Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

contracte homar

Buna ziua!
Exista o problema la piata mea de peste. Imi vin contracte cu toate tipurile de pesti si mixuri, dar nu am vazut un singur contract cu homar de luni de zile.. nu mai mentionez ca baltile cu homar vin destul de des!
Subliniez, contracte cu homar, nu contracte cu mix de homar!

Comentarii

  • Catharsis (RO1)Catharsis (RO1) RO1 Postări: 89
    Buna!
    Aceeasi problema o intampin si eu la contracte.... de mult timp nu am mai avut contracte cu homar, iar din acestea castigam bani frumosi... mi-ar placea tare mult sa mai primesc! Cum de nu exista cerere de homar pe piata.. pentru ca homarul in realitate este cautat in restaurante! :)
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Bună ziua! 
      
    Transmit nemulțumirea, însă din informațiile pe care le avem noi, toate contractele apar la întâmplare, fiecare jucător având aceleași șanse de a avea un anume produs care trebuie dat. 
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    contractele sunt proaste la speciile rare la care avem balti putine si cu putini pesti se cere cantitati mari iar la speciile abundente unde avem cantitati mari stocate cer cantitati derizorii  cred ca contrctele sunt facute doar la misto fara sa ia in calcul daca sunt usor sau greu de facut sau sunt facute in asa fel sa nu putem face prea repede bani !!!!
  • MamaLeone (RO1)MamaLeone (RO1) RO1 Postări: 106
    Lucrurile sunt gandite cu fundu,nu cu capul,cum dracului sa pui contracte cu tot felul de pesti si baltile sa fie aproape numai cu homari.Parca cineva isi bate joc de jucatori,pentru ce sa mai investim bani si timp aici cand isi bat joc de noi?!
    Serios ar trebui sa fie o balanta intre contracte si ofertele de pescuit.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier