Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Cădere generală?

G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
Ce se întâmplă? Au intrat PKK şi ISIS în serverele gujgăiţilor fix la ora 10, de nu merge nici pe bigfarm, nici pe empire? Sau a venit clipa mult aşteptată şi s-a terminat cu acest coşmar numit ggs???

Comentarii

  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Bună ziua, 
      
    Jocurile îți funcționează în acest moment? Sau ai încă probleme?  
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Artemis a zis:
    Bună ziua, 
      
    Jocurile îți funcționează în acest moment? Sau ai încă probleme?  
    Aha... greu... Dar pierderile mele pentru 2 ore de bulangeală gâjgâită cine mi le plăteşte? Eşti moderator pe empire... cred că ştii ce înseamnă acolo opririle neanunţate.
    Mulţumesc că nu faci şi tu apel la politeţe ;)
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Da, ai dreptate, chiar dacă sunt acolo doar pentru a posta anunțuri, îmi dau seama că în două ore puteai fi atacat și să ai pierderi enorme sau să pierzi timp de booster, dezertări, etc. :(

  • marianamamy (RO1)marianamamy (RO1) RO1 Postări: 40
    Eternul si "fascinantul" big farm!!:(((Alt ev terminat...alte pierderi si lipsuri!!:(((Pt top 1-50...nu tu jetoane constructie, autorizatie,deco!!Chiar va place sa va jucati cu nervii nostri??!!:((((((((((
  • david710 (RO1)david710 (RO1) RO1 Postări: 2
    Eternul si "fascinantul" big farm!!:(((Alt ev terminat...alte pierderi si lipsuri!!:(((Pt top 1-50...nu tu jetoane constructie, autorizatie,deco!!Chiar va place sa va jucati cu nervii nostri??!!:((((((((((
    La mine au aparut cu ceva intarziere traditionala!

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Da, au aparut mai tarziu, dar au aparut. Daca totusi nu ai primit recompensele incearca un refresh!
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Mă bucuram că a venit Şcoala japoneză când trebuia, la CC, nu între ele, că doar punctele alea de reputaţie nu le punem în loc de globuleţe... Dar pentru ca gujgăiţii să nu se dezmintă, în loc de premiile vechi în consumabile de pescuit, au băgat iar căcaturi pentru pisică...dacă nu am şi NU VREAU să fac acel copac tâmpit despre care aud numai plângeri, de ce nu pot să aleg altceva? Alooo, gujgăs, pricepi sau vrei să-ţi traduc în brexiteză??? Pupa-v-ar PKK să vă pupe!!!
  • lil (RO1)lil (RO1) RO1 Postări: 40
    nu are rost sa va mai ardeti nervii pt kkt marca JJS...astia nu pot mai mult pt ca sigur au deranjamente la scufitza, din cauza afacerilor proaste in care se scufunda !!!
    eu o iau pe partea de joaca ...0 pct in rahatul lor de cc, si 0 participare la eventurile lor de cacao !!!
    si fiindca colegii mei de coop sunt de acord cu mine, oare o sa se inventeze si liga de piatra ?:(( ca daca ajungem acolo , cine stie ? in rationamentul lor de exceptie , poate chiar o sa primim premii de incurajare ....:((((
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Altă furăciune a gujgăiţilor: nu se dau monezile aferente tragerilor la şcoală. GGS chiar vrea tratament suedez ca psd??? Sau vrea cineva poze, dovezi şi acelaşi tratament??? :( A, da, şi tratamentul discriminatoriu cu pietrele runice date la construit chestii pe insulă: la unii se dau 2000 de pietre la făcut silozul, la alţii 10 mii. E tot eroare gujgăită, sau e tratament preferenţial? Dacă vreţi dovezi, căutaţi-le... am mai postat un rând de poze pe chestia asta, dar durerea în cur a ggs e mare!!! Dacă mai vreţi, mai fac un rând... dar pun şi plăcuţele suedeze lângă, PENTRU CĂ NU SE MAI POATE!!!
  • bebestrumf13 (RO1)bebestrumf13 (RO1) RO1 Postări: 8
    De ce nu am primit monumentul de toamna?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Monumentul este primit doar de catre jucatorii echipelor din Liga Maestrilor.
  • bebestrumf13 (RO1)bebestrumf13 (RO1) RO1 Postări: 8
    si atunci, cum alti colegi din coop au primit monumentul la ultimul cc? am jucat toti din coop in aceeasi liga...nu a maestrilor...
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Daca tu nu l-ai primit, atunci trebuie sa faci tichet la Support. Doar asa se va rezolva problema, dar te avertizez ca va dura ceva timp.
  • bebestrumf13 (RO1)bebestrumf13 (RO1) RO1 Postări: 8
    ai putea sa mi furnizezi o adresa de mail sau ceva? multumesc.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Supportul il gasesti aici:

    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=en&platformId=0

    dar trebuie sa mergi jos de tot pe pagina, pana ajungi la zona pe fond albastru, care arata asa: 
        
    La subiect alegi in-game loss (adica pierdere in joc). Ai grija sa completezi toate ferestrele albe.
    Dupa ce ai trimis tichetul, vei primi pe emailul tau o notificare generata automat in care se spune ca s-a primit tichetul tau. Apoi, in functie de cat de mult este ocupat Serviciul Clienti (Support) in perioada respectiva, vei primi raspunsul de la cineva care iti va transmite concluziile lor. Cam acestea sunt etapele.
    Mult succes.
  • bebestrumf13 (RO1)bebestrumf13 (RO1) RO1 Postări: 8
    multumesc
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    editat 25.10.2019

    ce e cu bambiliciul ăsta???? acum daţi premiile, acum le luaţi??? unde e cutia de platină şi timpul redus??? nu vă mai satură ****** de furat,??? chiar vreţi să facem vreo nefăcută şi să punem la cale o bubuială la sediul vostru de ******????? alooo, moderatorii, mai bine demisionaţi decât să le mai ţineţi palma la ordinarii ăştia!!! iar când mai au ceva de comunicat, să lase rubrica deschisă la comentarii, să vadă ce şi câte îşi iau!!!


    Post edited by Artemis (FormerMod) on
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Hopa, ce-aţi păţit, gujgăs??? De la o cutie aţi trecut la 2, şi de la 6 ore de timp la 12: ce-aţi mai furat şi stricat şi credeţi că reparaţi aşa??? Un pic de seriozitate şi bun simţ vă strică??? Chiar trebuie să scriu permanent ce am pe stoc să văd dacă daci ce spuneţi acolo??? RUŞINE!!!
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Bună ziua! 
      
    Tocmai ne-au comunicat faptul că a apărut o problemă în acordarea recompenselor și deja se investigheză cazul și așteptăm până apar alte noutăți. 
       
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Mulţumesc, @Artemis, pentru editare şi răbdare, şi SCUZE vouă personal, moderatoarele, pentru câte trebuie să suportaţi din cauza acestor jeguri gâjgâite, dar cât să mai suportăm şi noi??? Chiar la nici un event nu se pot da premiile cum trebuie?

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier