Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

DISCUTII PRIVIND COMUTAREA PE HTML5

IRISIRIS Guest Postări: 1,305
Aici puteti sa discutati despre comutarea pe HTML5.
Post edited by IRIS on

Comentarii

  • lil (RO1)lil (RO1) RO1 Postări: 40
    DOREL DE LA GGS !!!
    mare fâs mare, cu mutarea asta...se blocheaza manuta cursor aproape tot timpul.si cifrele de la dolarii din cont abia se vad, de galbeni nu mai zic nimic, ca aia se fura cand si in ce cantitate vor manuitorii jocului...apropo s-au anuntat muuulte rezolvari de bug-uri cu aceasta (proasta) schimbare, dar de goldul furat cu zecile de mii din conturile jucatorilor, de ce nu se zice nimica??? tupeu jegos sa ai pe tine ca jocul merge mai departe oricum !!!
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    jocul nu mergea bine nici pe flash iar pe html merge de doua ori mai prost , nu au rezolvat nimic si vor sa jucam cum vor ei pe nervi nostri  rusine !! 
     tot ce este in defavoarea lor rezolva instant dar ceea ce este in defavoarea noastra se fac ca uita sau taraganeaza pina te lipsesti dar au tupeul sa spuna ca se gindesc la binele jucatorilor !!!
  • Este o mare porcărie toată această schimbare. Eu joc de foarte mult timp de pe telefon și cu versiunea Flash mergea super bine. Pe când cu HTML vostru merge ca dracu. Și se vede la fel. Sunt sigura ca la fel a și mine, mai sunt și alți jucători care joacpe o pe mobîl. Uitați va și voi ce nașpa e pe html
  • TitiOana (RO1)TitiOana (RO1) RO1 Postări: 36
    editat 24.01.2019
    Nu ma pot loga pe ferma !!!!!!!!!!!! se invarte rotita la nesfarsit de o ora ma chinui sa intru si nimic!!!! nici pe pc nici pe tableta

    https://prntscr.com/mbizjd 
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    editat 24.01.2019
    Eu n-am "norocul" asta, este 14:29 si inca ma joc pe flash.


  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    Nu ma pot loga pe ferma !!!!!!!!!!!! se invarte rotita la nesfarsit de o ora ma chinui sa intru si nimic!!!! nici pe pc nici pe tableta

    https://prntscr.com/mbizjd 
    incearca https://bigfarm.goodgamestudios.com/html5/

  • TitiOana (RO1)TitiOana (RO1) RO1 Postări: 36
    nu merge :(( aceiasi chestie arata
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 24.01.2019
    Buna ziua!
    Actualizarea va avea loc la ora 15,10 in acelasi timp pe toate serverele .
    Noi vom inchide acest subiect si vom redeschide altul in momentul in care se va incheia actualizarea si va rugam sa comentati atunci cum merge jocul( începând din acel moment). Este nevoie de feedback-ul nostru ca sa se rezolve ce ar mai putea aparea (dar sa speram ca nu va fi cazul).

    FOARTE IMPORTANT! Inainte sa intrati in joc, stergeti cookies, memoria cache, history si ce mai vreti. de pe browserul pe care il veti folosi.
    Retineti ca toata lumea va juca doar pe HTML5.
    Post edited by IRIS on
  • TitiOana (RO1)TitiOana (RO1) RO1 Postări: 36
    si eu de unde sa stiu cand a luat sfarsit actualizarea ? 
  • ady5eu (RO1)ady5eu (RO1) RO1 Postări: 36
    parca astia de la GGS sunt angajati de PSD, strica tot , megea prost pe FLASH dar mergea, acum e dezastru
  • PlayerIonela (RO1)PlayerIonela (RO1) RO1 Postări: 17
    Buna!
    O mare, mare dezamagire..:(((
    Merge greu jocul..a devenit ceva stresant si nu o placere.
    Acum in timpul competitiei s-au gasit sa faca actualizari?
    Am avut activat boosterul personal si acum am la el un LACAT MARE si nu mai pot pune procentul pentru cresterea punctelor la misiuni.
    Inchideti jocul si rezolvati , remediati problemele...!!!!!
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!