programul lunar!!!!!!!!!!!!!

Buna!
Sa inteleg ca nu vom mai primi programul lunar?
Pentru mine era chiar foarte important sa stiu ce evenimente sunt programate. Avem si viata personala si asa reuseam sa-mi fac un program si pentru joc.
Oare de ce atunci cand ne este bine trebuie sa facem modificari?

PlayerIonela @ ro 1

Comentarii

• ArtemisArtemis Postări: 282Moderator, ModDarkGreen
    Bună dimineața! 

Le-am trimis comentariile voastre cuvânt cu cuvânt! 

• vichi2005 (RO1)vichi2005 (RO1) Postări: 37RO1
    Buna ziua,fermieri si fermiere!!!
    Stie cineva ce incepe maine?
    Va doresc o dupa amiaza placuta
    vichi20051 @ ro 1
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) Postări: 736RO1
    da stie GGS-ul intreaba la servicil suport :))))))

• IRISIRIS Postări: 830Moderator, ModDarkGreen
    editat 29.07.2019
    Buna ziua!
    Serviciul Support nu are atributii privind programul lunar, care nici nu mai exista.
    Toate informatiile le primim toti jucatorii (adica si noi, moderatorii), in acelasi timp, in momentul publicarii lor pe joc si la care are acces fiecare jucator in parte.
    Ceea ce putem face este ca dupa terminarea unui eveniment sa dam refresh, ca sa ne apara anuntul cu evenimentul care urmeaza. Sau sa avem un coleg de echipa care se ocupa cu acest lucru.
    Dar avand in vedere ca acum este Liga fermierilor la care sunt active doar campionatele, pâlniile si targul, este clar ca ar trebui sa urmeze targul. Asta este parerea mea personala, ca si jucator.
    Sa aveti o zi buna!
    Post edited by IRIS on
  • G74 (RO1)G74 (RO1) Postări: 241RO1
    Şi cum era prea frumos să vină târgul, a venit un siloz de doi bani... succes tuturor ;)
  • helper (RO1)helper (RO1) Postări: 5RO1
    Urmeaza un alt siloz...unul care sa dezvolte simtul nationalist...ala cu siloz cooperatist(azi e ziua steagului  :D )....bateti-va fratilor,noi azi suntem la namol,consumam doar portocaliu :)
    Ce targ visati???....Aloha! E doar liga smecherilor :) Adunam medalii prafuite :D
  • lynu (RO1)lynu (RO1) Postări: 111RO1
    de exemplu eu eram pe joc cand a inceput eventul, si informatia despre el nu am gasit-o decat dupa ce am dat refresh (asta dupa 2-3 ore) - chiar nu poate aparea anuntul cum apar popup-urile alea cu tot felul de oferte - de ce trebuie sa dau refresh sa-mi apara?
    Lynu @ ro 1
  • Eveline13 (RO1)Eveline13 (RO1) Postări: 47RO1
    Revin din nou cu o sugestie, sa ne anunte macar cu 24 de ore inceperea evenimentul, cred ca este o solicitare decenta, cam la toate jocurile inceperea evenimentelor se anunta cel putin cu 24-48 de ore inainte,

multumesc
    Eveline13 @ de 1
    Buna ziua!
    Te rog sa ma crezi ca noi am facut aceasta solicitare de foarte multe ori, dar decizia nu ne apartine. Ieri s-a solicitat de catre jucatorii de pe alt forum sa se introduca un timer ca la campionate care sa anunte urmatorul eveniment. Nu am vazut nici o reactie la acel comentariu. Poate ca totusi pana la urma isi vor schimba parerea si vor reveni la calendar  sau la anuntul de acum, dar facut macar cu o seara mai inainte. Ca sa stim si noi ce urmeaza...
    Sa ai o zi frumoasa!
    Iti multumesc Iris pentru raspunsul prompt si clar, insit pentru ca daca ii tocam ca ciocanitorile, poate-poate se lipeste ceva si vor face o schimbare
    Eveline13 @ de 1
  • aeli (RO1)aeli (RO1) Postări: 15RO1
    Buna ziua fermieri si fermiere! O intrebare am si eu:cand incepe liga fermierilor,la noapte?
  • ArtemisArtemis Postări: 282Moderator, ModDarkGreen
    Bună ziua! 

Evenimentul a început! 

Ni s-a zis ca la sfirsitul fiecarui evenminet se va afisa ce urmeaza, dar eu nu am reusit sa detectez acest fapt....,
    Eveline13 @ de 1
    Din pacate se anunta cam atunci când incepe un eveniment. Si nu stie nimeni absolut nimic despre ce va urma. Imi pare rau, dar degeaba insistam si scriem si la fiecare feedback saptamanal ca jucatorii solicita reaparitia calendarului :P
Sign In to comment.