Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Ştiri Secţiunea de discuţii la anunţurile oficiale

Discuţii despre actualizarea de mâine

Bună ziua, 
  
În acest subiect așteptăm comentariile voastre referitoare la actualizarea care va fi efectuată mâine! 

Comentarii

  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Buna seara,
    Cand apare evenimentul Fapte bune sau fapte rele? S-au strans o multime de puncte karma pe care nu putem sa le folosim.
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    editat 06.12.2018
    Fain aspectul englezesc, place mult la mine!:)) O casuta am, imi mai trebuie 999 de alte chestii. :p
    Post edited by Bioplant (RO1) on
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    De repararea măgăriei cu retrogradările din diamant în bronz la liga satelor se mai aude ceva?  Sau se crede că se uită???
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    nu stiu ce sa vorbim inainte ...ca dispar chestii din inventar si se transforma n dolari virtuali ...ca apare zmeul si nu mai citi iar precizarile ..retinusem  ca mi ramane cu 50%.. si n am chef sa stiu daca s a modificat modificarea ...ca aspecte cladiri englezesti ma supun majoritatii .. ca alte chestii la cai, dar n o sa ajung in veci in platina si nu stiu de ce :) ..ca la perlele care nu le termin ...ca retrogradarile raman asaa cum sunt si n o sa se revina la forma initiala ori acum nu mai am chef de acel event de trista amintire ...ca :smile:
    "În onoarea zilei de unitate din Slovacia și Republica Cehă din 28 octombrie și a celebrării României din 1 decembrie, introducem în joc steagul acestor țări care pot fi achiziționate din oferte speciale după actualizare. "
    asta ma bucura chiar daca nu l am avut pe 1 decembrie tot il cumpar .....
    mai ramane sa ne anuntati si cand in cursul zilei de azi se intrerupe jocul ...

    a daa si La multi ani! de Sf.Nicolae ,sper sa fii primit fiecare ce merita :))
    si cam atat ...astept sa anuntati ora de intrerupere a jocului  
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Gata, aparu si intreruperea...
    Pfff, ce ciuda mi-e! Cand eram pe punctul de a castiga traulerul, si-a facut nenea plinul de peste, si a plecat in graba. :( Murea daca mai statea si el o ora...?
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    buna :)
    sper si eu ca orice copil necajit  care si-a lustruit bocanceii cu grija  ....  poate ne face GGS un cadou - surpriza de mos Nicolae si ne trimite gemeneii cu fapte bune .... ca de rele suntem plini ....

    o zi binecuvantata tuturor si LA MULTI ANI celor care astazi serbeaza onomastica
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    ca unui copil rau si obraznic ce sunt, dupa actualizare mi-au disparut si zmeiele pe care le-am castigat la siloz pentru locul 1 .....  asta da nedreptate ..... erau simple decoratiuni, dar mie-mi placeau si le-am luat ca rasplata a muncii depuse

    un obicei fff prost al GGS de a da posibilitatea sa castigi ceva, pentru ca mai tarziu sa aiba ce si de unde lua .... sunt atat de furioasa, ca imi musc limba sa nu spun ce gandesc .... ca mai apoi sa aiba moderatorii ce sterge ....
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua!
    Zmeiele vechi le gasiti in inventar si trebuie sa le puneti pe ferme!
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    mai oameni buni,tocmai am cumparat un zmeu..unde drak l gasesc...ca nu e in inventar :(((( am intrat si pe html...nu e nicaieri si pe f2 ..f3..nimic...si restart,sters cookie....unde eeeee .....desi m-am obisnuit sa imi dispara lucruri la asta char nu ma asteptam am pierdut si 13 k monede :((((((((((((((((((((((((((((((9
  • Petre Vali (RO1)Petre Vali (RO1) RO1 Postări: 236
    O mica parere si din partea mea referitor la ce se intampla in joc  , din ce in ce este mai rau si totul se strica . Stau si ma gandesc cum era jocul acum 2-3 ani , si imi vine in minte decat un singur lucru , in ultimul timp incontinuu au fost probleme  dupa fiecare update si din ce in ce mai grave , cum sa iti dispara lucruri din inventar cand ai pierdut , timp , bani, etc.
    Efectiv la fiecare up mai dispare cate ceva , nu la toti deodata ca bate la ochii , stam la coada fiecare la rand :D , deja m-am obisnuit inainte de up  incep sa fac prtsc-uri, aci te trezesti  fara decoratiuni sau mai stiu eu ce.
    Aduc si  de zmeu aminte pe care nu l-am cumparat nici innainte , si nici  acum nu cred ca voi lua mizeria aia  care au  bagat-o ei ,macar inainte a fost ok, dar nu au stiut  sa gestioneze situatia , drept urmare sa ajuns la asta . Chiar nu sunt in stare  sa fac ceva fara greseli , aceste update-uri se intampla din lacomia lor si din cauza jocului care este foarte incarcat , le-as da o idee de a inchide o zi jocul aprx 5-7-9 ore ,cat este nevoie pentru a lucra intens la probleme ce apar si se tot strang de la up la up, nu 30 min  de joc intrerupt si gata update , daca mai vor jucatori trebuie sa rezolva ceva cat mai repede , altefel se va ''strica'' si mai rau .
    OPRITI JOCUL SI REZOLVATI PROBLEMELE !!!  :s:s

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    "Salut,

    După cum probabil ați observat, am avut probleme cu schimbarea zmeielor, care ar fi trebuit să se întâmple in actualizarea de astăzi. Unii jucători le-au primit mai târziu, iar altor jucători inca le mai lipsesc. Pentru acei câțiva jucători care încă nu au primit noul lor zmeu cu procentul de bonus suplimentar în căsuța poștală, va anuntam ca veți primi zmeul de la noi la următoarea actualizare și vom discuta, de asemenea, de o mica compensatie pentru neplăcerile de a nu il avea imediat când am promis. A apărut o problemă neașteptată în timpul alocarii zmeielor, care a blocat procesul. Ne pare rău că acest lucru s-a întâmplat și va asigurăm că veți obține ceea ce aveți nevoie!

    Calde salutari,
    Echipa Comunitatii tale"
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    O mica parere si din partea mea referitor la ce se intampla in joc  , din ce in ce este mai rau si totul se strica . Stau si ma gandesc cum era jocul acum 2-3 ani , si imi vine in minte decat un singur lucru , in ultimul timp incontinuu au fost probleme  dupa fiecare update si din ce in ce mai grave , cum sa iti dispara lucruri din inventar cand ai pierdut , timp , bani, etc.
    Efectiv la fiecare up mai dispare cate ceva , nu la toti deodata ca bate la ochii , stam la coada fiecare la rand D , deja m-am obisnuit inainte de up  incep sa fac prtsc-uri, aci te trezesti  fara decoratiuni sau mai stiu eu ce.
    Aduc si  de zmeu aminte pe care nu l-am cumparat nici innainte , si nici  acum nu cred ca voi lua mizeria aia  care au  bagat-o ei ,macar inainte a fost ok, dar nu au stiut  sa gestioneze situatia , drept urmare sa ajuns la asta . Chiar nu sunt in stare  sa fac ceva fara greseli , aceste update-uri se intampla din lacomia lor si din cauza jocului care este foarte incarcat , le-as da o idee de a inchide o zi jocul aprx 5-7-9 ore ,cat este nevoie pentru a lucra intens la probleme ce apar si se tot strang de la up la up, nu 30 min  de joc intrerupt si gata update , daca mai vor jucatori trebuie sa rezolva ceva cat mai repede , altefel se va ''strica'' si mai rau .
    OPRITI JOCUL SI REZOLVATI PROBLEMELE !!!  ss

    Am transmis aceasta propunere chiar acum 5 minute, impreuna cu feedback-ul saptamanal. 

  • babalacul (RO1)babalacul (RO1) RO1 Postări: 45
    Mai bine il opriti de tot si facem cheta pentru cruce pe mormantul ggs.

    La multi ani! de Sf. Nicolae.
  • creata88 (RO1)creata88 (RO1) RO1 Postări: 24
    buna dimineata ce se intampla cu campionatul cooperativelor?Ferma Maria era in liga de argint si acum cand am deschis jocul surpriza suntem in liga incepatorilor si nici puncte nu mai apar la jucatorii care au facut ieri misiuni 
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Te rog sa trimiti tichet la Serviciul Suport, insotit de prt sc. Si dupa aceea, sa postezi si aici prt sc si numarul tichetului, ca sa il urmaresc pana la finalizare. 
  • ArmynaSoryna (RO1)ArmynaSoryna (RO1) RO1 Postări: 151
    editat 07.12.2018
    unde e zmeul draga?!!!!!! n-i-l dati sau nu ni-l dati....va bateti maxim joc de noi.....am sa raspund tot eu....acolounde a disparutsi chat-ul...la dracu......serios bataie de joc...
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    După fiecare ''întreţinere'' jocul merge tot mai greu, abia se încarcă ori se opreşte singur... când îşi revine un pic, alt drac de întreţinere pentru nu'ş ce zmeu, de care de fapt văd că se plânge toată lumea că tot nu e dat... bine că nu-l am, că mai umpleam o căruţă de draci!!! Spuneţi, vă rog, stimate moderatoare, la idioţii ăştia că ori repară jocul şi-l lasă apoi în pace, ori îl închid o lună să-şi rezolve tâmpeniile, ori îl închid de tot şi ştim una şi bună!!! Dar aşa nu se mai poate, din joc de relaxare a devenit joc de îndrăcire şi de umplut de nervi! Şi nu ştiu ce aş putea şterge de pe-aici câtă vreme joc pe flash (pe varianta ailaltă, cu grafica ei de handicapaţi să joace ggs şi mamele lor, dacă vor!) Să-mi fie cu iertare, dar am pomenit azi de cruci mai multe decât găseşti în Ghencea-militar, de dumnezei mai mulţi decât în panteonul hindus şi de paşti mai mulţi decât în cele 2 milenii ale erei noastre... de alte alea nu mai zic, că sunt şi minori pe aici... aşa nu se mai poate!!!! Vă rog transmiteţi asta la ggs... ori o fac o dată şi bine, ori să ne spună verde-n faţă că nu-s în stare şi să ne vedem de viaţă!
  • Piratuvsbulldog (RO1)Piratuvsbulldog (RO1) RO1 Postări: 165
    "Sărbătorim vremurile bune!
    În onoarea zilei de unitate din Slovacia și Republica Cehă din 28 octombrie și a celebrării României din 1 decembrie, introducem în joc steagul acestor țări care pot fi achiziționate din oferte speciale după actualizare. "

    bun si unde e steagul?
    deja sunt 2 zile de cand au anuntat ca se baga oferta cu steagul si nimic
    sunt 5-6 oferte pe care le baga non-stop

    macar nu mai anuntati ca bagati steagul ,daca nu sunteti in stare sa va tineti de cuvant

    poate actualizare de la anu' dar nici un caz la actualizarea de acum 2 zile

    deci ; se baga oferta cu steagul sau nu?


  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    Buna seara,
    Dupa ultima actualizare nu mai pot sa activez boosterul pt CC. http://prntscr.com/lss15q
    Joc in HTML. In flash nu este blocat dar merge f. greu. Se poate face ceva????

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier