Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

nu se primesc premiile importante de la targul satelor :(((

ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
Ce se intampla cu aceste jetoane de constructie...am castigat la targ de 2x jetoane de constructie( 11 buc. si 14 buc.)..imi apare fereastra cu"vreau" dar raman in asteptare,nu mai apare si fereastra ptr a le bifa.....chiar trebuie sa muncim ptr NIMIC....:((( am dat refresh,am sters istoric..am schimbat browserul..degeaba :((
Post edited by ArmynaSoryna (RO1) on

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Transmit imediat, dar vreau sa te intreb daca atunci când au aparut jetoanele erai online sau nu. Se pare ca are importanta si acest lucru.
    Astept raspunsul tau ca sa pot sa transmit informatiile complete.
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    da...am fost on la ambele :( am scris si la suport..chiar imi pare rau ptr ele ((((
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Acum transmit aceasta informatie. Multumesc pentru precizari!
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 10.10.2019
    Multumesc si eu ptr. raspuns..zi faina sa ai...anunt daca se rezolva ceva
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Si ce raspuns ti-au dat cei de la asistenta?
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    inca nu am primit raspuns
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 11.10.2019
    Buna dimineata revin si astazi cu aceeasi problema...si iar am muncit fara sa primesc alte 17 jetoane...de data asta vin si cu imagini...uitati-va si la ora(jos in dreapta) iar in ultima poza se vede ca am primit doar un kk-at de deco...fara cutia de aur de la recompensa 138,si nici cutia aurie de la recompensa 136..intr-un final tot la 44 jetoane de constructie am ramas ,mattematic trebuia sa dea 61 jetoane...azi....si ieri am pierdut alte 15+14=29 (((( asa ca am pierdut un total de 46 jetoane (((((DACA nu ajung dovezile...vin spre seara cu un print...tot cu 44 jetoane constructie in stoc ......(((((((((((( dovada ca nu primesc

  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    editat 11.10.2019
    Postarea lui @adrianflorin, cu dovezi despre furăciuni (pompos denumire ''erori'') se va adăuga la expunerea pe care am promis-o pentru a dovedi mârlănia şi ordinarismul ggs cu această schimbare idioată a Târgului, expunere care va dovedi şi cvasi-inutilitatea 'premiilor' oferite în bătaie crasă de joc ca 'răsplăţi pentru eforturi', totul în speranţa că gujgăiţii vor pricepe că, deşi e 'jocul lor şi forumul lor', totuşi NU pot face chiar ce vor fără a şi-o lua peste bot mai ceva ca dăncilă ieri!!!

    Post edited by G74 (RO1) on
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua,
    Am postat toate print screen-urile tale. Astept in continuare raspuns.
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    multumesc frumos,am inteles ca mai sunt jucatori ce au patit la fel....problema este cu jetoanele si cutiile 
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Da, asa este si eu nu degeaba am spus ca este o eroare (bug, in limba engleza). Ai primit raspuns de la Support?
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 11.10.2019
    nu am primit mesaj,astazi am atasat si pozele :( asteptam..cat este nevoie :D numai ca imi pare ff rau ptr acele jetoane plus cutiile de aur (((

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier