Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discuții - Liga Maeştrilor

Bună ziua, 
  
Aici puteți să ne lăsați feedback despre noua Ligă a Maeștrilor a Campionatului Cooperativelor! :)  
Post edited by IRIS on

Comentarii

  • m1rela (RO1)m1rela (RO1) RO1 Postări: 17
    editat 06.06.2019
    pare intteresanta :)
    mai ales ca face o bucurie :

  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    După toată bulibăşeala cu vine/ nu vine, actualizare neanunţată şi toate celelalte, au revenit problemele pe care le credeam rezolvate, cu lipsa de afişare sau afişare eronată la antrenamentul cailor şi la nava de la F3.
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    buna :)
    deci cooperativa castigatoare se duce in liga maestrilor unde va juca competitia cu internationali din 27 de servere ... toata nebunia asta pentru o deco care functioneaza ca o cladire  :))) va dati seama ce efort va fi in lupta cu japonezii rusii si alti "rai"....
    ocazie cu care domnul Clinn isi vede visul cu ochii de a termina o competitie locul 1 in liga de aur :)))
    Universul lucreaza ....:)))

  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    buna :)

    Isabela, din cate stiu eu nu se pot transfera conturi de pe un server pe altul, si cred ca întrecerea se va desfasura doar la nivel de punctaje, iar punctele se vor face jucând cu noi. Liga maestrilor este alcatuita din prima clasata de pe fiecare server si se va premia echipa care a facut cele mai multe puncte la CC.
    Prin urmare ....... :neutral:

    o zi excelenta :)
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    te pup Gabita 
    pai ce facuram acum ? ....credeam ca maestrii se joaca intre ei in misiuni ... doar n or sa ne mai pice noua in misiuni :) 

    si apoi nici nu trebuia sa dea la toata lumea,  (mi le mai pune si pe prima pagina in inventar) acele monede pentru aceea deco ...pentru ca n o sa avem in veci acea deco decat daca joci in coop.castigatoarea ..
    eu cred asa ca cei din castigatoarea vor juca o tura cu noi o tura cu internationalii  si tura urmatoare ii avem din nou in liga aur... apoi iar se califica ... se descalifica si tot asaa :)))) 
    cam asta va fi singura miscare cu noua liga :))

    parerea mea ;D 


    o seara placuta!
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    aoleu sa joace cu noi, ca sa si pastreze locul 1 in liga mestrilor ...am manca bataie de nu ne mai sculam de jos :))))
    eu zic ca se bat intre ei ...mastrii :)) asa mi se pare normal ....doar pe spinarea noastra s au calificat :D 
    apoi tot pe noi sa ne bata sa ramana maestri ???....
    acum om vedea 
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    editat 10.06.2019
    te pup Isabela :)

    Eu asa am inteles ...... iar monedele le-au pus la toti pentru ca in teorie orice coop poate ajunge pe locul 1 iar jucatorii pot migra, deci trebuie sa le avem toti.
    vom vedea cum functioneaza noua liga dupa acest campionat. 

     Oricum, eu le doresc mult succes colegilor nostri din Castigatoarea, sunt sigura ca vor obtine un rezultat bun.
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    nu eu iti pusai -rade tare de tot ... dar o s o fac acum :)))
    chiar ma distreaza ce spui ... teroretic iti dau dreptate ... dar la noi nu se aplica decat partea cu migratia ... in rest sa ajunga si alta coop in liga maestrilor ...nu pot decat sa rad :D 

    NORMAL CA LE DORESC SA NE REPREZINTE CU SUCCES IN LIGA MAESTRILOR !
    si sa ramana acolo :)))
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    uite ma ca mai citi o data ce a spus Artemis 

    "Numai prima cooperativă din liga de aur din fiecare server va fi promovată în Liga Maeştrilor ca reprezentantă al serverului din care face parte. Odată promovate în noua ligă, toate cooperativele de top a tuturor serverelor vor participa la CC și se vor lupta una cu cealaltă pentru a câștiga râvnita poziție de campioană Big Farm la nivel mondial!"

    una cu cealalta se vor bate .... asa mi se parea si normal 
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    pf acum ma prinsai 
    castigatoarea la CC urmator va fi in ligamaestrilor ... apoi daca scoate puncte poate sa ramana in primii 5...urmatoarea competitie va fi avansata prima coop din liga de aur ... care poate fi oricare din top 5 cooperative ....sa zicem ca va iesi crop shop :) , pleaca ei vine castigatoarea in aur ....
    deci cand cooperativa castigatoarea se va afla in liga maestrilor ... in aur va fi o batalie dura pentru locul 1 in liga de aur :)))
    deci miscarea este mai ampla decat o vazui la prima vedere :)))
  • m1rela (RO1)m1rela (RO1) RO1 Postări: 17
    buna
    se poate 2 coop dintr-un server sa fie in liga maestrilor ??
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Bună seara, 
      
    Da, este posibil, dar doar dacă prima cooperativă care a avansat în liga nouă va rămâne acolo, adică dacă păstrează top 5. Dacă nu, cooperativa din liga maeștrilor va merge în aur, și cooperativa care câștiga liga de aur va avansa la liga maeștrilor. 
  • buna ziua am si eu o intrebare eu nu am primit recompensa de la ultimul campionat al cooperativei  si nu stiu ce trebue sa fac
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Trebuie sa scrii la Support.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier