Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Eveniment Nou - Lumea Din Vis

13»

Comentarii

  • camy (RO1)camy (RO1) RO1 Postări: 38
    toate sunt asa , de cateva zile nu onoreaza nimic la misiunile din vise
  • crissa (RO1)crissa (RO1) RO1 Postări: 16
    buna la mine nu mai merge ferma viselor, nu se mai incarca.. la altii am inteles ca functioneaza
    am sters cookie, schimbat broswer.. tot nimic.. ce mai pot face?

    asa arata, se incarca la nesfarsit..
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    Când ajungi destul de departe cu up-urile la maşini, timpii de construcţie sunt mari. La fel şi în cazul defrişării terenului. La peste 9 ore defrişarea unui teren, cât durează cel pe care-l defrişez acum, nu ai cum să le defrişezi pe toate în timpul eventului, fără gold, dacă ţine 2 săpt. ca data asta. În rest, e un event bun, se obţin multe diamante de data asta, pentru că nu suntem decât 3 servere. Dar când vom fi mai multe, diamantele din clasamente vor fi mult mai puţine, dacă nu spargi mult gold acolo. Aşa că este cazul să ne bucurăm de cele câştigate acum :).
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Buna,nu ma mai pot loga in lumea din vis!A mai patit cineva?
  • -moon_light- (RO1)-moon_light- (RO1) RO1 Postări: 135
    Buna,nu ma mai pot loga in lumea din vis!A mai patit cineva?
    e gata visul, s-a făcut dimineaţă :).
  • camy (RO1)camy (RO1) RO1 Postări: 38
    Din nou nu am primit diamantele la sfarsitul saptamani
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    ai rabdare lucreaza la ele le scoate acum din mina si trebuie sa le si prelucreze :))))munca grea migaloasa :))
  • camy (RO1)camy (RO1) RO1 Postări: 38
    La ultimul eveniment cu ferma viselor nu trebuia din nou sa primim totalul diamantelor?Din nou nu sau primit si nimeni nu a comentat nimic.Cred ca nu a realizat nimeni ca au primit doar din saptamana 4 si nu toate diamantele ce se acumulasera pe totalul evenimentului  pe care  trebuia sa le  primim la final .Data trecuta tot asa sa intamplat si ati raportat....si bineinteles le-am primit inapoi.
    .
  • PlayerDana28 (RO1)PlayerDana28 (RO1) RO1 Postări: 140
    Eu nu am primit  totalul diamantelor nici la ferma de vis trecuta nici acum :(
  • camy (RO1)camy (RO1) RO1 Postări: 38
    Data trecuta a raportat Artemis si sau dat.Probabil la cei ce au comentat:))))
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Toate pierderile de la ferme trebuie raportate la Support, de catre fiecare jucator in parte. Moderatorii (conform regulamentului) raporteaza in general.erorile aparute in joc. In situatii speciale ei raporteaza si pierderile suferite de catre mai multi jucatori, in special la implementarea unor noi evenimente
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    La aceasta ferma din vis....nu mai sint sarcini zilnice?Este deja a treia zi si nu am avut nici una!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Ar trebui sa ai sarcinile (nu neaparat zilnice), in partea din stanga. La tine nu apar deloc? Nici acum? Ca sa stiu sa iti raportez contul si sa intre sa vada ce se intampla.
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Am sarcini !Dar nu am sarcinile zilnice....cele cu timp limitat(24 h)!Nu am avut deloc de cind a inceput ...ferma de acum!
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Am intrebat colegii si ei le au...!!
  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    am "rezolvat"...trebuia sa fac din sarcinile existe si apoi se deblocheaza cele zilnice!!
  • crissa (RO1)crissa (RO1) RO1 Postări: 16
    buna ziua

    s a terminat prima saptamana in vise ....si  nu am primit diamantele((((((((((
    de ce????
  • crissa (RO1)crissa (RO1) RO1 Postări: 16
    mda....am uitat ca totul e cu intarziere....s arezolvat
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Au stricat si evenimentul asta,puncte din ce in ce ai putine si afiseaza un numar de puncte de experienta, la floarea soarelui,de exemplu sau de la hrana premium si in realitate se primesc cam cu 17% mai putin,nu este normal,dar totusi nimeni nu se plange,se afiseaza 24000 de puncte,cu motorul la 300%,si se primesc 20000 si exemplele pot continua.Ce se intampla?Au sesizat acest lucru si colegele mele de cooperativa.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Tura asta nu am deschis Lumea din vis si nici nu mi-a spus nimeni ca ar fi fost probleme. Am sa intreb marti ce se intampla, pentru ca pana atunci esteliber de Paste.
    Weekend placut!
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Multumesc,se pare ca multi nu au inceput tura asta,oricum marti va fi tarziu,ca se termina peste 1 zi,dar multumesc frumos,ar trebui verificari,,macar un surplus de diamante de ne-ar da ,si asa inainte la 300% ne dadeau 80000 de puncte la fl soarelui si acum 20000.
  • moi (RO1)moi (RO1) RO1 Postări: 4
    foarte tare, sper saisi ggs salariul in moneda in care am avut eu misiunile azi, adica kaka
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Buna,Hristos a Inviat!Problema cu punctele lipsa inca persista,se afiseaza 24000 de puncte la fl soarelui,cu motor activat la 300% si se dau,de fapt,doar 20000,si asa peste tot,oriunde se dau puncte,se dau mai putine decat este afisat,pai este corect,chiar nu vor sa remedieze?Pierdem puncte,niveluri.de ce am continua sa facem acest eveniment daca nu se respecta nimic?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Adevarat a inviat!
    Acum postez traducerea la sesizarea ta, cu linkul atasat.
    O seara buna!
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Multumesc frumos!
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Si poate ne mai lumineaza si cu frecventa evenimentelor saptamanale,ca tot stam cu toate neculese,ca poate poate apare ceva,multumesc.
  • el toro (RO1)el toro (RO1) RO1 Postări: 6
    salut,eu mai mult de 3000-3200 de diamante nu reusesc sa fac!!voi cum le faceti??
    fara sa bagati bani reali in joc!!
    la misiuni,cu cit inaintezi ,cu atit sint mai multe plante de donat!la un moment dat ajungi la cant aberante!!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier