Acasă Romanian Goodgame Big Farm - Jocul Probleme tehnice şi bug-uri

Puncte de exp. duble

Buna seara, 
cu toate ca am activ bonusul ce dubleaza punctele de experienta primite in urma productiei, constructiei etc, acesta nu functioneaza!
:( 
este un bug, sau este vreo problema la mine?

Cele mai bune răspunsuri

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Răspunde ✓
    Buna ziua!
    Problema nefunctionalitatii punctelor duble de experienta este cunoscuta si s-a gasit si solutia pentru remedierea acestei probleme. Dar aceasta ar insemna timp de oprire pentru remediere si nu s-a dorit sa se faca acest lucru acum, când cea mai mare parte a jucatorilor ar putea fi afectati, deoarece nu ar primi punctele cuvenite de la provocari. Remedierea se va face la urmatoarea actualizare si pentru a-si cere scuze, BF va acorda jucatorilor 7 zile de puncte duble de experienta drept despagubire.
  • Cartus3 (RO1)Cartus3 (RO1) RO1 Postări: 43
    Răspunde ✓
    Multumesc Iris pt. lamurire. 

    ..posibil ca pt. unii jucatori sa nu fie echitabila acea despagubire cu 7 zile.. perioada in care nu a functionat dublorul era in alte circumstante de joc, dar ma rog, bine si asa.. macar de le-ar da!

    Multumesc inca odata, seara frumoasa!
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Răspunde ✓
    Multumesc Iris pt. lamurire. 

    ..posibil ca pt. unii jucatori sa nu fie echitabila acea despagubire cu 7 zile.. perioada in care nu a functionat dublorul era in alte circumstante de joc, dar ma rog, bine si asa.. macar de le-ar da!

    Multumesc inca odata, seara frumoasa!
    Le-au mai luat odata si nu au returnat nimic. Stiu sigur pentru ca am "plans" dupa ele. Deci, macar sa dea ceva acum...

răspunsuri

  • IRISIRIS Guest Postări: 1,305
    Răspunde ✓
    Buna ziua!
    Problema nefunctionalitatii punctelor duble de experienta este cunoscuta si s-a gasit si solutia pentru remedierea acestei probleme. Dar aceasta ar insemna timp de oprire pentru remediere si nu s-a dorit sa se faca acest lucru acum, când cea mai mare parte a jucatorilor ar putea fi afectati, deoarece nu ar primi punctele cuvenite de la provocari. Remedierea se va face la urmatoarea actualizare si pentru a-si cere scuze, BF va acorda jucatorilor 7 zile de puncte duble de experienta drept despagubire.
  • Cartus3 (RO1)Cartus3 (RO1) RO1 Postări: 43
    Răspunde ✓
    Multumesc Iris pt. lamurire. 

    ..posibil ca pt. unii jucatori sa nu fie echitabila acea despagubire cu 7 zile.. perioada in care nu a functionat dublorul era in alte circumstante de joc, dar ma rog, bine si asa.. macar de le-ar da!

    Multumesc inca odata, seara frumoasa!
  • Markoni (RO1)Markoni (RO1) RO1 Postări: 114
    Răspunde ✓
    Multumesc Iris pt. lamurire. 

    ..posibil ca pt. unii jucatori sa nu fie echitabila acea despagubire cu 7 zile.. perioada in care nu a functionat dublorul era in alte circumstante de joc, dar ma rog, bine si asa.. macar de le-ar da!

    Multumesc inca odata, seara frumoasa!
    Le-au mai luat odata si nu au returnat nimic. Stiu sigur pentru ca am "plans" dupa ele. Deci, macar sa dea ceva acum...

Lasati un comentariu

BoldCursivTăiat cu o linieOrdered listListă neordonată
Emoticon
Imagine
Aliniere la stângaAliniere la centruAliniere la dreaptaComutați vizualizarea HTMLComutați întreaga paginăLumini de comutare
Adăugați imagine/fişier