Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Debarcader Satul Cooperativei

Buna ziua.

Am o nelamurire referitoare la debarcaderul din satul cooperativei. Era imbunatatit pana la nivel 5 si de ieri am constatat ca este la nivel 1. Ma poate lamuri cineva de ce?

Multumesc.

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    daca nu ati reparat nava , donat produsele care le cere , o perioada mai mare ea isi pierde nivelul la care ati avut-o
  • MickyGhost (RO1)MickyGhost (RO1) RO1 Postări: 274
    Multumesc, Tudor Gheorghe.
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Nu am acces la premiile de la "Nava aventurierului". Imi arata nivelul satului ca fiind 1. Nu pot nici dona la Fabrica de minerale, deoarece s-a bulversat programul. Nu intelege cum am cerinte pentru un level mai mare cand satul e 1, deci Fabrica ar trebui sa fie probabil tot 1. De-a rasul plansul...
    Si mai am o curiozitate. Voi cei care nu scrieti niciodata nimic, nu aveti nicio problema? Sau daca aveti cum rezolvati? 
  • tzutzi74 (RO1)tzutzi74 (RO1) RO1 Postări: 40
    Nici eu nu pot accesa premiile de pe nava. Probabil este vreun bug iar.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua,
    Nu este nici un bug. Nava aventurierului trebuie reparata integral zilnic, sau macar cala + cabina si partial carena. In caz contrar ii scade nivelul si nu mai aveti ce cadouri sa luati. Este foarte greu sa completati de 2 ori pe zi când sunteti foarte putini in echipe. Cred ca de aici vine problema, de fapt.
    Mai multe informatii despre sat si nava aventurierului puteti sa gasiti aici:


    https://crazybigfarm.net/farm/village/jetty.htm

    Traducere de pe crazybigfarm:

    *De fiecare dată când barca se va întoarce va avea nu mai puțin de 25% daune pe toate cele 3 părți, încercați să o trimiteți cu 0% pentru a păstra daunele la minimum. Dacă barca dvs. este 100% deteriorata la ieșirea din port, va scădea cu un nivel.

    Cateva sfaturi:
    Nu faceți upgrade la nava dvs. decât dacă aveți suficienți membri dispuși să planteze borduri pentru a o repara.
    Dacă nava ta este deteriorata 100% la ieșirea din port, va scadea de fiecare dată cu un nivel.
    Nivelul 4 este realizabil, dar nivelul 5 va necesita mulți membri pentru a  repara nava.*
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Iris, la mine s-a rezolvat de la sine, sau cineva de la GGS citeste ce se scrie, sau...  Nu a avut legatura cu plantele de bordura deoarece am grija sa le am si dimineata si seara si sa completez integral. In momentul in care arata docul ca si cum nava nu ar fi fost construita, pe chat, in locul numelor colegilor erau doar multe puncte verzi. A doua zi totul a fost ok la mine si s-a stricat pe alte conturi. Dupa 2-3 zile de sicanari, si-a revenit. Deci jocul este vinovat ( ma rog, ce-i ce se ocupa de el ). Niciodata nu sesizez o problema inainte de a face tot posibilul sa ii gasesc o rezolvare.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Nu am stiut ca ati avut probleme cu chatul. Nu citeste nimeni la voi pe chat, dar a fost o problema intalnita peste tot, asa ca a fost remediata pe toate serverele.
    Da, stiu ca tu postezi doar atunci când nu poti sa rezolvi altfel. Si iti multumesc pentru ajutorul pe care ni l-ai dat de cate ori ai raspuns la intrebarile de pe forum <3

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier