Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Nava aventurierului

Buna seara,

De doua zile nu pot accesa nava aventurierului pentru premii. ( foto atasat )
Este vreun bug sau problma ste doar la mine?
Multumesc.

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    din ce vad eu cred ca trebuie sa o reconstruesti pentru ca daca nu a fost reparata complect ( nu s-au facut donatii pina la zero )  mai mult timp a ajuns la zero nivel !!
  • tzutzi74 (RO1)tzutzi74 (RO1) RO1 Postări: 40
    Multumesc frumos, Tudor Gheorghe.
  • tzutzi74 (RO1)tzutzi74 (RO1) RO1 Postări: 40
    Din pacate nu pot sa reconstruiesc barca... nu cred ca asta e problma. A trebuit sa fac un ticket la suport, in caz ca mai sunt si alt cu problema asta, trebuie sa scrieti la suport. Moderatorul se pare ca nu se implica.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua,
    Nu este nici un bug. Nava aventurierului trebuie reparata integral zilnic, sau macar cala + cabina si partial carena. In caz contrar ii scade nivelul si nu mai aveti ce cadouri sa luati. Este foarte greu sa completati de 2 ori pe zi când sunteti foarte putini in echipe. Cred ca de aici vine problema, de fapt.
    Mai multe informatii despre sat si nava aventurierului puteti sa gasiti aici:


    https://crazybigfarm.net/farm/village/jetty.htm

    Traducere de pe crazybigfarm:

    *De fiecare dată când barca se va întoarce va avea nu mai puțin de 25% daune pe toate cele 3 părți, încercați să o trimiteți cu 0% pentru a păstra daunele la minimum. Dacă barca dvs. este 100% deteriorata la ieșirea din port, va scădea cu un nivel.

    Cateva sfaturi:
    Nu faceți upgrade la nava dvs. decât dacă aveți suficienți membri dispuși să planteze borduri pentru a o repara.
    Dacă nava ta este deteriorata 100% la ieșirea din port, va scadea de fiecare dată cu un nivel.
    Nivelul 4 este realizabil, dar nivelul 5 va necesita mulți membri pentru a  repara nava.*

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier