Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Întrebări cu privire la joc

am nevoie de ajutor cineva mi-a furat cooperativa a intrat ca simplu membru si m-am trezit din seful

am nevoie de ajutor cineva mi-a furat cooperativa a intrat ca simplu membru si m-am trezit din seful cooperativei adjunctul acesteia cum fac sa o iau inapoi?jucatorul se numeste Laur2006 iar cooperativa pe care am fondat-o pe 26.11.2013 se numeste Acasa La Noi

Comentarii

  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Bună ziua, 
      
    Îmi pare rău pentru ce s-a întâmplat. Din păcate noi nu putem să te ajutăm cu această problemă :(

    Există o singură soluție, vorbește cu jucătorul Laur2006 și cere-i să îți înapoieze cooperativa. Poate va înțelege situația și te va promova înapoi la funcția pe care o dețineai.  

    Mult succes!
  • i-am trimis ms dar nu imi raspunde....voi aveti toate datele si puteti sa-l blocati...iar tot din date se poate demonstra ca eu am infiintat cooperativa ACUM 6 ANI!!!!deci nu pot sa cred ca voi nu puteti bloca astfel de elemente???
  • macar un mesaj prin care sa il anuntati ca astfel de caractere josnice nu au ce cauta intr-un joc ce ar trebui sa fie de divertisment!!!

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua,
    Probabil ca dumneavoastra nu ati intrat mai mult de o luna in joc si atunci a fost promovat automat jucatorul cel mai activ si cu rangul cel mai mare. Acesta este regulamentul jocului si se face automat, fara implicarea vreunui jucator, deoarece o cooperativa nu poate sa functioneze fara un sef activ.
    Nu puteti sa obtineti inapoi sefia cooperativei decat prin buna intelegere, asa cum v-a spus si Artemis.
     Dar nu inteleg de ce nu se vede ca dvs sunteti fondatorul cooperativei (adica nu apare cheia, care este simbolul fondatorului)?
  • buna ziua... daca aveti toate datele de la inceputul jocului se poate vedea ca eu sunt fondatorul cooperativei...e adevarat am lipsit ptr ca am fost nevoita sa stau in spital dar nu inteleg de ce el nu reface lista de rang cu toate ca l-am rugat
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna seara,
    Din pacate moderatorii nu pot sa faca ceea ce doriti dumneavoastra. 
    Daca doriti, puteti sa scrieti la suport, desi nu am vazut sa se rezolve nici un caz de acest fel, pentru ca nu o permite modul in care este proiectat jocul.

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier