Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Comunitate

Discutii generale cu privire la comunitate si activitatea ei

2

Comentarii

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    dupa tirgul satelor ne da imediat campionatul cooperativelor 
      dupa ce am consumat aproape toate resursele nu ne lasa nici macar o zi de repaus cred ca vor sa ne lase in faliment ,  in iposibilitatea de a mai face ceva fara sa jucam pe baza da galbeni:(
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    10:36]   dicu isabela: doamne cand s or trezi..bip.. astia de la ggs cu are targeturi aberante pentru o autorizatie
    [10:37]   dicu isabela: cred ca mi copiez afirmatia pe forum
    [10:37]   dicu isabela: mi a aratat aseara in timp ce citeam in bucatarie , oana pe telefon o finala la LOL
    [10:38]   dicu isabela: pe un stadion imens ...parca au batut asiaticii
    [10:38]   dicu isabela: nu mai stiu
    [10:38]   -moon_light-: coreeni sigur
    [10:38]   -moon_light-: ăia sunt campioni
    [10:38]   dicu isabela: dar m am socat cat de multa lume joaca jocul ala
    [10:39]   dicu isabela: aveau un spectacol tare futurist
    [10:39]   dicu isabela: cu holograme artificii
    [10:39]   dicu isabela: si era plin
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    am 1920617puncte la palnie si mi ar trebui vre o 20milioane pentru o autorizatie ..iar cel mai activ geea asa o alintam pe Georgeta  pe primul loc 6875095 ..oricum n ajunge la 20milioane in cele 12 ore ramase 
    despre ce vorbim ?
    despre ggs ul paralel cu realitatea si posibilitatile unui jucator normal la cap 
  • Lasă, că primim cutiile alea de diamant, şi luăm acolo autorizaţii pe săturate... dacă nu le-au stricat de ciudă şi din răzbunare şi pe astea.

  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    pf eu nici acolo n ajung decat la platina :))) si asta pe final de competitie 
    dar ai dreptate de ciuda si din razbunare si au batut joc de jocul asta si de noi 
    si in loc de scuze vin cu aiureli de genul ....sa se echilibreze situatia ...sa va luam din inventar ca sunteti profitori de bug uri ...ca nu trebuie sa va ridicati cladirile sau sa defriati terenurile decat cu niste timpi de inebunesti si ca atare umbli la card 
     parca ii ridicati osanale unuia din CM am uitat cum il cheama dar l am citit pe petre vali ca nu era cazul sa apara tocmai el ...:DDD si care ne explica ca nu moderatorii sunt de vina pentru mersul jocului si deciziile lor aiuristice 
    parca nu am sti asta ...dar nici n a venit cu ceva concret de genul ..suntem incapabili sa ducem mai departe mostenirea ca n am lucrat de la infiintarea ei si ne doare n basca de voi 
    intrebati l pe respectivul mare sef  ce  trebuie sa pun la palnie ca sa echilibrez 20milioane de puncte ? 
    sa mi dea si mie schita ..calaculele ...
    si tot asa la fiecare event in parte ...vreau sa stiu 


  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    buna :))
    eu v am avertizat ca am un monstru pe ferma :D 
    acum cu privire la 

    Abonamente - Intrebari & Raspunsuri

    ultima voastra gaselnita in materie de "ce vrajeli mai naste ggs ul "
    daca nu se cereau bani reali pentru chestii de toata jena si ne punea la contributie mintea si ne antrena virtual in asta, mai ca era de luat in seama... dar asaa ...voi tot cereti bani pentru premii de kko si nici pe alea nu sunteti in stare sa ni le dati la timp ...
    acum pentru moderatori ....inteleg ca sunte ti platiti pentru efortul de a va ocupa de acest forum ...dar aveti si satisfactia psihica oferita de acesti bani ?
    deschid acest joc si forum din obisnuinta inca ...dar o sa reusesc cumva sa nu ma mai las antrenata in prostiile voastre   
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    tocmai ma impiedicai de o melodie pe care vreau s o dedic echipei ggs :) 
    ca sa le aduc aminte ca in Romania se paste saracia... de unde bani ? 

     https://www.youtube.com/watch?v=74mY97zQPmI
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Chiar daca ma simt cam ca un om care se bucura in casa mortului, vreau totusi sa multumesc pentru premiile primite la concursurile de pe forum. 
  • BeoFarmerBeoFarmer Postări: 1,853
    Chiar daca ma simt cam ca un om care se bucura in casa mortului, vreau totusi sa multumesc pentru premiile primite la concursurile de pe forum. 
    Cu mare placere! Te asteptam sa participi si la urmatoarele concursuri de forum care vor avea loc in viitor! :)  
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Buna,am si eu o intrebare,mi se pare ca nu s-au dat  recompensele pierdute de la Targ,Am muncit,am iesit pe locul 7 si ma intreb de ce ne-am mai obosit atata.
  • Buna,am si eu o intrebare,mi se pare ca nu s-au dat  recompensele pierdute de la Targ,Am muncit,am iesit pe locul 7 si ma intreb de ce ne-am mai obosit atata.
    Vorba unui candidat la alegeri: ''Data trecută nu v-am dat nimic... alegeţi-mă şi veţi avea dublu!'' Succes la băgat data asta, că de premii, s-o vedea.
    PS: în urma ''reparaţiilor'' de ieri, o coop care a terminat pe locul 2 în diamant, acum e în bronz... mersi, ggs, dar chiar nu era nevoie de asta ca să ne convingă să nu mai facem nimic nici la porcăria asta de event...
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Si sa nu mai vorbim despre ce premii "bune" se  dau pentru primele 10 locuri,dar mai mult decat nimic,nu?:P

  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Salut,
    In calendarul pentru luna decembrie scrie ca de pe 1 incepe camionul cu alimente, iar la mine nu-i nici pana azi. E greseala sau...?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Asa este, camionul nu a aparut deoarece a avut loc o modificare de program de ultima ora. 
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    editat 09.12.2018
    Buna ziua,
    Cotetele care pot fi cumparate pe monezi de campionat se imbunatatesc cu bani sau tot cu monezi de campionat? Poate cineva, va rog, sa ma lamureasca?
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Buna ziua,
    Cotetele care pot fi cumparate pe monezi de campionat se imbunatatesc cu bani sau tot cu monezi de campionat? Poate cineva, va rog, sa ma lamureasca?
    Cu bani ca orice coteţ normal şi la aceleaşi preţuri per nivel.
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274


    E a doua oară când nu pot începe construcţia unei clădiri la sat deşi sunt şefă de coop! Ştiu că ''ăştia'' sunt în vacanţă, dar măcar poate se mai sesizează cineva. Mersi.
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    eu asi intreba alceva, cine a furat renul ca a disparut de pe feme la mai multi colegi iar ziua de azi o vom pierde 
  • YukiMatsumoto (RO1)YukiMatsumoto (RO1) RO1 Postări: 21
    eu asi intreba alceva, cine a furat renul ca a disparut de pe feme la mai multi colegi iar ziua de azi o vom pierde 
    Advent Calendar are 24 zile, posibil ca ieri sa fi fost ultima zi, de asta a disparut, event-ul s-a terminat.
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 24.12.2018
    Buna seara!
    Este vorba despre un bug, despre care am informat inainte sa scrieti aici. In cooperativa noastra am dat ieri drumul la upgradat o fabrica prin votarea membrilor  ( 18 ) si doar asa se poate face in acest moment. 
    Post edited by IRIS on
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Mulţumesc!
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Si la mine la fel, nu-mi da voie sa incep constructia, dar imi da voie sa votez.. Asa ca am dat un simplu vot si... surpriza, a inceput constructia.
  • Sora13 (RO1)Sora13 (RO1) Postări: 32
    Buna seara!
    Conform calendarului pe luna decembrie, Fermierul harnic cu peste  are ca si perioada de  desfasurare 27-31 decembrie.
    Conform afisajului actual al evenimentului, acesta se termina peste 1 zi.( in nici un caz asta nu inseamna 31 decembrie)
    Dintre cele doua, care este de fapt perioada reala de desfasurare a acestui eveniment?
    Multumesc!




  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara!
    Din pacate palnia cu peste va tine atat cat arata acum in joc, adica 2 zile.
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    Buna seara

     Vreau sa va atrag atentia asupra faptului ca a aparut iar un jucator neserios ,inselator ,(nici nu stiu ce cuvant sa folosesc... )care ar vrea sa aiba repede o ferma mai mare .Jucatorul cu numele de -SUPORT-nivel 6 momentan , trimite aceasta scrisoare :Sa-i fie rusine .
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Jucatorul respectiv a fost banat definitiv ieri dimineata de catre adevaratul Support.
    O zi buna!
  • Maci4 (RO1)Maci4 (RO1) RO1 Postări: 145
    Buna ziua

    Ar fi bine ,-daca se poate -,ca Supportul adevarat sa nu mai permita folosirea cuvantului suport,- in nici o varianta -,ca nume de jucator .Cum este cenzurat chatul sau folosirea cuvintelor urate in scrisori ,-unde mai gaseste cate un cuvant care nu-i place si atunci cand nici nu ai avut de gand sa scrii ceva urat ,poate ar putea bloca si acest lucru .
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    GGS poate bloca si cuvântul support, dar nu stiu daca este o solutie. Cu cateva luni in urma am primit un mesaj asemanator de la un jucator cu un nick oarecare. Este important sa fim vigilenti si sa nu ne lasam pacaliti. 

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier