Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

bug palnie

http://prntscr.com/lkzo6s
stau si ma iNTREB BUGURILE SANT CU DEDICATIE  pot sa culeg cate mere vreau nu se contorizeaza am schimbat si borserul si am incercat si de pe un comp  unde nu sa jucat niciodata bigfarmsi tot asa de ci bug cu dedicatie daca era bug trebuia sa fie pe tot sevarul si ne miram de ce se lasa colegi de joc e un joc fara onoare si  fair play

Comentarii

  • Acum ţi-ai dat seama? Să vezi ce frumos e când eşti în primii trei în liga de diamant la târgul satelor, şi te trezeşti că nici nu ţi se dau premiile, eşti şi retrogradat în bronz, ba mai eşti şi făcut mincinos şi ameninţat cu banarea că nu-ţi ţii gura... Asta cu silozul pentru ei e păr la ceas faţă de câte boacăne au făcut, şi faţă de cele care urmează la sfârşit de an. ;)
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Erorile semnalate la Evenimentul lucratorului harnic intre cooperative au fost postate la dezvoltatori, ca sa le rezolve cu prioritate. 
  • zzzzz2323 (RO1)zzzzz2323 (RO1) RO1 Postări: 13
    si cand se vrezolva se gata palnia si se rezolva cu dedicatie  santeti neseriosi  acest joc a devenit o prostie
  • nela paraschiv (RO1)nela paraschiv (RO1) RO1 Postări: 123
    cei care sunt responsabili de acest joc sunt niste buguri,deci ce sperante sa m-ai avem  va deveni acest joc  cat de cat corect ,nici o data,daca se m-ai sterg cateva date  o sa dispara si vreo cateva coperative si parca vad  ne cerem scz si a rezolvat tot,
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    cred eu ca pot sa ma plang pana ma plictisc si eu ...
    acum m am logat la joc , ma anuntat fermierul ca am castigat 38jetoane de construvtie ...teoretic ..ca practic nu le am :( sau avand 16 si mai primind 38 nu intra in 50asa ca mai bine nu mi le mai da deloc 

    https://prnt.sc/llbi71
    https://prnt.sc/llbifq

    exact ca la "targul lui peste" de au zis ca ne au dat premiile ...si practic ne au si mintit si furat 

     

  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
     ...
    exact ca la "targul lui peste" de au zis ca ne au dat premiile ...si practic ne au si mintit si furat 

     

    adica le am primit dar n au intrat ...
    ....
    asta ca sa ma exprim pe limbajiul ggs ului 
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    cred eu ca pot sa ma plang pana ma plictisc si eu ...
    acum m am logat la joc , ma anuntat fermierul ca am castigat 38jetoane de construvtie ...teoretic ..ca practic nu le am :( sau avand 16 si mai primind 38 nu intra in 50asa ca mai bine nu mi le mai da deloc 

    https://prnt.sc/llbi71
    https://prnt.sc/llbifq

    exact ca la "targul lui peste" de au zis ca ne au dat premiile ...si practic ne au si mintit si furat 

     

    La 650000 puncte ai monede Fuku Tsuho, nu monede pentru constructie suplimentara!

  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    La 650000 puncte ai monede Fuku Tsuho, nu monede pentru constructie suplimentara!

    :))) multumesc mult 
    in ce eroare eram ..mda imi retrag plansul :) cu scuze 

    dar premiile de la targ tot nu le am primit ...acolo plang in continuare ...

  • La câţi suntem în situaţia asta şi la cât ne plângem, ggs are nervii tari (ca să nu spun nesimţirea!) de nu dă ce au furat... oare era aşa de greu să dea toate premiile global, dacă se laudă că nu mai ştiu ce şi cui au dat? Până nu repară idioţenia făcută- premiile furate şi retrogradările abuzive- prost o fi cine-o mai băga la sat. Şi păcat, că promitea evenimentul...
  • zzzzz2323 (RO1)zzzzz2323 (RO1) RO1 Postări: 13
    cel mai bine sa reseteze jokul de la 0 altfel o sa joace ei intre ei bugul de la palnie nu sa rezolvat azi se gata 
      ma intreb cand se rezolva la pastile cailor  ))) nu am primit nici un raspuns coerent ceea ce dedica ii doare in cot de noi(((sau nu fac parte din clanul celor cu dedicatie 
  •  nu am primit nici un raspuns coerent ceea ce dedica ii doare in cot de noi(((sau nu fac parte din clanul celor cu dedicatie 
    Bravo! Începi să te apropii de adevăr şi să pricepi 'regulile' şi realităţile jocului! Ai un trifoi de la mine pentru asta!
  • zzzzz2323 (RO1)zzzzz2323 (RO1) RO1 Postări: 13
    http://prntscr.com/llr09u
    gata au rezolvat au umpluto de cacao))))
  • ufv32 (RO1)ufv32 (RO1) RO1 Postări: 19
    Buna, mie la palnie nu mi-a dat nici macar amaratul ala de ingrasamant din alge. Am stat cu ochii pe el avand nevoie sa termin pasul 1 suplimentar de la Hawai, si, surpriza!!! ca nu l-am primit. 
    Nu mai vorbesc de cuferele din trecut pe care trebuia sa le primim si au uitat sa mai vina.
    Asa imi vine sa abandonez jocul.. pacat de timpul investit si, de ce nu, si de banii investiti -  multi, putini, cati au fost ei :(((((
    Ce rost are sa mai jucam in conditiile astea?!?!?!
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Poate asta şi vor... au arătat care sunt coperativele lor favorite şi de care au nevoie ca să-i susţină cu cardul, după cum s-a retrogradat sau nu la Târgul de tristă amintire... Restul chiar nu contează pentru ggs, ăia sunt baza pentru ei.
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    G74 (RO1) a zis:
    Poate asta şi vor... au arătat care sunt coperativele lor favorite şi de care au nevoie ca să-i susţină cu cardul, după cum s-a retrogradat sau nu la Târgul de tristă amintire... Restul chiar nu contează pentru ggs, ăia sunt baza pentru ei.
    poate ai dreptate da fara noi prostimea aia nu vor mai avea cu cine face competitie deci nu vor mai fi nevoiti sa bage saci de bani !!!  aici gresesc asta nu inteleg  
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Primelor două cooperative aceleaşi cam de peste tot le sunt de ajuns ele însele... chiar dacă absolut toţi ceilalţi ar renunţa şi ar rămâne numai ele cu ai lor, şi tot nu le-ar păsa, iar la ggs de asemenea, că şi-ar face planul de încasări. A, dacă ar ''promova' şi ele din diamant în bronz ca alţii, atunci s-ar pune altfel problema... dar probabil că s-ar auzi şi-n cer, şi-n fundul pământului ce scandal ar face şi cât s-ar plânge că sunt persecutate. Aşa, câtă vreme le e lor bine, restul sunt chiar insignificanţi...
  • ufv32 (RO1)ufv32 (RO1) RO1 Postări: 19
    Dragii mei, am trimis sesizare catre GGS si ce credeti? Am primit raspuns ca nu a fost nici un bug si nu am nici o dovada ca am castigat premiul respectiv. Serios?!?! Vorbim de 130 de fertilizator din alge amarat!!!!
    Mi se pare o umilinta sa stau sa ma milogesc pentru niste premii care mi se cuvin, premii care oricum sunt de 2 lei.
    Nu e ok. In ritmul asta GGS va pierde multi clienti, parerea mea, indiferent daca aduc bani lunar sau nu. 
    MI s-a spus sa fac screenshot-uri atunci cand primesc premii. Pe bune?!?! Eu vreau sa joc, sa ma relaxez, nu sa stau sa fac poze si politie...

  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
    Şi nu i-ai întrebat, atunci când nu dau premiile la ce mama dracului să faci poze?? Sunt chiar aşa de idioţi??? E ca şi cum i-aş auzi că behăie că nu şi-au primit salariile, şi eu le-aş spune să-mi aducă poza la fluturaş că nu le-au primit... de unde pana mea să aduci ce nu ai? Ăştia ori sunt cretini, ori ne iau de proşti, şi cred că serverul RO1 nu e singurul. Sincer, dacă aud de vreo belea pe la sediul lor, nu mă mir!!! Belea gen Charlie Hebdo, ca să fiu foarte clar!!!
  • vichi2005 (RO1)vichi2005 (RO1) RO1 Postări: 42
    Eu nu pot intra la targul satesc.Ma scoate din joc.Asta nu e bug?Am crezut ca se rezolva problema odata cu intretinerea,dar nimic
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Ai curatat browserul? 
Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!