Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

de ce oare?

buna seara de ce nu am primit premiile de recompensa de la targul satesc?am fost pe locul 3

Cele mai bune răspunsuri

  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Răspunde ✓
    Probabil a fost o ediţie de testare, acum numai s-a jucat, data viitoare se vor da şi premii, după ajustarea pragurilor de puncte, normal. Dacă la un prag maxim de juma' de miliard au fost coop care au băgat 2-3 miliarde, să fim siguri că ggs va mări şi targhetul general, scăzând în acelaşi timp valoarea premiilor, văzând că unele capete pătrate şi înfierbântate 'bagă' chiar dacă li se oferă numai un rahat pe băţ...
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Răspunde ✓
    Bună ziua, 
     
    Dacă nu ai primit recompensele, trebuie să trimiți mesaj la suport iar ei o să îți dea recompensele. 
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Răspunde ✓
    https://support.goodgamestudios.com/index/index/g/15/lang/undefined/platformId/0
    Aici, dar trebuie ales server Romania 1, treci numele de player, email-ul, si alegi la subiect categoria in care se incadreaza problema ta. Mai departe ai sa vezi ce mai vor, eu n-am trimis niciodata...

răspunsuri

  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Răspunde ✓
    Probabil a fost o ediţie de testare, acum numai s-a jucat, data viitoare se vor da şi premii, după ajustarea pragurilor de puncte, normal. Dacă la un prag maxim de juma' de miliard au fost coop care au băgat 2-3 miliarde, să fim siguri că ggs va mări şi targhetul general, scăzând în acelaşi timp valoarea premiilor, văzând că unele capete pătrate şi înfierbântate 'bagă' chiar dacă li se oferă numai un rahat pe băţ...
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Răspunde ✓
    Bună ziua, 
     
    Dacă nu ai primit recompensele, trebuie să trimiți mesaj la suport iar ei o să îți dea recompensele. 
  • babana (RO1)babana (RO1) RO1 Postări: 8
    nu stiu cum sa trimit mesaj la suport,ma puteti ajuta?
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Răspunde ✓
    https://support.goodgamestudios.com/index/index/g/15/lang/undefined/platformId/0
    Aici, dar trebuie ales server Romania 1, treci numele de player, email-ul, si alegi la subiect categoria in care se incadreaza problema ta. Mai departe ai sa vezi ce mai vor, eu n-am trimis niciodata...

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier