Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Jocul abia se misca!

Ne obosim...degeaba...Ori serverul a căzut, ori e ceva in joc care blochează totul...Poate sunt prea multe misiuni, prea multe sarcini. Nu putem culege, nu putem solicita lapte , oua , plante...abia se mișcă! Dupa ce ca suntem înnebuniți săptămânal cu concursurile...acum ne îngreuiați si jocul! Va rugam sa luați masuri! Mulțumesc!

Comentarii

  • CyberJohn (RO1)CyberJohn (RO1) RO1 Postări: 643
    Evenimentul Targul Satesc e defect, din cauza asta merge jocul asa varza. De fiecare data cand este targul satesc jocul merge praf, trebuie sa  dai click de 6 ori.
  • CIOCCIOC (RO1)CIOCCIOC (RO1) RO1 Postări: 2
    Buna , va rog ajutatima am probleme la joc ! nu pot intra intodeauna pe joc ,sant anuntata ca am ajuns la limita ,ca este o eroare si nu prea intelrg de ce , sant in registrata    HRB 99669 Vat No.  DE 253777364        Va multumesc anticipat. 

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    eu asi preferea sa scoata tirgul satesc sa lase jocul impace si sa il mai bage doar cind vor fi siguri ca va merge cum trebuie sau deloc daca nu sunt instare sa il repare
  • CIOCCIOC (RO1)CIOCCIOC (RO1) RO1 Postări: 2
    Acest  anuntul  apare <  Ai atins limita    Support -Info  Command  PBE armBuy   Additional Farm Response    Error-Code 4  Timestamp 1575919247    Zone 23   PID   1519190      VA ROG AJUTATIMA SA NU MA MAI SCOATA DIN JOC  MERSI MILT
  • crissa (RO1)crissa (RO1) RO1 Postări: 16
    mizerabil e cuvantul de ordine in momentul care incepe targul satesc,cred ca ggs  ne testeaza nervii((((((((

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier