Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

sfdfdg

Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
fgfhgh
Post edited by Denion (RO1) on

Comentarii

  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 14.05.2019
     
    Post edited by BGD_2 (RO1) on
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Adica telefonul meu cand activez datele (wifi fiind inchis) si vreau sa dau cuiva net ma intreaba Doriti sa activati hotspotul? Iar tu esti mai destept decat cei de la Samsung si spui ca e thethering. Oricum comm tau nu ii ajuta cu nimic pe cei ce nu se pot loga poate mai rau ii incurca ca nu stiu sa faca thethering. De hotspot a auzit toata lumea. Asa e romanul, n avem nimic de zis dar ne bagam in seama.
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 14.05.2019
    Ahaaaaaa, acus am inteles ce-ai vrut sa spui. Greseala mea!!  :# M-a derutat cand ai zis sa deconecteze (nu sa dezactiveze) si wifi-ul de pe telefon -  ca fara wifi activ nu merge, logic. Mai exact puteai sa pui un link catre ceva asemanator unde dau informatii mai detaliate.
    Dar ce te faci atunci cand nu ai laptop si vrei sa te conectezi pe reteaua de telefonie mobila? Sunt si jucatori pe aici care joaca de pe desktop-uri si nu s-au putut conecta!! Am oferit o solutie similara aici:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/ro/discussion/190774/probleme-cu-logarea/p3    - comentariul numaru 27.
    Solutia propusa de mine, elimina complet necesitatea conectarii pe wifi.

    Post edited by BGD_2 (RO1) on
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Ok o sa sterg solutia gasita de mine si care la mine functioneaza ca vad ca te deranjeaza! O zi buna,
  • Denion (RO1)Denion (RO1) RO1 Postări: 297
    Am sters, poate acum iti gasesti linistea

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier