Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Tanuki

Cum se baga un eveniment frumos cum bug-uri peste bug-uri !

Cand dai sa deschizi evenimentul te trimite in Oktoberfest,inchizi Oktoberfest apare Tanuki ,dar nu arata clasamentul ,nu contorizeaza punctele adunate ce se intampla???

Adunam degeaba???

Comentarii

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    editat 03.12.2018
    Buna ziua!
    Da, din pacate Oktoberfest si Tanuki nu merg impreuna. Cum pana acum nu exista decat un Oktoberfest si acesta nu coincidea cu Tanuki, nu au fost probleme. Acum apare la cativa jucatori o eroare (eroare cod 4), pe care am semnalat-o de dimineata la dezvoltatori. Din fericire Oktberfest se termina in 2 zile, asa ca sa speram ca ne vom putea bucura de Tanuki la fel ca inainte.
    Post edited by IRIS on
  • TitiOana (RO1)TitiOana (RO1) RO1 Postări: 36
    si intre timp,pana se termina Oktoberfest,ce adunam noi pt Tanuki ce se intampla cu munca noastra?De unde stim ca vom primii punctele cuvenite si muncite,daca nu ne contorizeaza deloc ? eu tot adun si nimic :)
  • Gabriela_M (RO1)Gabriela_M (RO1) RO1 Postări: 140
    Buna ziua

    eu nu reusesc sa vad clasamentul la Tanuki, imi arata clasamentul de la oktober, si nu-mi contorizeaza punctele
    http://prntscr.com/lq0w5q
    http://prntscr.com/lq0wc8

    de asemeni, cand gasesc tanuki primesc cadoul de la oktober - salata - apoi imi arata sageata verde ca si cum tanuki ar fi inca activ, doar ca nu mai e pe ferma si apare eroare cod 4 daca mai apas pe sageata.
  • YukiMatsumoto (RO1)YukiMatsumoto (RO1) RO1 Postări: 21
    Am aceeasi problema, punctele totusi se contorizeaza din punct de vedere a recompenselor, dar nu se afiseaza in clasament, asa ca nu am cum sa stiu cate puncte am pe moment :(
  • GrasuXXL (RO1)GrasuXXL (RO1) RO1 Postări: 13
    editat 03.12.2018
    IRIS a zis:
    Buna ziua!
    Da, din pacate Oktoberfest si Tanuki nu merg impreuna. Cum pana acum nu exista decat un Oktoberfest si acesta nu coincidea cu Tanuki, nu au fost probleme. Acum apar la cativa jucatori erori (eroare cod 4), pe care am semnalat-o de dimineata la dezvoltatori. Din fericire Oktberfest se termina in 2 zile, asa ca sa speram ca ne vom putea bucura de Tanuki la fel ca inainte.
    De ce nu opriti eventul "Saptamana de aur" pana se termina Oktoberfest-ul, daca vedeti ca "nu se pupa" unul cu celalalt  ? 
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
      De ce nu opriti eventul "Saptamana de aur" pana se termina Oktoberfest-ul, daca vedeti ca "nu se pupa" unul cu celalalt  ? 
    buna idee

    este frustrant sa fii mereu furat...




  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Am transmis aceasta propunere, dar se lucreaza de dimineata la remedierea acestei situatii.
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Tot nu v-ati obisnuit? :)))) Sunt foarte multi in situatia asta, dar deja imi este lehamite sa vin cu jalba in protap toata ziua. Pentru ca nu suntem decat cativa care comentam, restul ne privesc intr-un anume fel....
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Remedierea rapida care a determinat intreruperea jocului a reusit rezolvarea erorii si ambele evenimente (Oktoberfest si Saptamana de aur) se desfasoara in mod normal. 
  • Bioplant (RO1)Bioplant (RO1) RO1 Postări: 82
    Ma asteptam ca de-a lungul intregii "saptamani de aur" sa incapa macar o "roata a norocului, bucuria jocului" care sa aiba ca jackpot-uri flori de aur... certificate de aur... chestii din aur in principiu, pentru a-si justifica denumirea. Din pacate doar roata a cooperativelor, la care eu nu joc niciodata (am si asa o multime de greble... perii...) si roata la ferma de eveniment.
  • Eveline13 (RO1)Eveline13 (RO1) RO1 Postări: 60
    E posibil sa nu fi primit decoratiunea de la saptamina de aur?

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna dimineata!
    Asa arata decoratiunea de la Saptamana de aur, dar difera satisfactia, in functie de cat timp pentru joc a avut fiecare la dispozitie:

                                           
  • Eveline13 (RO1)Eveline13 (RO1) RO1 Postări: 60
    Buna, in sfirsit a aparut ieri spre seara, multumesc, stiu cum arata dar nu il primisem, mersi de raspuns :)

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier