Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

HTML log in de pe telefon

Cum as putea sa joc de pe telefon de acum, cand nici macar nu pot sa imi tastez numele de utilizator si parola? am incercat diferite browsere si am schimbat si tastatura, dar se pare ca nimic nu merge ....

Cel mai bun răspuns

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Răspunde ✓
    Buna ziua,
    Jocul nu se poate juca de pe mobil sau tableta. Sper ca pana la urma sa rezolve si problema asta.

răspunsuri

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Răspunde ✓
    Buna ziua,
    Jocul nu se poate juca de pe mobil sau tableta. Sper ca pana la urma sa rezolve si problema asta.
  • Georgel.darieGa (RO1)Georgel.darieGa (RO1) Postări: 1
    editat 31.01.2019
    Jocul nu se mai poate juca de pe mobil.
    Il  jucam de pe browserul Puffin , dar de ceva vreme nu se mai poate juca in versiunea flash theater.
    Post edited by Georgel.darieGa (RO1) on
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua,
    In prezent traducem un material foarte mare legat de comutarea jocului pe HTML5 si cum sa jucam in conditii cat mai bune, pana când se vor remedia toate problemele. Iata mai jos un fragment legat de jucarea pe dispozitivele mobile (am verificat si eu pe mobil si merge).

    ---------------------------
    În prezent, bucuria de a juca Big Farm pe dispozitivele mobile este blocată de o problemă, ceea ce împiedică utilizatorii unor aplicații de browser, cum ar fi Google Chrome și Firefox, să navigheze în ferma lor, ceea ce face ca agricultura să fie o provocare. Dar Big Farm este încă jucabil cu browserul Puffin. Iată o soluție mică pentru dvs.: Activați caracteristica cursorului mouse-ului sau trackpad-ului din setarea meniului, țineți apăsat cursorul mouse-ului sau trackpad-ul pentru putin timp până când apare cercul pe ecran. Odată ce cercul este încărcat, puteți glisa ecranul și puteți deplasa ferma. Pentru celelalte opțiuni, vom vedea dacă se poate face ceva din partea noastră.
    ----------------------------------
    Sa va bucurati de joc!
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    În materialul ăla stufos, se spune ceva şi despre coop pe care ggs nu le lasă să avanseze?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Echipele care au dorit sa avanseze au tinut cont de faptul ca singura sansa este sa joace la Targul satului, asa ca acum unele dintre ele sunt la un pas sau doi de Liga de Diamant de unde au retrogradat pe nedrept.
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    IRIS a zis:
    Buna ziua!
    Echipele care au dorit sa avanseze au tinut cont de faptul ca singura sansa este sa joace la Targul satului, asa ca acum unele dintre ele sunt la un pas sau doi de Liga de Diamant de unde au retrogradat pe nedrept.
    Randul trecut, la Targul satesc, am promovat in liga de argint. Acum suntem tot in bronz........:( 
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    IRIS a zis:
    Buna ziua!
    Echipele care au dorit sa avanseze au tinut cont de faptul ca singura sansa este sa joace la Targul satului, asa ca acum unele dintre ele sunt la un pas sau doi de Liga de Diamant de unde au retrogradat pe nedrept.
    Iris, ştiu că eşti anonimă şi supusă fidelă a ggs, dar înainte de a comenta aiurea, ai avut măcar curiozitatea de a întreba la ggs?  Dacă nu am jucat şi avansat din bronz în argint, DE UNDE MAMA DRACULUI am ornamentul cu inorog aferent locului 1 din bronz??? Te invit politicos să te informezi înainte de a comenta, şi să nu o iei pe urmele lui beo, care a umplut de draci 90% din forum vorbind de capul lui sub dulcea protecţie a anonimatului şi a naicesămifaci-smului! Şi după cum vezi, mai sunt şi alte coop în aceeaşi situaţie: e aşa de greu de verificat? Şi repet veşnica mea provocare: aş vrea să văd reacţia celor din Câştigătoarea, Crop shop sau Ferma visurilor dacă dintr-o ''eroare'' s-ar trezi de la o ediţie la alta din fruntea diamantului în coada bronzului. Atunci abia aţi vedea ce înseamnă nervii şi înjurăturile! Dar cum ştiu că de la ele vine grosul banilor către ggs, am curajul să fac rămăşag că o astfel de ''eroare''  nu se va produce niciodată!
    PS: păcat...păreai promiţătoare ca moderator... o regret pe Arwin...

  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    IRIS a zis:
    Buna ziua!
    Echipele care au dorit sa avanseze au tinut cont de faptul ca singura sansa este sa joace la Targul satului, asa ca acum unele dintre ele sunt la un pas sau doi de Liga de Diamant de unde au retrogradat pe nedrept.
    Randul trecut, la Targul satesc, am promovat in liga de argint. Acum suntem tot in bronz........:( 
    Dacă ai fost pe locul 1 şi ai cum încărca poza cu ornamentul-unicorn, fă-o... că pe cuvânt nu ne crede nimeni, şi nici în depozitul nostru se pare că nu se poate privi... mda...
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    G74 (RO1) a zis:
    IRIS a zis:
    Buna ziua!
    Echipele care au dorit sa avanseze au tinut cont de faptul ca singura sansa este sa joace la Targul satului, asa ca acum unele dintre ele sunt la un pas sau doi de Liga de Diamant de unde au retrogradat pe nedrept.
    Randul trecut, la Targul satesc, am promovat in liga de argint. Acum suntem tot in bronz........:( 
    Dacă ai fost pe locul 1 şi ai cum încărca poza cu ornamentul-unicorn, fă-o... că pe cuvânt nu ne crede nimeni, şi nici în depozitul nostru se pare că nu se poate privi... mda...
    http://prntscr.com/mf5n68
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Mulţumesc, @Mutzy. Sper că nu se va mai comenta aiurea, iar cine se gândeşte, poate verifica şi acum coop care se plâng, pe ce loc sunt şi vor termina. Dar dacă nici acum nu promovăm, cum va trebui să reacţionăm, stimate moderatoare??? :( 
  • maria_7474 (RO1)maria_7474 (RO1) RO1 Postări: 127
    Si noi intrasem in argint si suntem inca in bronz.Cooperativa Gabriel
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    G74, daca nu ai postat un prt sc cu inorogul, ce argument am eu ca sa va sustin? Am scris de multe ori ca nu se mai uita nimeni la noi daca nu venim cu dovezi. Si macar sa ia toate masurile sa nu se mai repete, chiar daca acum sunt cu toate *tunurile* pe html5 ca sa se poata juca in conditii optime. Deci astept un prt sc de la tine.
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    IRIS a zis:
    Buna ziua!
    G74, daca nu ai postat un prt sc cu inorogul, ce argument am eu ca sa va sustin? Am scris de multe ori ca nu se mai uita nimeni la noi daca nu venim cu dovezi. Si macar sa ia toate masurile sa nu se mai repete, chiar daca acum sunt cu toate *tunurile* pe html5 ca sa se poata juca in conditii optime. Deci astept un prt sc de la tine.
    Măi să fie, de parcă ei nu au în arhivă tot ce a mişcat prin jocul ăsta... hai să fim un pic serioşi, că nu joacă doar puştani de 5 ani! Parcă văd că următoarea întrebare va fi ''da' de unde ştiu eu că e unicornul câştigat la ultima ediţie?'' sau ''de unde ştiu că e câştigat de coop ta?'' şamd. Aş putea face pariu cu tine că nici data asta (deşi poţi vedea şi singură că a mea coop e acum pe locul 1 în bronz, la diferenţă destul de mare faţă de locul 2) nu vom progresa în argint, pentru simplul motiv că nu răspunde nimeni pentru măgăiile făcute! Ai avut dovada că am fost în top 5 diamant (altfel nu-mi dădeau premiile, şi nici unicornul de acolo)... şi?  ''Jucaţi, fraierilor, că mai vedem noi'' (traducere libere după hantăr).
    Şi ca să nu plângi că nu sunt poze, poftim:

    -unicornii câştigaţi pentru locul2-3 din diamant:
        şi


    -unicornul pentru locul 1/ bronz:
     
    Oricum, îmi exprim cumplita dezamăgire faţă de ggs, care ne tratează ca pe mincinoşi, de parcă mare sculă ar fi să rezolve bovinăria lor! Orice infractor are prezumţia de nevinovăţie şi credibilitate până se dovedeşte contrariul, dar ggs parcă e o filială a psd-românia, unde numai guralivii şi hoţii sunt crezuţi! Sunt al naibii de curios să văd ce şi cum se va rezolva, cu tot cu poze, dovezi şi înregistrări, mama lor de mafioţi!!!
    PS: e mai uşor să dea vina pe jucători, decât să recunoască că vina le aparţine şi că toate erorile, furăciunile şi prostiile apar din cauza lăcomiei şi incompetenţei lor, prin schimbarea permanentă a numărului de divizii din diferitele ligi, când una, când 2-3 în diamant, când 2, când 4-5 în platină etc! Sper că măcar la un astfel de istoric ai acces, ca să te convingi şi singură de mânăriile patronilor tăi. 
    PS2. la sfârşitul acestei provocări, fac iar poză şi o pun aici, cu evidenţierea locului 1 şi a ligii: dar dacă iar dă ''eroare'', cine şi cum răspunde, mademoiselle?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua,
    Eu deja am postat solicitarea ta si am spus ca astept prt sc si acum l-am anexat si am precizat ca sper ca data viitoare veti fi in liga corecta. Te rog eu frumos sa nu mai faci referiri politice pe forum, ca macar aici sa scapam si sa nu ne mai gândim la partidele politice. :disappointed:
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Bine, Iris, scuze... înţelege şi tu situaţia, că doar gamer eşti... e al naibii de aiurea şi de frustrant să tot fii furat la fiecare ediţie... Sisif e minciună...

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier