Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Anunţuri oficiale

Village-Fair Problems 09.11.2019

YuumiYuumi Moderator, Guest Postări: 1,170
editat 07.03.2020 în Anunţuri oficiale
Hello farmers,

We have been receiving reports about the Co-op activity rewards in the current Village Fair, and we have been investigating a cause at the moment.

Please note that you do not need to contact our support for this matter, and we will keep you updated via our forum.

We apologise for the inconvenience caused.

Your Community Team
Post edited by IRIS on

Comentarii

  • YuumiYuumi Moderator, Guest Postări: 1,170
    Hello Farmers,

    We are aware of the issue with the Co-op activity reward payout, which has been happning since the event started at 14:30 CET today.

    Unfortunatly, we will not be able to fix the cause while the event is running, due to other considerations.

    Please be aware that although the challenge support reward appears to be owned right after a challenge is triggered, the rewards should be paid out correctly at the end of the challenge.

    You do not need to contact our support regarding this issue, and we will be communicating via our community forums.

    Thank you for your support, and we applogise for the inconvenience caused.

    Your Big Farm Team
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 10.11.2019
    Incep prin a va informa ca am fost plecata 4 zile la un Congres la Brasov si m-am intors acum 3 ore. Eram pregatita sa iau laptopul cu mine, dar chiar inainte de a iesi pe usa am primit un telefon ca sunt membru intr-o comisie. In aceasta situatie am lasat laptopul acasa, dar m-am uitat de pe mobil ce se intampla pe forum. Asa am fost la curent cu problemele aparute si le-am raportat si cand au aparut puncte de vedere, am rugat colegii moderatori sa posteze anunturile (in limba engleza), pentru ca sa cunoasteti mesajele.

    Asadar ii multumesc lui Yuumi pentru ca a avut bunatatea de a posta anunturile si pe forumul nostru, astfel incat sa fiti informati, atat cat se poate!

    Thank you Yuumi for your kindness to post the announcements on our forum, so the Romanian players can be informed as much as possible!

    TRADUCEREA CELOR 2 MESAJE (pentru jucatorii care nu cunosc limba engleza si nu au inteles ceea ce cu multa amabilitate a postat la noi pe forum colegul Yuumi de pe forumul German)

    Primul anunt:

    Salutare fermieri,

    Primim rapoarte cu privire la lipsa recompenselor activității cooperativelor din actualul Târg al satului și  în acest moment investigam ca sa gasim cauza.

    Vă rugăm să rețineți că nu este necesar să contactați asistența noastră pentru această problemă și vă vom ține la curent prin intermediul forumului nostru.

    Ne cerem scuze pentru neplăcerile cauzate.

    Echipa dvs. comunitară

    Al doilea anunt :

    Salut Fermieri,

    Suntem conștienți de problema referitoare la plata recompensei pentru activitatea Cooperativei, care a aparut când evenimentul (Targul satului) a început astăzi la ora 15:30.

    Din nefericire, nu vom putea rezolva cauza acestuia în timp ce evenimentul este in derulare, din cauza altor considerente.

    Vă rugăm să rețineți că, deși recompensa pentru fiecare provocare pare a fi atribuită imediat după declanșarea acesteia, recompensele ar trebui plătite corect la sfârșitul provocarii.

    Nu este necesar să contactați asistența noastră cu privire la această problemă și vom comunica prin intermediul forumurilor comunității noastre.

    Vă mulțumim pentru sprijin și vă cerem scuze pentru inconvenientele cauzate.

    Echipa voastră Big farm

    Post edited by IRIS on
Sign In to comment.