Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

modernizare doc

Am nivelul 54 in joc si nivelul18 la pescuit si docul este la zero si nu are iconita de modernizare pt a putea construi barci ce se poate face?

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
        
    Buna seara!
     La nivelul tau de pescuit ar trebui sa iti apara (pe rand, nu simultan) cele 26 de misiuni de pescuit ale lui Oleg. Sa le cauti cu atentie la ferma principala si la ferma floricola. Mai jos este un exemplu ca sa stii cam cun arata.   
     
                                                  
                                                   

    Pentru ca vad ca in ultima vreme au aparut mai multe solicitari privind deblocarea docului, vom incerca sa traducem si sa le postam pe forum (sper sa nimerim titlurile :) ). Dar primele 11 sunt postate de Beofarmer la o discutie anterioara pe aceasta tema:
    • Dacă adormi, ratezi ocazia!
    • Suflecă-ți mânecile!
    • O catastrofă culinară
    • Nu pescui în ape tulburi!
    • Batoane de pește gătite în casă!
    • O adevărată catastrofă!
    • Pentru știință și divertisment
    • Oh nu, o năpastă cu șoareci!
    • Renunțarea la obiceiurile vechi
    • Fără muncă, nu-i răsplată!
    • Nu-l poți învăța noi trucuri pe un câine bătrân!
    Lista integrala cu toate misiunile pentru deblocarea docului le poti gasi (in limba engleza)aici:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/154396/tasks-for-olegs-fishing-quest/p1

    Spor la deblocat docul!
  • Livia28 (RO1)Livia28 (RO1) RO1 Postări: 6
    Intr-adevar, eu sunt la cea de-a 11-a si nu pot trece de ea pentru ca atunci cand incerc sa folosesc momeala pentru biban nu reusesc.
  • Livia28 (RO1)Livia28 (RO1) RO1 Postări: 6
    Am reusit sa trec de acest nivel. Din cauza aceasta nu imi veneau alte misiuni, banuiesc. Multumesc pentru ajutor!
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Cu drag!

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier