Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul

Roata norocului nordica

In mai multe ture , la runda jackpot am castigat din fiecare cele doua decoratiuni, in total 5 deco
Nici una din ele nu este regasita in inventar.
Dezamagirea mea este maxima. Nu ajungea povestea punctajului .....
Devine tot mai interesant jocul in ansamblu, căci dau o noua dimensiune bug-urilor : șicanări 
Desi nu putem dovedi intentia, totusi intelegem scopul meschin comercial.

Sa aveti un joc plăcut, cât o fi mai ramas din el.

Comentarii

  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Aoleu, acum stau si ma uit la roata nordica... am asteptat-o... imi doresc decoratiuni... am jetoane... dar n-am chef sa le pierd aiurea!
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Si n-a fost doar o singura deco :( Am facut si poza cu ora ca tot se cer dovezi.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Este un bug si va urma un anunt in acest sens.
    Va rog ca data viitoare când mai aveti probleme, sa postati la primul anunt care are acelasi subiect, ca sa nu creati spam pe forum. Deci postarile se fac pe subiecte si nu trebuie ca subiectul sa fie deschis de fiecare jucator care are probleme! Multumesc pentru intelegere!

    PS Acum sunt deschise 6 postari cu aproximativ acelasi titlu! Si am patit si eu acelasi lucru cu roata de la ferma nordica!
  • diaad (RO1)diaad (RO1) RO1 Postări: 14
    pe acest subiect a fost primul anunt postat, marturie fiind data si ora postarii. 20.nov. ora 02.22

    rog moderatorul sa nu mai schimbe sensul sesizarii si  sa se abtina sa ne mai dojeneasca nejustificat

    multumesc
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Moderatorul nu a schimbat nici un sens al sesizarii, pentru ca a fost cu adevarat un bug. In schimb este corect ca voi ati fost primii care ati postat, iar eu am avut impresia ca cei de la ora 8,29 au deschis lista sesizarilor. Asta se intampla când sunt obligata sa alerg pe n postari pe aceeasi tema si sa mai spamez si eu, copiind peste tot acelasi raspuns. Imi cer scuze pentru ca v-am produs un disconfort cu o parte din comentariul meu.

    PS  Va anunt ca de la 1 ianuarie 2020 voi renunta la moderare. Asa ca daca doreste cineva sa ocupe locul de moderator, este rugat sa ma anunte prin mesaj in privat.


Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier