Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri

liga fermierilor

in clasamentu ligi cei care cistiga medali sunt cei care inca nu au inceput fermieru harnic.Sper ca aceasta magarie sa se remediere in loc sa inbunatateasca jocu ,bugurile apar din ce in ce mai des si asta in defavoarea jucatorului

Comentarii

  • nela paraschiv (RO1)nela paraschiv (RO1) RO1 Postări: 123
    azi sunt liberi ,nu are cine sa ne asculte ,stiu doar sasi bata joc de noi
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Moderatorii sunt aici si pot sa vada ce transmiteti. Informatiile pe care le primim sunt transmise si maine vor fi analizate. 
  • nela paraschiv (RO1)nela paraschiv (RO1) RO1 Postări: 123
    IRIS a zis:
    Buna dimineata!
    Moderatorii sunt aici si pot sa vada ce transmiteti. Informatiile pe care le primim sunt transmise si maine vor fi analizate. 
    eu nu ma refeream la u iris,ms de interesul acordat acestui joc
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Când au avut interes, au remediat problemele şi în week-end, asta cu 'liberi în week-end' nu mai stă în picioare. Sper că vă aduceţi aminte de săptămâna trecută şi nu se trezeşte careva să mă conteste, pentru că vine şi dovada şi cu suplimentul de 'nepoliteţe'. Baftă!
    PS: vreau să fac un joc pe forum, ceva de genul pariurilor... de exemplu eu vreau să pariez că după silozul ăsta vine iar CC cu misiuni. Cine se bagă? ;)
  • MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
    Ce dracului de joc este asta?Ce sunt toate magariile care se gasesc aici?Cum dracului sa am  la evenimentul lucratorului harnic de colectat peste spada si de 3 zile eu nu am nici o locatie cu pestele asta?Chiar sunt cretini astia care pun locatiile,asta este clar.Va bateti joc de noi.Rusine sa va fie!
    Am print aici:
    https://i.postimg.cc/DwVkPyzn/Untitled.png

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier