 saptamani aveam cate un contract cu homari. dupa schimbari, nu am mai avut deloc nici un contract cu homari. :(
  • clinn (RO1)clinn (RO1) RO1 Postări: 198
    Buna ziua!
    Cred ca acest bug are legatura cu momentul in care au fost create conturile.
    Conturi create dupa 1 octombrie 2017 (am un astfel de cont pe alt alt server) beneficiaza de contracte cu homari in orice forma 1-2-3-4-5-6 produse.
    Contul meu creat in 2013 nu are contract cu homari.
    Ca o paranteza sau completare, in opinia mea ar trebuie scoase din contracte mixurile. Nimeni care foloseste intensiv laboratorul nu va face acele contracte. Si ca o ironie, da, in contracte mix de homari apare :(
    Dar homar in stare nepreparata nimic, nimic!
    Apreciez aceasta initiativa a voastra! Sa speram ca va avea succes! Weekend placut!
  • buna seara
    nu am avut niciodata contract cu homari.
    seara frumoasa !
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Buna seara! 
    Nici eu nu stiu cum arata un contract cu homari. Si intr-adevar, cred ca sunt putini jucatori care fac contractele cu mix-uri. Mai ales cele cu creveti, scoici, stridii.
  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    De cand s-a adaugat in joc zona de pescuit, nu am avut niciodata homar in contracte.
  • SNDI1a (RO1)SNDI1a (RO1) RO1 Postări: 2
    Buna ziua!

    Nu am avut nici eu, niciodata, contracte cu homar.

    Zi frumoasa si spor in tot ce faceti!
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    Ziua bună.
    Interesant ce ziceți pe aici. Așa e, nici eu n-am avut homari la contracte de ceva timp. Că au fost 6 luni sau nu, nu mai știu.
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    buna :)

    Intr-adevar ar trebui scoase din contracte mixurile. se cer cantitati foarte mari si avand in vedere ca multe din ele se folosesc la laborator pentru diverse retete nu cred ca cineva le tine pentru contractele de la piata.
  • Rody-rory (RO1)Rody-rory (RO1) RO1 Postări: 125
    Buna ziua.
    Nici eu nu am avut contracte cu homari, desi vin balti de te saturi de ei:((
    Sper sa se rezolve ceva.

    Toate cele bune!
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    buna ziua :) 
    contracte cu homari... , au doamne... ar fi o delicatesa si m ar ajuta enorm :) , n am intalnit asa ceva ...
    in schimb vreau sa va felicit pentru gaselnita cu echiparea navelor 
    SUPER .... 
    era o corvoada sa iau la rand 14 nave ..... zilnic de vreo 2 -3 ori 
    multumesc :) 
  • al13 (RO1)al13 (RO1) RO1 Postări: 79
    Buna seara!
    Nu am avut contracte cu homari. Niciodata!
    Multumesc!

  • probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
    editat 24.02.2020
    Buna !
    Nu am avut contracte cu homari.
    Post edited by probook650g1 (RO1) on
  • ted (RO1)ted (RO1) RO1 Postări: 37
    Am avut si am contracte cu homari,chiar daca am cont din 2014,ca sunt cantitati infime de homari fata de cate balti primim,aceasta e alta poveste.De cand cu vanzoleala asta cu homarii,sper sa nu fie o meschinarie din partea ggs,sa ne arunce praf in ochi bagand contracte cu 300 de homari,in schimb noi sa primim zilnic minim 3 balti din 6 cu homari.Homarul este singurul peste pe care-l vand la liber si totusi am stocuri de peste 250.000.Voi urmari cu atentie cate balti de homari vor apare in urmatoarele zile din cele 6...inainte de aceasta asa zisa schimbare,erau zile cand nu era nicio balta de homari,acum vin obligatoriu si nu doar o singura balta.
  • babana (RO1)babana (RO1) RO1 Postări: 8
    cum sta treaba cu grajdurile de cai din  cooperativa?SI eu am avut contracte cu homari
  • Daphne68 (RO1)Daphne68 (RO1) RO1 Postări: 3
    Buna seara!
    Nu am avut niciodata contracte cu homari.
  • YO_MARIA_YO (RO1)YO_MARIA_YO (RO1) RO1 Postări: 12
    Buna seara!
    Nici eu nu am avut contracte cu homari.
    Seara frumoasa!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Va multumesc frumos pentru raspunsuri. Mesajele voastre ne-au ajutat foarte mult! Sper sa reusim sa mai urnim ceva in loc...
    O seara placuta! 
  • babana (RO1)babana (RO1) RO1 Postări: 8
    Buna ,de ce oare mi se incarca misiunile asa greu,dureaza mai mult de 5 minute pana imi da una?
  • probook650g1 (RO1)probook650g1 (RO1) RO1 Postări: 91
    editat 04.03.2020
    Post edited by probook650g1 (RO1) on
  • Angel4you (RO1)Angel4you (RO1) RO1 Postări: 18
    Buna.Eu niciodata nu am avut contract cu homari.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier