Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Sugestii, laudă, critică

Stegul Romaniei

imi doresc foarte mult sa pot cumpara/obtine steagul Romaniei 
pe langa multitudinea de steaguri oferite de ggs (care nu ma prea inspira si n au vreo insemnatate, nici macar n au satisfactie), pe al Romaniei mi ar fi drag sa mi l pun pe ferma  

Comentarii

  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    "I would like a Romanian flag for the Romanian National Day
    December 1 marks the 100th anniversary of the Great Union"

    acum naa serios si fara critica :))
    puteti sa trimiteti asta la ggs ? si sa i rugati daca este posibil ?
    am inteles ca pentru ziua nationala a Filandei cand au facut 100 de ani de la independenta a fost posibil 

    multumesc anticipat
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    Finlanda*
    au avut Centenarul  pe 6 decembrie 2017, si ggs ul le a oferit un steag contra cost normal ca asta i maniera ggs ului, acum daca l asi mai vrea si pe dolari virtuali ce bine ar fi :)))

  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Bună ziua, 
      
    Am să trimit dorința ta acolo unde trebuie, sperând că nu va fi ignorată. 
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Buna ziua,
    Vom sustine aceasta propunere excelenta si cred ca vom avea succes. Fermele noastre ar arata minunat cu steagul Romaniei arborat pe ele.
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    SUPERR :)))
    va multumesc mult!
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
     sper sa mi spune'ti si mie daca aveti vreo veste despre steag 


  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Bună seara, 
      
    Da, avem o veste, dar nu orice fel de veste, ci o veste foarte bună: ideea a fost acceptată iar steagul va fi introdus în joc curând! :) 
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    :)))))))))))))
    ce drag imi este 
    seful meu, tocmai imi arata ce steag frumos a primit pe jocul unde raspunde de suportul tehnic 
    eraa asaa frumos ca naaa mi era ciuda ca la noi nu se putea asa ceva ..

    https://prnt.sc/lnqkmd

    este superb:)

    abia astept sa mi pun steagul ...mi e frica sa nu ratez :( sa nu fiu on ...
    am putea sti cand apare ?

  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    nu am cum sa nu ma laud cu ce cadou frumos mi a facut sotul meu de Centenarul Romaniei :)
    dixiboy64 ID de jucator 
    mi a construit un razboi de tesut cap'coada in miniatura si functional , pe care a tesut apoi un steag :)))
    este atat de frumos
     si trebuie sa i caut un loc in biblioteca, ca asa va ramane :) un bibelou 


  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    nu am cum sa nu ma laud cu ce cadou frumos mi a facut sotul meu de Centenarul Romaniei :)
    dixiboy64 ID de jucator 
    mi a construit un razboi de tesut cap'coada in miniatura si functional , pe care a tesut apoi un steag :)))
    este atat de frumos
     si trebuie sa i caut un loc in biblioteca, ca asa va ramane :) un bibelou 


    Superb cadoul! Sa-ti traiasca sotul si sa-ti mai faca cadouri frumoase!
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    multumesc mult Mutzy:))
    multa sanatate si joc placut :)
  • Mutzy (RO1)Mutzy (RO1) RO1 Postări: 358
    multumesc mult Mutzy:))
    multa sanatate si joc placut :)
    Merci! *** :)
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    maa dar serverul romania valoreaza 0 barat (multime vida:DDD) in ochii ggs ului...suntem buni doar la cotizat 
    nu ne au servit steagul Romaniei nici la  14.000 de gold bucata, cat a costat al frantei sau al finlandei 
    bine ca mi am papat goldul de draci, pe 3 pajisti mici crezand ca sunt gradini :)
    sunt bune si alea
    pe viitor o sa incerc sa nu mai cumpar gold, trebuie sa ma trezesc ! ca suntem bataia de joc a lor ...
    imi pare rau si ca joc in continuare,( dar mi e drag sa mi intalnesc prietenii ), sau ca ma bag in seama pe forumul asta ...zau ca nu se merita !  
  • tudor gheorghe (RO1)tudor gheorghe (RO1) RO1 Postări: 788
    editat 02.12.2018
    tot este bine ca te-ai trezit  !!! char daca putin cam tirziu ,  dar este bine ca a mai inteles cineva ca nu se merita sa finantezi GGS-ul la mai multi :))
      sa speram ca vor mai fi si alti !!poate asa ii trezim si pe cei de la  GGS la realitate 
  • G74 (RO1)G74 (RO1) RO1 Postări: 274
      sa speram ca vor mai fi si alti !!poate asa ii trezim si pe cei de la  GGS la realitate 
    Reafirm ce spuneam şi cu ocazia retrogradărilor nesimţite ale celor din diamant în bronz la târgul satului de tristă amintire, situaţie nereparată nici în prezent: chiar dacă nu ar mai cumpăra nimeni aur, cu cât cotizează triada sfintelor coop de neatins din vârful clasamentului, restul putem dispărea pentru ggs... cu cât cumpără ele şi cu ce ferocitate se bat, restul suntem neglijabili pentru economia jocului. Şi neglijaţi suntem dealtfel...
    PS: poate ne reunim mai mulţi să propunem ca şi primele clasate din diamant la fiecare ediţie a târgului să ''progreseze'' în bronz, pentru a li se oferi şi lor ocazia minunată de care vorbea auto-intitulatul CM hantăr, de a lupta şi a ajunge din nou acolo unde le e locul...!
  • Piratuvsbulldog (RO1)Piratuvsbulldog (RO1) RO1 Postări: 165
    nici o veste in leg cu steagul ?
    se mai baga sau nu
    macar sa stim
    alte oferte se baga non-stop

    raspunsul e simplu : DA sau NU
    ms
  • Piratuvsbulldog (RO1)Piratuvsbulldog (RO1) RO1 Postări: 165
    cand a fost 100 ani pt Finlanda au bagat 2 steaguri
    cel simplu si cel decorativ
    pt noi nimic
  • Artemis (FormerMod)Artemis (FormerMod) Guest Postări: 282
    Bună seara, 
      
    Răspunsul este DA, chiar am spus mai sus în urmă cu câteva zile că a fost acceptată ideea. Steagul va apărea în joc în câteva zile. 
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    buna :)

    probabil ca trebuiesc multe schite, proiecte, documentatii, aprobari ,stampile, etc pentru a desena un bat de 1.5 cm si ai adauga 3 culori si ai da drumul pe joc contra gold ....
    mai stiti ceva de steagul ala ?
     
  • BGD_2 (RO1)BGD_2 (RO1) RO1 Postări: 459
    O fi batut vantul mai tare si le-a zburat din mana. Si dus a fost. Probabil o fi fost unicul exemplar!! :D:D:D
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    daa zici ca nu stiu ce bug i am rugat sa rezolve ...grea treaba 
    pff stai sa l caut ca parca mi l au desenat pe undeva pe aici ...sa vad cu ce culoare au inceput de la bat :))))
    ca nu i am avertizat ...
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    bineanteles ca nu l mai gasii in stufarisiul asta de anunturi pe forum ...o stire si n scuze  la stire ...
    dar spuneti le cu albastru la cotor :)))
  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305

    Buna ziua!

    Steagul trebuie sa apara la ofertele speciale din cosuri si a fost prezentat in materialul cu actualizarea. Cum arata si mai multe amanunte puteti sa vedeti la link-ul de mai jos:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/ro/discussion/186589/actualizarea-de-maine-prezentare
  • dicu isabela (RO1)dicu isabela (RO1) RO1 Postări: 204
    multumesc Iris :) ma salvasi 
    nu prea stiu daca i cu albastru la cotor :))) dar este dragut 
    macar imi pun poza aici sa l mai vad din cand in cand :)))

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier