Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Eroare la deschiderea cutiilor de aur

Buna ,
As vrea sa fac cunoscut faptul ca la deschiderea cutiilor de aur, castigate la CC si alte evenimente din joc, dupa ce am deschis 2 cutii din 5 mi-a aparut urmatorul mesaj: https: //prnt.sc/qsu9qh.
Dupa ce am renuntat sa le mai deschid, mi-au disparut de tot cutiile ramase pe stoc, nedeschise. 
Se pare ca eroarea este generalizata, mai multi colegi de echipa au patit la fel.
 Sper sa se poata remedia, e destul de frustrant sa nu iti poti lua premiile dupa ce ai muncit pentru ele:(
Multumesc!

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Multumesc pentru prt sc. Voi transmite sesizarea mai departe.
  • Velmar (RO1)Velmar (RO1) RO1 Postări: 2
    Multumesc, Iris!  <3
  • carmiana (RO1)carmiana (RO1) RO1 Postări: 25
    https://prnt.sc/qsye9u

    nici cutiile de bronz si cele cu tema verde nu se mai pot deschide :neutral:
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Bna,la mine s-au deschis toate,deci nu este o probleme generalizata,deocamdata.Sa speram ca nu este o eroare des intalnita si ca vor fi compensatii pe masura pentru cei care au patit-o.
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    ar la mine,mai nou,este blocat slotul special de constructie de la insula ,nu se mai poate construi la dublu,sper sa fie doar o eroare si nu ceva definitiv.
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Acum si-a revenit slotul,dar nu mi s-a dat un punct in plus la palnie,dupa ce am cules laptele si depasisem 10 puncte,nu stiu ce sa mai cred.
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Merge ca dracu', se deconectează acuş-acuş şi pe ferme, şi pe empire, pe 3 pc şi 2 tablete diferite, cu internet de la 3 operatori, deci... e de la ei! Aviz următorului moderator... ''ai grijă în ce te bagi''... vezi că sunt oferte la Flanco... ;)

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Sunt multe erori, din pacate. Sa speram ca se vor remedia saptamana viitoare.La cutii am patit-o si eu...

    PS La Flanco e pe bani, aici e pe voluntariat.
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Scuze, @IRIS, credeam că se înţelege treaba cu cumpăratul şi ce anume de la Flanco, sau Altex etc... dacă devine o problemă, mai bine editez şi şterg... dar numai când pică fisa şi iese cu supărare Oricum, ideea că şi următorul/oarea se bagă în ceva ce ggs nu merită... rămâne. Mult succes la cineva care să te, dar şi să ne, susţină.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Am primit raspunsul la solicitarea referitoare la cutii: este o eroare de afisare care arata mai multe cutii decat trebuia sa primim. Cele cuvenite din joc sunt doar acelea pe care am putut sa le deschidem. Si acest lucru s-a intamplat celor care dupa intretinere nu au dat refresh. Adica nici eu nu am facut acest lucru :)
    Este adevarat si este pentru prima data de când sunt moderator ca nu am facut acest lucru, dar in ziua respectiva am fost foarte aglomerata cu diverse activitati.
    Multumiri moderatorului de pe forumul german FelixTheXth_DE_BF si lui maike_bf , testerul care ne ajuta in ultimul timp. Sper ca de acum inainte sa pot sa dau raspunsuri la fel de repede la cat mai multe probleme ridicate de catre jucatori.
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    Buna ziua

    Cred ca la deschiderea cutiilor ,trebuia sa fii atent numai...Am patit si eu ,dar mi-am dat seama care e problema...cand am vazut,-fiind mai atenta-...,,ca am castigat 2 cutii -de exemplu- si pe stoc mi-a aparut 4...
    Am putut deschide numai cat am castigat ,dupa care a aparut eroare.
    Deci a fost o problema ,care nici nu era problema...Si mai e o problema asemanatoare ,la constructia fabricilor din sat,nu am spus si vad ca nimeni  nu a observat  sau nu a deranjat pe nimeni ,la fel cum nu m-a deranjat pe mine.Cand se construieste o fabrica apare timp de construire 0...dar fabrica se mai construieste cateva ore bune...dar daca dai clik pe ,,grabeste constructia,, iti arata cat tinp de construire are fabrica in realitate....Dupa parerea mea e si asta o problema din care nu fac probleme...

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier