Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

probleme livada de citrice decorativa

ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
Buna ziua am castigat livada de citrice,am ajuns cu ea la up ptr lvl 7 ...dupa cum se vede in poza am ridicat-o la lvl 7 cu timpi scurti astazi,insa cand pun cursorul peea imi arata tot lvl1 ....nu e corect sa consum si dolari si timpi aiurea (((((((( din pacate nu pot face print si cu livada cand ăun cursorul,dipare imaginea cand dau print cu lighshot


Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Incearca sa faci o fotografie cu mobilul si apoi pe aceea sa o transformi in prt sc.  Asta daca nu cumva este un bug vizual, care dispare de obicei dupa resetarea browserului, cu F5. 
    Mult succes!
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 18.05.2019
    Incearca sa folosesti ScreenHunter. Cu asta poti face asa ceva.
    Uite un exemplu:
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    mda am sa incerc sa fac un print am terminat de ridicat de la 7 la 8 si culmea tot de lvl 1  a ramas
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    nu mai are rost sa demonstrez ca a ramas tot la lvl 1....in poza de sus se vede clar ca era la up ...pe timpi scurti calculand ajungeam la normal ptr lvl 7 spre 8 ...batai de joc peste batai de joc...Iris daca vrei viziteaza-mi f3 si ai sa vezi ca tot lvl 1 iti va arata ((((( s-au dus drak si dolarii si timpii......buguri la greu,dar ai drak galbeni acolo nu sunt buguri sa ne umflati si noua putin conturile ..o sa resetez si browserul sa vedem 
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 18.05.2019
    Ti-am vizitat ferma. Nu e de la tine, tot nivel 1 imi arata si mie. E un bug vizual de la GGS.
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    da.am observat ca imi contorizeaza de la lvl la care l-am ridicat ...intradevar este un bug vizual...sper sa isi revina 

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier