Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Manuale insula w. noua

Buna !

La mine la insula, nu se aplica manualele.
Mai are cineva aceasta problema ?

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna!
    Acum am verificat la mine si vad ca imi indica si imi si culege cantitatea corecta. Nu cumva ai un bug vizual?
    Poti sa pui un print screen?
  • PlayerDana28 (RO1)PlayerDana28 (RO1) RO1 Postări: 140
    Am manual la hrana pinguini nivel 3.

    Depozitul a fost gol.


    https://postimg.cc/w1yWcL9L


    https://postimg.cc/yWLnMvd0

  • PlayerDana28 (RO1)PlayerDana28 (RO1) RO1 Postări: 140
    Deci manualul de hrana.... :(
  • PlayerDana28 (RO1)PlayerDana28 (RO1) RO1 Postări: 140
    In prima poza se vede ca moara este la nivel 3, este pusa cu hrana pinguini la maxim, da 160 hrana.
    In a doua poza, se vede cat s-a adunat in depozit, deci nu este bug vizual.
    La manual hrana nivel 3, cat am eu trebuia sa fie 208 hrana.
    Este nevoie sa fac poza si cu manualul ?
    Sau ce anume ar trebui sa  fac ?
  • PlayerDana28 (RO1)PlayerDana28 (RO1) RO1 Postări: 140
    Trece timpul si eu am costuri pe care nu ar trebui sa le am :(
    Nu se poate rezolva un pic mai repede?
    Ce platesc in plus cred ca nu imi da nimeni inapoi.
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Mai sunt probleme şi de alte tipuri semnalate, cum ar fi construcţii rămase la acelaşi nivel după upgradare, cu dolarii luaţi. După toate problemele văzute la acordarea premiilor la Târg şi la octoberfest, cred că pe gâjgâiţi îi doare drept în... şezătoare(!) de problemele noastre, oricâte poze am pune. Îmi pare sincer rău, stimată colegă de joc, pentru pierderile şi stresul tău.
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    editat 15.10.2019
    buna seara
    In prima poza se vede ca moara este la nivel 3, este pusa cu hrana pinguini la maxim, da 160 hrana.
    In a doua poza, se vede cat s-a adunat in depozit, deci nu este bug vizual.
    La manual hrana nivel 3, cat am eu trebuia sa fie 208 hrana.
    Este nevoie sa fac poza si cu manualul ?
    Sau ce anume ar trebui sa  fac ?

    de la moara fara manual la niv 3 se recolteaza 10 unitati la fiecare 20 minute. cu manualul nivelul 3 se adauga 10 unitati deci se vor recolta 20 unitati la fiecare 20 min. un maxim de  la moara se poate aduna in 2 ore si 40 minute, adica 160 hrana pt pinguini.
    deci nu este nimic gresit

    insula a fost reproiectata iar timpii de productie sunt acum diferiti la toate sectiile,  cantitatile cerute la atelier sunt acum altele prin urmare dinamica este alta si daca ne amintim insula in varianta veche este posibil sa fim indusi in eroare.


    Post edited by Gabriela_M (RO1) on
  • PlayerDana28 (RO1)PlayerDana28 (RO1) RO1 Postări: 140
    Multumesc ptr raspuns . :)
  • vyo21 (RO1)vyo21 (RO1) RO1 Postări: 2
    la roata norocului din ferma nordica  nu au intrat decoratiunile cistigate in depozitul temporar  si nici decoratiunea  primita rasplata dupa cconstruirea primei case de la  inceperea construiri fermei
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    la roata norocului din ferma nordica  nu au intrat decoratiunile cistigate in depozitul temporar  si nici decoratiunea  primita rasplata dupa cconstruirea primei case de la  inceperea construiri fermei
    Am avut aceeaşi problemă la deco de la casă, interesant ar fi dacă a primit-o cineva.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier