Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discuții - O mare schimbare

Aici puteți sa discutați despre actualizarea lunii ianuarie.
Post edited by Artemis (FormerMod) on

Comentarii

  • andreutabt (RO1)andreutabt (RO1) Postări: 10
    editat 24.01.2019
    dragute noile docoratiuni
    Post edited by andreutabt (RO1) on
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    dragut steagul cu lebaduta, dar de steagul Romaniei ce se mai aude ?

  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    eu nu vad ca au rezolvat toate problemele pe HTML  incerc sa joc pe el si nu merge ca pe FLASH un exemplu functia   copy - paste  nu o regasesc un impediment in comunicare   si mai sunt si multe altele 
      cred ca multi cu PC-uri mai putin performante vor renunta la joc eu stiu citva care spun ca la ei HTML nu functioneaza si deci nu vor mai juca 
     regret dar graba cu care vor sa implementeze asta nu o vad bine 
  • DanielPlayer83 (RO1)DanielPlayer83 (RO1) RO1 Postări: 46
    oribi..oribil oribil acest HTML................ :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(


  • lynu (RO1)lynu (RO1) RO1 Postări: 115
    eu nu vad ca au rezolvat toate problemele pe HTML  incerc sa joc pe el si nu merge ca pe FLASH un exemplu functia   copy - paste  nu o regasesc un impediment in comunicare   si mai sunt si multe altele 
      cred ca multi cu PC-uri mai putin performante vor renunta la joc eu stiu citva care spun ca la ei HTML nu functioneaza si deci nu vor mai juca 
     regret dar graba cu care vor sa implementeze asta nu o vad bine 
    pai pe un windows XP care are browsere vechi merge cam in reluare pe html sau deloc
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    eu nu vad ca au rezolvat toate problemele pe HTML  incerc sa joc pe el si nu merge ca pe FLASH un exemplu functia   copy - paste  nu o regasesc un impediment in comunicare   si mai sunt si multe altele 
      cred ca multi cu PC-uri mai putin performante vor renunta la joc eu stiu citva care spun ca la ei HTML nu functioneaza si deci nu vor mai juca 
     regret dar graba cu care vor sa implementeze asta nu o vad bine 
    selectezi si copiezi cu ctrl+c 
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    multumesc  da corect era sa functioneze  functia de copiere
  • AlinaSima (RO1)AlinaSima (RO1) RO1 Postări: 9
    http://prntscr.com/mbpure
    super actualizare..ce sa zic.....fara cuvinte..nimic nu merge cum trebuie..FELICITARI GGS.
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    buna seara :) 
    un prieten care nu poate intra pe forum m a rugat sa i postez eu acest mesaj 

    "bug la :mere ; misiune si ignor juc




     
  • YukiMatsumoto (RO1)YukiMatsumoto (RO1) RO1 Postări: 21
    Aspectele pt hambar, nu o sa apara si la negustorul de campionat?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Eu imi notez tot ce scrieti voi la erori.
     Ar trebui sa apara si aspectele pt hambar si le urmaresc pt ca si mie imi plac foarte mult. Am sa intreb luni de unde putem sa le procuram. Sper sa avem toti acces la ele.
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Un aspect a aparut deja! Din nefericire pentru doritori, costa 320.000 gold. Si nu, nu e 1 aprilie :))) cu toate ca asa pare. Il gasiti la hambar ( aspecte )
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Se poate castiga unul astazi, totul e sa fie "prinse" artificiile + ceva de alge si gata. :)
  • aeli (RO1)aeli (RO1) RO1 Postări: 16
    Eu nu pot intra sa vad ce avem la provocari de recoltat.Ma tot scoate de pe joc.Asa am patit si la celalalt targ satesc.Pot instala ce vor ei ca tot nu merge.Ma las de joc?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Am raportat si problemele de la Targul satesc si sper sa se rezolve cat mai repede. Eu nu m-as lasa de joc, pentru ca imi place foarte mult. Chiar se lucreaza intens ca sa putem sa jucam in conditii cat mai bune.
  • FLAUSAY (RO1)FLAUSAY (RO1) RO1 Postări: 1
    Buna! Cum se poate rezolva sa nu mai ceara votul a 3 jucatori pentru actualizarea fabricilor? Sunt intr-o cooperativa in care seful si adjunctii nu mai intra deloc cu saptamanile si nu pot face actualizarea fabricilor de cherestea, metale ...
  • ady5eu (RO1)ady5eu (RO1) RO1 Postări: 36
    Intrebare... ferestrele care deranjeaza nonstop prin aparitia lor in timpul jocului sunt virusi sau bataie de joc?
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    La care ferestre te referi? La cele cu ofertele de Paste? Sau la niste flash-uri care apar din când in când?

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier