Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Misiunile pentru deblocarea construirii docului

Sunt jucatori noi (si chiar mai vechi), care nu reusesc sa-si deblocheze construirea docului.
Anul trecut s-a discutat pe forum si a fost postata o lista a tuturor misiunilor. Este ceva care intereseaza continuu - cei care intra pe joc nu gasesc nicio informatie referitoare la acest subiect. Jucatorilor le-ar fi de mare ajutor sa o poata gasi undeva, mai ales ca denumirile lor nu sunt legate de doc sau zona de pescuit.

Comentarii

  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    editat 07.10.2018
    Am doar cateva , adica 11, in total parca sunt 26, dar ele apar ca misiuni recomandate la f1 sau f3, deci sunt cam imposibil de neobservat daca apar primele pe lista

    Acestea sunt denumirile pe care le am:
    • Dacă adormi, ratezi ocazia!
    • Suflecă-ți mânecile!
    • O catastrofă culinară
    • Nu pescui în ape tulburi!
    • Batoane de pește gătite în casă!
    • O adevărată catastrofă!
    • Pentru știință și divertisment
    • Oh nu, o năpastă cu șoareci!
    • Renunțarea la obiceiurile vechi
    • Fără muncă, nu-i răsplată!
    • Nu-l poți învăța noi trucuri pe un câine bătrân!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Sunt 26 de misiuni pe f1 si f3 pentru deblocarea docului. Le-am gasit pe toate pe forumul INT si le poti vedea la linkul: 

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/154396/tasks-for-olegs-fishing-quest/p1

    Spor la deblocat docul!
  • Irinelli (RO1)Irinelli (RO1) RO1 Postări: 10
    Imi poate spune cineva in ce zone de pescuit se gasesc perlele negre? Nu le-am gasit pana acum nicaieri.
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Imi poate spune cineva in ce zone de pescuit se gasesc perlele negre? Nu le-am gasit pana acum nicaieri.
    La Oleg, nu la doc.
  • Irinelli (RO1)Irinelli (RO1) RO1 Postări: 10
    Da, am gasit la Oleg trimis cu barca :-) Multumesc!
  • onut10 (RO1)onut10 (RO1) Postări: 1
    cand pot si cum pot construi  pentru pescuit
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    in primul rind vezi ca aleatoriu pe f1 si f3  Oleg are niste sarcini in stinga ecaranului la sarcini , trebuie sa le termini pe toate si apoi poti sa construesti docul si odata construit poti construi barci
  • mariro (RO1)mariro (RO1) RO1 Postări: 3
    Buna ziua!
    M-am impotmolit in deblocarea docului la sarcina 14 acolo unde trebuie sa folosesc momeala. Am citit tot ce s-a scris, teoria o stiu dar practica ma omoara... :))) Spune cineva sa trag momeala in caseta din dreapta si apoi clic pe semnul plus. Nu vad semnul plus, iar momeala nu are loc in conditiile in care trebuie sa am in casete undita, fir, carlig si mulineta! Neavand momeala cand merg la pescuit, nu reusesc nimic...
    Ma poate ajuta cineva? Multumesc!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!

    Am gasit aici pe forum un tutorial facut mai demult de catre BGD_2:  

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/ro/discussion/137008/pescuit/p1

    Este mai jos pe pagina, dar are si explicatii si prt sc, asa ca eu cred ca te vei descurca.

    Am gasit link-ul scriind *despre pescuit* sus pe pagina forumului, la cauta:  https://prnt.sc/pxrszc

    Asa se poate gasi orice informatie.

    Multumesc din nou tuturor jucatorilor care de-a lungul timpului si-au impartasit pe forum informatiile cu cei care au avut nevoie de ele!


Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier