Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

Liga Maestrilor

Buna ziua, nu credeti ca ar fi normal ca dupa locul 1 in Liga de aur sa participam in Liga Maestrilor ?. Sau s-a modificat ceva si nu stim noi.

Comentarii

  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Poate va fi şi la campionat vreo 'schimbare îndrăzneaţă' ca la Târg, să mai potolească orgoliile unora dintre gamerii ahtiaţi după premii de 2 bani găuriţi.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 16.10.2019
    GOTTI, daca ati terminat pe locul 1 la campionatul trecut, acum ar trebui sa fiti in liga maestrilor.  Daca ai pus aceasta intrebare inseamna ca aveti acest timer:

                    

    in locul acestuia?

     

    Te rog sa imi spui ca sa anunt imediat!
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    editat 16.10.2019
    buna Iris :)

    avem timer-ul de sus, cel cu Liga de aur cu toate ca la campionatul trecut am terminat pe primul loc.
  • GOTTI (RO1)GOTTI (RO1) RO1 Postări: 26
    Ai primit deja raspunsul :). E cel de sus.
  • clinn (RO1)clinn (RO1) RO1 Postări: 198
    Buna seara!
    Nu m-am enervat ca nu s-au dat toate premile la targ sau pajistea prieteniei la oktober, dar problema asta e foarte serioasa. De acum vorbim de bataie de joc in forma repetata si agravanta.
    Astept solutionarea rapida a situatiei si cel putin niste scuze ptr toti nervii facuti de la o personalitate de rang superior din jocul asta.
    Cum poti sa iei locul 1 si sa nu te promoveze???
    La GGS se pare ca orice se poate!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Am ridicat problema echipei Crop Shop si mi s-a comunicat ca probabil ca este un bug visual (s-a mai intamplat). Cu toate acestea, vom monitoriza impreuna situatia voastra, astfel incat maine sa fiti in Liga Maestrilor. 

    Asa ca va rog ca maine dimineata, in jurul orei 10, sa imi spuneti care mai este situatia, ca sa pot sa mai trag semnalul de alarma.
    O seara placuta!
  • GOTTI (RO1)GOTTI (RO1) RO1 Postări: 26
    Buna dimineata, tot nu s-a rezolvat problema cu Liga Maestrilor.
  • GOTTI (RO1)GOTTI (RO1) RO1 Postări: 26
    Vad ca s-a rezolvat :)
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 17.10.2019
    Buna dimineata!
    Noi am fost pe faza. Mult succes Crop Shop in Liga Maestrilor!
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    buna, multumim frumos Iris :)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier